Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas iš kūdikių namų

Mes jau seniai norejome isivaikinti , su vyru ilgai kalbedavomes , deliodavom pliusus ir minusus,svarstem ar galesim myleti taip kaip sava vaikeli.Surinkome daugiau pliusu nei minusu,ir kaip nuvaziavom , kaip paeme vyras mergyte , maciau jo akyse kibirkstele...parvaziave padarem isvada kad mums jos reikia:) labai palaiko mus draugai , sesuo ir tevai:) jie labai palaiko mus apsisprendima ir laukia naujo nario musu seimoje:)
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(vikule @ 2005 02 14, 17:32)
Mes jau seniai norejome isivaikinti , su vyru ilgai kalbedavomes , deliodavom pliusus ir minusus,svarstem ar galesim myleti taip kaip sava vaikeli.Surinkome daugiau pliusu nei minusu,ir kaip nuvaziavom , kaip paeme vyras mergyte , maciau jo akyse kibirkstele...parvaziave padarem isvada kad mums jos reikia:) labai palaiko mus draugai , sesuo ir tevai:) jie labai palaiko mus apsisprendima ir laukia naujo nario musu seimoje:)


Jeigu Tau svarbi mano nuomonė- Jūs šaunuoliai, šaunuoliai, šaunuoliai ir 100 kartų šaunuoliai. Tik stiprūs savo dvasia, ir turtingos sielos žmonės taip elgiasi.Kaip išgirsti apie žmones kurie užima aukštus postus ir išsižada savo vaikų ir anūkų, tai džiaugiesi tokiais mažais stebuklais. Parašyk kaip Tau sekasi. Aš tai vis mintim irgi globos namuose esu, tik pas mane mintys tokio neapsakomo masto...
Atsakyti
Vikule Jūs šaunuoliai thumbup.gif clap.gif .Laukiam prisijungiant prie mūsų.
Atsakyti
Labuciai , aciu Jums uz palaikyma ax.gif Siandien vel buvom kudikiu namuose , pazaideme su mergyte:) siaubas kaip pasiilgom mes jos cry.gif bandysim si savaitgali pasiimti ja i namus smile.gif laukiu nesulaukiu tos akimirkos:)Siandien nuejusi ir pamaciusi ja net apsiverkiau,kazkaip sirdele spaude , taip norisi ja greiciau pasiimti...Tik musu istatymai nelabai skuba sad.gif teismai , popieriai , viskas per ilgai tesiasi...Na bet tikekimes kad viskas bus gerai ir mes ja tuoj galesime pasiimti...
Atsakyti
cry.gif kartu su jumis ir aš, nes tiesiog suprantu ką jaučiate.Tik nenuleiskit rankų ir pasaulis švies kitomis spalvomis. 4u.gif
Atsakyti
Pilnai jus suprantu,nes esame lankęsi kūdikių namuose.Mūsų Karolis buvo metukų,bet mokėjo tik stovėti lovytėje mums patarė kuo greičiau tą vaiką pasiimti,nes jo kiti broliai augo mūsų šeimoje,tai gal lengviau buvo dokumentai tvarkomi. Bet aš ir dabar matau kitų vaikučių akelias,tų kurių niekas nepaima ir nepaims...Kai parsivežėm savaitgaliui į svečius taip ir liko pas mus Dabar Karoliui 5 metai ,bet turime problemų subronchitais ,laringitais,bet čia nieko baisaus,juk serga ir savi vaikai.O vaikas daugelį dalykų ir išauga.
Taip,kad stiprybės ir džiaugsmo jums,aš baisiai džiaugiuosi kai išgirstu kad kas paima vaiką kaip savo auginti.Aš juos visus paimčiau,kad apglėbti galėčiau...
Mūsų dukra gimė po 10 laukimo metų,tad žinau kas yra laukimas,viltis ir džiaugsmas laikyti glėbyje vaikutį.Dabar mūsų šeimoje krykštauja 6 vaikai,na ir kas,kad jie ne mūsų daryti ir ne mano gimdyti,bet tai yra mūsų vaikai,o mes labai laimingi.
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2005 02 15, 23:00)
Pilnai jus suprantu,nes esame lankęsi kūdikių namuose.Mūsų Karolis buvo metukų,bet mokėjo tik stovėti lovytėje mums patarė kuo greičiau tą vaiką pasiimti,nes jo kiti broliai augo mūsų šeimoje,tai gal lengviau buvo dokumentai tvarkomi. Bet aš ir dabar matau kitų vaikučių akelias,tų kurių niekas nepaima ir nepaims...Kai parsivežėm savaitgaliui į svečius taip ir liko pas mus Dabar Karoliui 5 metai ,bet turime problemų subronchitais ,laringitais,bet čia nieko baisaus,juk serga ir savi vaikai.O vaikas daugelį dalykų ir išauga.
Taip,kad stiprybės ir džiaugsmo jums,aš baisiai džiaugiuosi kai išgirstu kad kas paima vaiką kaip savo auginti.Aš juos visus paimčiau,kad apglėbti galėčiau...
Mūsų dukra gimė po 10 laukimo metų,tad žinau kas yra laukimas,viltis ir džiaugsmas laikyti glėbyje vaikutį.Dabar mūsų šeimoje krykštauja 6 vaikai,na ir kas,kad jie ne mūsų daryti ir ne mano gimdyti,bet tai yra mūsų vaikai,o mes labai laimingi.


ramute53,aciu ir tau uz palaikyma.Manau jei viskas gerai neapsistosim ir mes vienu vaikuciu...Mano vyras sako,paimam mergyte,tai paskui paimsim ir berniuka smile.gif tik nzn kodel taip ilgai tesiasi visi dokumentai...Liudna,kad tiek diskutuota per TV , ir ragindami paimti vaikucius i seimas , vis dar yra kliutis teismai...Cia juk ne kokia nusikalstama byla,kad teismo data paskiria po menesio ar dvieju...Juk taip sunku laukti , norisi taip greiciau...Na bet vis neprarandam vilties , ir labai aciu Jums visiems kurie mus palaiko notworthy.gif mes tikrai jauciames kur kas tvirciau...
Atsakyti
QUOTE(vikule @ 2005 02 16, 08:39)
Manau jei viskas gerai neapsistosim ir mes vienu vaikuciu...Mano vyras sako,paimam mergyte,tai paskui paimsim ir berniuka  smile.gif


Jeigu mes imtume pirmąjį vaiką dabar (ne tokioje situacijoje, kuri buvo prieš kelis metus), tai iš karto ieškočiau dviejų ir kad tai būtų biologiniai brolis ir sesuo (lytis ne taip svarbu). Jeigu yra kažkur giliai mintis auginti ne vieną vaiką, manau tikrai geriau pagalvoti apie tos pačios šeimos vaikus.

Bent jau auginant vieną vaiką atrodo, na su kokiu džiaugsmu paimčiau jos (būtent jos) broliuką ar sesutę, jei tokie būtų.

Suprantu, kad jei išsirinkote, tai jau pasirinkimo nekeisite. Bet gal tai perskaitys ir tie, kas dar neišsirinko.
Atsakyti
QUOTE(Ute @ 2005 02 16, 11:36)
Jeigu mes imtume pirmąjį vaiką dabar (ne tokioje situacijoje, kuri buvo prieš kelis metus), tai iš karto ieškočiau dviejų ir kad tai būtų biologiniai brolis ir sesuo (lytis ne taip svarbu). Jeigu yra kažkur giliai mintis auginti ne vieną vaiką, manau tikrai geriau pagalvoti apie tos pačios šeimos vaikus.

Bent jau auginant vieną vaiką atrodo, na su kokiu džiaugsmu paimčiau jos (būtent jos) broliuką ar sesutę, jei tokie būtų.

Suprantu, kad jei išsirinkote, tai jau pasirinkimo nekeisite. Bet gal tai perskaitys ir tie, kas dar neišsirinko.


Aciu uz mintis...Taip,gal ir geriau butu paimti du tos pacios seimos vaikus,bet kaip pamaciau sita mergyte ,man ji labai patiko , pajutau viduje tokia siluma,kad as jums nemoku apsakyti...Cia tik tolimi planai del antro vaikelio , dabar greiciau norisi susitvarkyti su sita mergyte...
Atsakyti
QUOTE(vikule @ 2005 02 15, 17:29)
Labuciai , aciu Jums uz palaikyma ax.gif Siandien vel buvom kudikiu namuose , pazaideme su  mergyte:) siaubas kaip pasiilgom mes jos cry.gif bandysim si savaitgali pasiimti ja i namus smile.gif laukiu nesulaukiu tos akimirkos:)Siandien nuejusi ir pamaciusi ja net apsiverkiau,kazkaip sirdele spaude , taip norisi ja greiciau pasiimti...Tik musu istatymai nelabai skuba sad.gif teismai , popieriai , viskas per ilgai tesiasi...Na bet tikekimes kad viskas bus gerai ir mes ja tuoj galesime pasiimti...

oi vikule kaip as dziaugiuosi uz jus clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
skaitant tavo zinutes net asaros akyse kaupesi cry.gif cry.gif cry.gif , tad linkiu kuo greiciau susitvarkyti visus dokumentus ir parsivezti 2.gif i namus. daug jums stiprybes ir istvermes ir daug daug laimes ir sekmes. augit grazus ir sveiki
Atsakyti
Mieloji , o mes paėmėme brolį ir sesę ir po poros metų sužinojome kad jų mama pagimdė dar du berniukus nuo skirtingų vyrų.Ir tie jos vaikai jau buvo kūdikių namuose.
Taip ir gausėja mūsų šeima be jokio planavimo ,,ir jokie kontraceptikai nepadeda,,
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2005 02 16, 14:30)
Mieloji , o mes paėmėme brolį ir sesę ir po poros metų sužinojome kad jų mama pagimdė dar du berniukus nuo skirtingų vyrų.Ir tie jos vaikai jau buvo kūdikių namuose.
Taip ir gausėja mūsų šeima be jokio planavimo  ,,ir jokie kontraceptikai nepadeda,,

jauciu labai didele pagarba seimoms, kurios isivaikina vaikelius is vaiku namu, suteikdami jiems meilius, siltus, saugius ir jaukius namus. Daugiau tokiu seimu, kad kuo maziau vaikeliu liktu vaiku namuose thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif.
tik man vis dar nesuprantama toks ilgas dokumentu tvarkymas, rodos valstybe turetu buti suinteresuota, kad kuo daugiau vaikeliu butu ivaikinta g.gif g.gif g.gif
Atsakyti