Įkraunama...
Įkraunama...

Apie šuniukų pratinimą eiti į lauką

Kasiopeja, bet narvas nerealiai brangus ohmy.gif O be to nedera prie interjero tongue.gif Aš kai vyrui pasakiau apie narvą, tai jis pasakė, kad mūsiškiui ir vonia bus gerai.
Atsakyti
QUOTE (IddI @ 2004 10 08, 06:15)
Kasiopeja, bet narvas nerealiai brangus ohmy.gif  O be to nedera prie interjero tongue.gif  Aš kai vyrui pasakiau apie narvą, tai jis pasakė, kad mūsiškiui ir vonia bus gerai.

Gerai, kai vonia su langu. biggrin.gif O jei be? blink.gif
o del brangumo, tai dar reikia paskaiciuoti, kas brangiau - narvas ar remontas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 08 spalio 2004 - 08:18
pas mus suo labradoras -atrodo protingas turetu buti, tik kad jo protas neauga taip greit kaip kunas, tai ir pridaro visko. Netikiu, kad is blogos valios, bet vietiek gaila wink.gif

Vonia tai be lango, tai tikrai nekankinsiu, nes pati vonia brangiai kainavo, jau tegu geraiu kokia stalo koja apgriauzia smile.gif As tikiuosi, kad isaugs, o po to ir remonta pasidarysim. O ziurint i ateiti, gal vaikeli suplanuosim, tai tada remonta pasidarysim dar veliau unsure.gif
Atsakyti
Muse, o Tu kartais ne iš Vilniaus? Gal sutapimas, bet mūsų kieme kaip tik vedžioja labradorą 3,5mėn., ir buto išplanavimas lyg sutampa g.gif
Gal kaimynė?
Atsakyti
QUOTE (IddI @ 2004 10 08, 09:08)
Muse, o Tu kartais ne iš Vilniaus? Gal sutapimas, bet mūsų kieme kaip tik vedžioja labradorą 3,5mėn., ir buto išplanavimas lyg sutampa g.gif
Gal kaimynė?

Gal ir kaimynes (nes is Vilniaus), bet pas mus vonia be lango g.gif

Atsakyti
QUOTE (IddI @ 2004 10 08, 07:08)
Muse, o Tu kartais ne iš Vilniaus? Gal sutapimas, bet mūsų kieme kaip tik vedžioja labradorą 3,5mėn., ir buto išplanavimas lyg sutampa g.gif
Gal kaimynė?

Na, koridorius su virtuve ir kambariu dabar daug pas ka sujungti... wink.gif o ir Vilnius didelis wink.gif
Atsakyti
Bet, kad daug labradoru 3,5 men tai nemanau g.gif
Be to kiek zinau jis trumpaplaukis, o tai jau reta (bent jau man taip sake). Bet tikriausiai sutapimas, nes butumei mane pazinusi is foto, nes dabar mano suns jis geriausias draugelis laugh.gif
Atsakyti
na, mes kai pirkom, tai buvo nezinau gal 14 tu sunyciu, tai gal dar ir atvaziavo i Vilniu keletas laugh.gif
Atsakyti
Jie pirko šunytį Kaune pas veisėjus, sakė kad ir anglų buldogų turi.
Tai tada pažįstu brolį tongue.gif Labai mielas wub.gif wub.gif wub.gif
Šiaip apie labradorus daug nežinau, bet tas šunytis jau keletą komandų moka. Maniškis atsisėdo pagal komandą gal būdamas tik kokių 6 mėn., o šis jau sėdi. Tik juokingai dar atrodo, toks visas nepraporcingas laugh.gif Bėga, užkliūna, krenta laugh.gif
Bet labai jau gražutis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE (IddI @ 2004 10 08, 08:31)
Bet, kad daug labradoru 3,5 men tai nemanau g.gif
Be to kiek zinau jis trumpaplaukis, o tai jau reta (bent jau man taip sake).

Iddi, as tikrai nieko pries, kad jus butumet kaimynes wink.gif
Tik noriu tave pataisyti, kad labradoro retriveriai ir auksaspalviai retriveriai yra vienos populiariausiu veisliu siuo metu, todel ju tikrai yra per akis, ypac visam mieste. Vien oficialiu veislynu yra ne viena desimtis, o kur dar pavienes vados rolleyes.gif
Ir dar, trumpaplaukiai yra visi labradorai, skiriasi tik ju spalvos: gelsva, sokoladine ir juoda. O tie, kurie yra geltoni ir ilgesnio plauko, yra auksaspalviai retriveriai wink.gif
Atsakyti
As biskiuka prisijungsiu su klausimu smile.gif , o kiek kainoja labradoras arba auksiaspalvis retriveris su dokumentais? Gal zinot?
Atsakyti
kasiopeja, tikrai nelabai juos skiriu, nes dar nera teke artimai susidurti susia veisle. O Vilnius didelis kaimas tongue.gif
Atsakyti