Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(cipciukas @ 2008 10 31, 19:57)
NA va ..... pradeda viskas aisketi ..... ir dar pildama sultis galvoju " koks bus skonis ? prie ko cia tos sultys ? rugstus pyragas ?" unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif
Ne ..... cia kazkas ne taip .... wink.gif


Tai va, o pirma karta man gavosi grazus Zebras be sulciu... bet kaip tada recepto autorei grazus gavosi smile.gif vel klausimas biggrin.gif

Man namai smirda guma blink.gif nuo silikonines formos blink.gif

Ar keksas daug pakyla kepant? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 31 spalio 2008 - 20:03
noriu paklausti blush2.gif darau biskvita, reikia krakmolo, bet nebezinau koks krakmolas, bulviu ar kukuruzu? koki det? ax.gif
Atsakyti
[quote=Ugnužė,2008 10 27, 21:38]
Kepiau pora skanių obuolinių pyragiukų:
Tarte Tatin
user posted image
100 g sviesto
kiaušinis
250 ml stiklinė miltų
vanilinio cukraus
druskos
ĮDARUI:
6-8 obuoliai
pora šaukštų sviesto
pusė st. cukraus

kiaušinį išplakti su cukrum, įtarkuoti sviestą, supilti miltus, druską ir suminkyti tešlą. Padėti pusvalandžiui į šaldytuvą.
Nuluptus obuolius supjaustyti nemažomis skiltelėmis. Sviestą ir cukrų tirpinti maišant ant vidutinės ugnies, kol gražiai parus. Sudėti sviesto ir cukraus mišinį į stiklinės kepimo formos dugną, paskirstyti, sudėti obuolius, ant jų gražiai uždėti iškočiotą tešlą. Kepti apie 30-40 min. iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje.
Iškepusį palaikyti skardoje 5 minutes, o po to ant skardos uždėti lėkštę ir apversti - obuoliai turi būti viršuje.
Labai skanus klasikinis prancūziškas pyragas su daug obuolių karamelėje wub.gif


Ačiū Ugnuže už nuostabų receptuką wub.gif ragavau šį pyragiuką Prancūzijoje, ir vis galvojau, kur gauti receptą, nerealus pyragas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrule: 31 spalio 2008 - 20:10
Šiaip kepiniams kukuruzų krakmolas naudojamas, bet jei neturi, rizikuok su bulvių g.gif
Atsakyti
Kadangi mano seimoj Zebriuka visi labai megsta, tai pabandysiu atsakyti blush2.gif Esu kepusi Zebra pagal du receptus skirtingus ax.gif Tai man labiau patiko tas su citrinu sultimis, galiu pasakyt tiek, kad mase gaunasi tikrai ne tirstos grietines pavidalo rolleyes.gif Bet miltu i ja idet daugiau tikrai nereikia, nes tokiu atveju pyragas pradeda zmegt ax.gif ir kalti ica tikrai ne miltai, o tai, kad ju padauginot idet ir tiek ax.gif


Biskvitus kepdama visada naudoju bulviu krakmola, tai viskas ciki gaunasi thumbup.gif Kukuruzu dar nesu bandziusi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurita_22: 31 spalio 2008 - 20:14
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 31, 19:16)
TAIP SUSINERVINAU , KAD NET NUOTRAUKA PAMIRSAU IKELTI doh.gif
user posted image

user posted image

NU ..... KAIP JUKS TAS VAIZDELIS?????? verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Nu ir visai liuks vaizdelis thumbup.gif
QUOTE(Inočka @ 2008 10 31, 19:21)
O man grazu, naujoviskai
Cia, matyt, su ruzava pantera  zebras susidejo smileysex.gif , tai ir gavos gibridas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu Inočka ,nepažinau tavo avataro unsure.gif
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 31, 19:43)
As isvedziau toki verdikta .....  : jeigu rudis nusedo , reiskiasi ta tesla buvo per sunki , o per sunki ji del to , kad i ja isidejo kakava , o ji apsunkina tesla . Reiskiasi i balta reikejo dadeti miltu , ir padaryti ja tokio pat sunkumo , kad kiltu vienodai , o kadangi i ja dar isipyle ir sultys , tai ji is vis gavosi lengva. Uztai kakavine nugrmzdo , o baltoji su ruzava pakilo i virsu , nes buvo lengvesnes .....O !!!!!! bebe.gif  umn.gif  umn.gif  umn.gif
Papildyta:
Parodyk ... koki ten miltai...

Aš ir taip manyčiau,cipsiuk 4u.gif
Atsakyti
As irgi visada dedu bulviu krakmola smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 31, 19:16)
NU ..... KAIP JUKS TAS VAIZDELIS?????? verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Sakyciau, superines mirksiukas.gif Man toks labai patiktu, reikes kada isbandyt.

QUOTE(Inočka @ 2008 10 31, 19:21)
O man grazu, naujoviskai
Cia, matyt, su ruzava pantera  zebras susidejo smileysex.gif , tai ir gavos gibridas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Komentaras thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir nieko tau Masiania* nesigaus , cia mano super firminis hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Bet as uzsispyrusi , bandysiu tol , kol gausis , darysiu is pusesnormos , maklinsiu , kol padarysiu toki koks parodytas liezuvis.gif

As naudoju tik bulviu krakmola , viskas buno liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 31, 19:43)
As isvedziau toki verdikta .....  : jeigu rudis nusedo , reiskiasi ta tesla buvo per sunki , o per sunki ji del to , kad i ja isidejo kakava , o ji apsunkina tesla . Reiskiasi i balta reikejo dadeti miltu , ir padaryti ja tokio pat sunkumo , kad kiltu vienodai , o kadangi i ja dar isipyle ir sultys , tai ji is vis gavosi lengva. Uztai kakavine nugrmzdo , o baltoji su ruzava pakilo i virsu , nes buvo lengvesnes .....O !!!!!! bebe.gif  umn.gif  umn.gif  umn.gif

Nu va ir atsakinėt nereikia, o jau buvau pasiruošus lotuliukas.gif Būtent dėl to taip ir gavosi 4u.gif Sunkesnė tešla nusėdo, lengvesnė liko viršuje smile.gif Bet gavosi tai puikiai thumbup.gif Aš esu kepusi zebrą pagal Glacee receptą, tai man viskas puikiai gavosi smile.gif


QUOTE(bravada @ 2008 10 31, 20:05)
noriu paklausti blush2.gif darau biskvita, reikia krakmolo, bet nebezinau koks krakmolas, bulviu ar kukuruzu? koki det? ax.gif

Aš visada naudoju tik bulvių krakmolą smile.gif Bet manau, kad skirtumo neturėtų būti smile.gif
Atsakyti
aciu mergaites 4u.gif dejau bulviu krakmola (nes tik toki ir turejau)dabar kepa . paziuresiu kaip gausis. visas knygas ir zurnalus isvarciau ax.gif . radau parasyta kad galima ir ta ir ta naudot. Aciu visoms
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 31, 21:06)
Ir nieko tau Masiania* nesigaus , cia mano super firminis hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif

As naudoju tik bulviu krakmola , viskas buno liuks thumbup.gif

Cia tai faktas, kad nesigaus hihihi.gif
Namiskiai siaip nelabai megsta keksu, atseit, per sausi jie buna doh.gif O man jie tokie grazus wub.gif
Atsakyti