Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(Masiania* @ 2008 11 01, 13:36)
Cia tai faktas, kad nesigaus hihihi.gif
Namiskiai siaip nelabai megsta keksu, atseit, per sausi jie buna doh.gif  O man jie tokie grazus wub.gif



As irgi galvojau kad keksai sausi buna, bet man gavosi ne sausas biggrin.gif dar "negriuka" noriu isbandyt, man labai patinka jis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 01, 13:37)
As irgi galvojau kad keksai sausi buna, bet man gavosi ne sausas biggrin.gif dar "negriuka" noriu isbandyt, man labai patinka jis thumbup.gif

Ta jau maciau ir apsilaiziau blush2.gif
Atsakyti
cipciukas kai pirma karta kepiau,man ir gavos toks vulkaniskas zebras user posted image nusprendziau kad viena dali teslos per sunkia padariau ir per karstoj kepiau,nes kita karta daug geriau jau gavos..user posted image
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 01, 13:37)
As irgi galvojau kad keksai sausi buna, bet man gavosi ne sausas biggrin.gif dar "negriuka" noriu isbandyt, man labai patinka jis thumbup.gif

Na, na bigsmile.gif
Prasom apie negriuka placiau listen.gif Koks, kaip... nail.gif

Ale, kada Jus spejat tiek prikept g.gif , kiba naktim nemiegat hihihi.gif Nors as irgi kepciau, bet tik labai ilgam tie saldumynai pas mus uzsilaiko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 01 lapkričio 2008 - 16:37
Laba diena visoms smile.gif
na ilga laika semiausi ideju is jusu puslapio ir va ka pagaminom siandien smile.gif
Atsakyti
Krissti_, oho kokio dydžio foto blink.gif atrodo tikrai skaniai, taip gaiviai wub.gif bet va receptuko nėra!
Atsakyti
Na aciu dievui ... ne man vienai " vulkanas gavosi" hihihi.gif ir aguoneliai .
Jetau blink.gif doh.gif .... kokia nuotrauka didziule , pas mane net atsakymo lentele i sona nuvaziavo , labai grazus tavoKriisti zeliukas , tik jau nuotrauka tai per galinga , dek 640-460 tikrai uzteks tokio dydzio smile.gif
Atsakyti
o žiedas žele ir su varške+aguonos?? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
kiekvienais metais vis isbandau koki moliugu pyrago recepta. O siemetinis gavosi toks kad net apsakyt sunku nuo skanumo....
receptas paprastukas - is delfio, norejau nuoroda ikelti bet kad to puslapio neberandu blush2.gif

Va kas man gavosi:

user posted image

user posted image
Papildyta:
tuoj surasiu ir atkopijuosiu receptuka ax.gif
Atsakyti
Kepiau vakar trapių juostelių biggrin.gif

user posted image

430 g miltų
30 g miltų pabarstymui
245 g margarino
155 g cukraus
40 g kiaušinių
0,5 g esencijos (vanilės, romo.. naudojau vanilės ekstraktą)
1 g amonio karbonato (dėjau pusę a.š. kepimo miltelių)
1 g druskos
40 g vandens
20 g kiaušinio patepimui
185 g marmelado sluoksniavimui
30 g riešutu

Sumaišome sausus ingriedientus. Į juos įtriname margariną (kol pasidaro it drėgnoki trupiniai), supilame kiaušinius, vandenį, užminkome trapią tešlą. Tešla iškočiojama 3 - 5 mm storio lakštais ir supjaustoma juostelėmis, kurių plotis 38 - 42 mm. Išilgai ant pusės juostelių pro konditerinį maišelį užspaudžiame arba šaukšteliu uždedame marmelado, kuris uždengiamas neapteptąją juostele. Paviršius patepamas kiaušiniu, apibarstomas kapotais riešutais. Juostelės kepamos 220 - 240 C temperatūroje, kol gražiai pagelsta/parunda (10-15 min.)
Išeina visai tokios kaip parduotuvėse. Tik dešimtsyk gardesnės mirksiukas.gif .
Atsakyti
Krissti_ kodėl privirus košes su foto nesikreipi į moderatorius kad pamažintu? doh.gif:
Atsakyti
http://blog.delfi.lt...idarykpats/679/

va cia tas skanusis moliuginis pyragas. su visom smulkmenom gaminimo procesas aprashytas thumbup.gif

beje, praktinis patarimas:
jei neturit kokio gudraus puodo - moliugas puikiai suminksteja mikrobangeje mirksiukas.gif terlinaus su visokiais puodais gal puse valandos, o po to puikiai pasiteisino : i mikrobange, ir nustaciau programa ant bulviu kepimo blush2.gif 5-6 min ir viskas, tik issiskyrusias sultis reik nupilti 4u.gif
Atsakyti