Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Mergaitės, Švelniosios varškės, Šiauliuose visada yra RIMI mirksiukas.gif

bet aš kitą kart pasinaudosiu cipciuko idėja ir susiblenderiuosiu paprastą varškę bus dar skaniau ax.gif
Atsakyti
gal kas nors dar suka galva kur bananus pajuodusius padeti?

spicy bananinis pyragas
receptas

tik as nedejau imbiero, kardamono... tik cinamona...

cukraus dejau nepilnus 200, miltu 300 g. pieno ~100 ml. ir bananu nuluptu pas mane gavosi virs 400 g.

kvapas namie NEREALUS wub.gif skonis ir nieko biggrin.gif

user posted image

tiesa, kepiau keksiuku formoje. gavosi 12 pilnu pilnu keksiuku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 11 lapkričio 2008 - 12:42
Pragiedruliukui .... as manau , kad galima deti ir varske , tik riebesne , nes gali nelaikyti formos jei bus liesa .
Recepte buvo rasyta , kad biskvita padalyti i dvi dalis , pertepti ir tik tada pjaustyti , bet man kilo abejoniu ar tada pjaunant nesusiteps biskvitas kremu ? g.gif , tai as pirma ji susipjausciau ( tiksliau susikarpiau rolleyes.gif zirklemis) i kiek as norejau gabaliuku ( kad butu lygus naudojau liniute ), o tas kremas gaunasi labai standus , uzdedi sauksta ar du , cia pagal nora is virsaus spustelni , kad neliktu tuscios vietos , jis truputi islenda , na , o paskui jau reikia stenktis lygiai aptepti , kad biskvitas nesuteptu .
As dar patarsiu pries dedant krema palaikyti ji saltai , kad dar sustinktu .
SEKMES mirksiukas.gif
user posted image lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 11, 15:09)
Pragiedruliukui .... as manau , kad galima deti ir varske , tik riebesne , nes gali nelaikyti formos jei bus liesa .
Recepte buvo rasyta , kad biskvita padalyti i dvi dalis , pertepti ir tik tada pjaustyti , bet man kilo abejoniu ar tada pjaunant nesusiteps biskvitas kremu ? g.gif ,


Na, aš galvojau taip daryti - supilti ant viso biskvito kremą, išlyginti, pašaldyti, o paskiau karštu peiliu pjauti. Na, kai bandysiu, bus matyt smile.gif, o gal pamėginsiu ir vienaip, ir kitaip.
Ačiū už atsakymą! 4u.gif
Atsakyti
As si savaitgali planuoju vyniotini daryti. Jauciu, greitai baigsis visi mano kepiniai, matyt nuo gruodzio 1-os i darba eisiu doh.gif

Gal kas zino, ka galima padaryti is ruginiu miltu. Jau net nepamenu kokiem velniam pirkau. Bet dabar vieta uzima o ismest gaila.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 11 lapkričio 2008 - 19:18
Gal kas parasytu, biskvito, skirto vyniotiniui gamybos procedura. Su kuo reikia miltus maisyti su tryniais ar baltymais. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 11 11, 21:18)
Gal kas parasytu, biskvito, skirto vyniotiniui gamybos procedura. Su kuo reikia miltus maisyti su tryniais ar baltymais. blush2.gif



Paziurek pagal koki as recepta dariau biskvita vyniotiniui. Liuksiskas. Ir gamyba paprasta. Tuoj nuorodele imesiu. Labai skanus biskvitas. Cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 11 lapkričio 2008 - 21:20
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 11, 21:19)
Paziurek pagal koki as recepta dariau biskvita vyniotiniui. Liuksiskas. Ir gamyba paprasta. Tuoj nuorodele imesiu. Labai skanus biskvitas. Cia

rugegele23,
o kokios virykles skarda 60 cm?
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 11 11, 19:18)
Gal kas parasytu, biskvito, skirto vyniotiniui gamybos procedura. Su kuo reikia miltus maisyti su tryniais ar baltymais. blush2.gif

Parasysiu labi paprasto ir labai gero vyniotinio biskvito receptuka.
4 kiausiniai,
100g cukraus,
100g miltu.
Trynius isplakti su cukrumi,imaisyti miltus.Baltymus atskirai isplakti iki standumo,imaisyti i tesla,pasklesiti sviestiniu popieriumi istiestoj skardoj,kepti 15min 180C.
Visada naudoju tik sita.
Rytoj imesiu siandienini vyniotini,laukia eiles
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 11 11, 21:23)
rugegele23,
o kokios virykles skarda 60 cm?



As dejau i 60 cm virykles skarda, taciau pasidariau borteli is folijos, ir palikau kokius 7 cm nuo krasto. Nors gal gerai butu ir visoj skardoj, tada plonas biskvitas gautusi. Bet vyniotinis jau ir taip gigantas gaunasi doh.gif Geriau dek borteli.

Man vyniotinis toks greitai paruosiamas ir skanus dalykas, kad net negaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 11 lapkričio 2008 - 21:28
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 11, 23:25)
As dejau i 60 cm virykles skarda, taciau pasidariau borteli is folijos, ir palikau kokius 7 cm nuo krasto. Nors gal gerai butu ir visoj skardoj, tada plonas biskvitas gautusi. Bet vyniotinis jau ir taip gigantas gaunasi  doh.gif Geriau dek borteli.

Man vyniotinis toks greitai paruosiamas ir skanus dalykas, kad net negaliu  lotuliukas.gif


As gyvenime nesu darius vyniotinio blush2.gif Ir todel niekaip nesuprantu kaip ten ji reikia atausint blush2.gif Kaip suprantu, skardoj negalima palikt, nes sukietes? g.gif doh.gif
Atsakyti
Jokiu budu negalima schmoll.gif , tik istraukta , isverti ant ranksluoscio ( as verciu ant tpkio pat popieriaus kaip ir kepe) , ir karsta su visu popieriumi suvynioji , tegu sau austa .
Jis igaus forma ir nelus kai vel jau pertepta vyniosi .

SEKMES mirksiukas.gif
Atsakyti