Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Tinka kuo puikiausiai , grynai tas pat kaip ir EVE , as dabar jo nusipirkau .
Atsakyti
aciu,tada pirksiu ir as,siaip jis ir pigesnis kazkur per lita,visi gasdina kad krize,tai biski sutaupysim lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet tu kalbi apie ta kur tokiam paciam pokely kaip ir EVE ????, nes tas kur sumustiniams tai netinka schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif turi buti 80%
Atsakyti
taip,pakelis toks pat,ir parasyta kad kepimui smile.gif
Atsakyti
Tas pats ....pirk !!!!
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 12, 00:26)
Kiek matau , tai jis pas tave nuotraukoj aukstyn kojon apverstas , ar as klystu ???


Kaip isverciau is blekos, taip ir atpjoviau aukstielnika, puoliau ragaut blush2.gif biggrin.gif Atsipjoviau dar karstas buvo cool.gif Jau dabar praveso, skanus rupuziuks bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Savaitgali dariau torta pirma karta. Gavosi labai skanus.

KAVOS LIKERIO TORTAS

150 g. migdolu
150 g. lazdyno riesutu
2 saukastai miltu
200 g. cukraus
7 kaiusiniu baltymai
60 ml. kavos likerio(Kahlua ar pan.)

Kavos kremas

200 g. sviesto
150 g. juodojo sokolado (istirpinto)
2-3 sauksteliai cukraus pudros
2 sauksteliai silto vandens
3-4 sauksteliai tirpios kavos

Riesutus reikia paskrudinti ir nuvalyti nuo ju odeles. Paskui sumalti juos blenderyje. Sumalus sumaisyti su miltais ir puse cukraus. Baltymus plakti su mikseriu kol susidarys putos, po to po truputi pilti likusi cukru ir plakti iki labai standziu putu. Naudojant metalini sauksta sumaisyti riesutu misini su baltymais(nepermaisyti). Gauta mase supilti i kepimo popieriumi isklota forma islyginti virsu ir kepti 30-40 min.Palikti formoj kol visiskai atves.
Kremui sviesta plakti su mikseriu iki purumo, palaipsniui supilti istirpinta sokolada, cukraus pudra, ir vandenyje istirpinta kava. Plakti iki vientisos mases.
Biskvita padalinti i 3 dalis apslakstyti likeriu ir sutepti kremu. Puosti pagal savo fantazija. Palaikyti saldytuve per nakti, kad sustingtu. Siame torte labai stiprus riesutu ir kavos skonis. Todel tiem , kas megsta kava sis tortas pats tas. thumbup.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 11 11, 23:43)
aciu,tada pirksiu ir as,siaip jis ir pigesnis kazkur per lita,visi gasdina kad krize,tai biski sutaupysim lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nezinau, kaip Jus, bet as perku pati pigiausia kepimui skirta (Optima). jo kaina 500 g. 2,60Lt. kuo puikiausiai visur tinka (ir i meduti ji dejau). Viskas Ok. Tu brangesniu nebandziau, gal skaniau butu ax.gif .
Atsakyti
Vakar ir aš kepiau kuršėnų vyniotinį, bet biški persistengiau sukdama sviestą doh.gif . Skonis geras, tik kitą kartą gal dėsiu daugiau varškės ir mažiau sviesto g.gif .
Fotografuota šaldytuve ax.gif

user posted image

user posted image.


Seniau kepiau Zebrą,bet ... nepavyko man doh.gif , iš vis aš tokia kepėja, kad puse pyragų keliauja į šiukšlyną bomžams doh.gif . Įdedu foto, pasakykit kodėl man neiškilo? Per daug miltų? Mažai kepimo miltelių? per trumpai (kepiau 1val.20 min.) ar dar kokios klaidos? Nors ir neiškilo, bet buvo skanus smile.gif .

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(spaNguolė @ 2008 11 12, 09:37)

Seniau kepiau Zebrą,bet ... nepavyko man  doh.gif , iš vis aš tokia kepėja, kad puse


Tikriausiai bus per daug miltu, nes ir man tas pats buvo.. sekanti kart nedejau citrinos sulciu, ir visas normas kaip recepte parasyta, gavosi puikiai!!!
Atsakyti
QUOTE(spaNguolė @ 2008 11 12, 09:37)
Seniau kepiau Zebrą,bet ... nepavyko man  doh.gif , iš vis aš tokia kepėja, kad puse pyragų keliauja į šiukšlyną bomžams  doh.gif . Įdedu foto, pasakykit kodėl man neiškilo? Per daug miltų? Mažai kepimo miltelių? per trumpai (kepiau 1val.20 min.) ar dar kokios klaidos? Nors ir neiškilo, bet buvo skanus  smile.gif .



Sakyčiau,kad riebalų perdaug zebre,jie stabdo kėlimasi g.gif bent jau iš foto matosi.Neaišku,koks receptas.
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2008 11 12, 06:49)
Savaitgali dariau torta pirma karta. Gavosi labai skanus.

KAVOS LIKERIO TORTAS


Koks fainas tortas, ir itariu tikrai skanus wub.gif
Papildyta:
QUOTE(zebra @ 2008 11 12, 09:50)
Sakyčiau,kad riebalų perdaug zebre,jie stabdo kėlimasi g.gif bent jau iš foto matosi.Neaišku,koks receptas.



Man lygiai taip pat sukrito, ir lygiai taip pat atrode verysad.gif
Atsakyti