Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(JOLKA999 @ 2008 10 27, 10:01)
user posted image .prasom bandeliu prie rytines kavos smile.gif
Papildyta:
bandeles be mieliu.si recepta atkasiau is mokyklos laiku kulinariniu uzrasu smile.gif .1 pakelis varskes,1 pakelis margarino,1 stikline cukraus,1 kiausinis,2 stiklines miltu,1 saukstelis kepimo milteliu.tesla uzminkome ir iskociojame,pabarstome cukrumi ir cinamonu.supjaustome juostelem ir susukam rozelem.patepam kiausinio plakiniu ir kepam kol graziai pagelsta.iskepusias pabarsciau cukraus pudra.is vienos normos iseina pilna skarda.bandeles isipucia,tad reikia palikti tarpelius.skanios,minkstos smile.gif

kaip tik ieskau ko nors is varkes ir ka gi radau bigsmile.gif
bet klausimelis kiek to margarino nes juk gramai ten pakely nevienodi buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 27, 13:59)
Miltu 500 g, pieno 250 ml. Bet miltu as dejau daugiau, kadangi man nesusiminke tesla.


O gal dar ka gali pasakyt,i ka reiktu atkreipt daugiau demesio darant si pyraga.Nes nesu labai jau gera seimininke,nesinori "prisvilusio blyno" Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 27, 11:47)
Katu ... labai idomus tortukas , as paziurejau autores darba , ji irgi nedejo to sluoksnio su riesutais , o jei gu ji deti kurnors per viduri g.gif , gal tada laikytusi forma ir butu patogiau pjauti  g.gif , na jei as bandysiu tai su tais riesutais , nes turetu buti labai skanu tongue.gif


Jei paziuresi i ta Sonatinos recepta kiek auksciau, tai ji idejus recepta i originala (Miseles torta). Berods, Misele gaminusi su disku ir gal jai pjaustesi blush2.gif Nu as ir karstu peiliu bandziau, ir visaip bandziau, ale schmoll.gif Valgem ta karamele atskirai, kaip florentinus kokius tongue.gif
Siaip skanus, tikrai, kaip MB issireiske, vykes visko derinys thumbup.gif
Atsakyti
as nepamenu po kiek gramu anksciau budavo margarinas,tai as dejau 220 gr.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 10 27, 13:18)
as nepamenu po kiek gramu anksciau budavo margarinas,tai as dejau 220 gr.

aciu 4u.gif bandysim kazkaip regsti ax.gif
Atsakyti
pabandyk,tikrai skanios,o ir lengvai ir greitai pasidaro. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 10 27, 13:23)
pabandyk,tikrai skanios,o ir lengvai ir greitai pasidaro. smile.gif

ir nedaug ko reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 27, 12:59)
Miltu 500 g, pieno 250 ml. Bet miltu as dejau daugiau, kadangi man nesusiminke tesla.

o as dejau miltu kiek nurodyta,kad poto nebutu kieta tesla blush2.gif stala pasitepiau sviestu ir taip kuo puikiausiai iskociojau..o daugiau ziurek kad gerai mieles suputotu ir pakildink pyraga pati .labai lengva si pyraga padaryti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 10 27, 13:03)
o as dejau miltu kiek nurodyta,kad poto nebutu kieta tesla  blush2.gif stala pasitepiau sviestu ir taip kuo puikiausiai iskociojau..o daugiau ziurek kad gerai mieles suputotu ir pakildink pyraga pati .labai lengva si pyraga padaryti  thumbup.gif



Pas mane ji net i gabala nesusieme nuo 500 g blink.gif ir tai vos ikeliau i forma, nes tizena buvo, bet kai iskepe tai buvo labai skanus ir minsktas! ir nekildinau antra karta, dejau tiesiai i orkaite ikaitinta.
Atsakyti
Siandien nuo surugimo gelbejau varskyte tongue.gif
"VAINIKAS SU VARSKE IR DZIOVINTAIS VAISIAIS"

Teslai :
125 g. sviesto ( neturejau gero dejau EVE thumbup.gif )
125 g. cukraus
1 pakelis van. cukraus
2 kiausiniai
150 g. varskes
400 g miltu
4 sauksteliai kepimo milteliu

Idarui :
350 g. varskes
40g. cukraus
1 pakelis van. cukraus
25 g miltu
1 kiausinis
30 g. istirpinto sviesto ( EVE).

Dideliu saukstu sutrinti sviesta ( EVE) , po to palaipsniuj imaisyti cukru, vanilina du kiausinius ir varske skirta teslai .
Miltus sumaisyti su kepimo milteliais , gerai ismaisyti.
Puse miltu misinio supulti i pries tai paruosta mase ir gerai ismaisyti , po to supilti likusia daly ir uzminkyti tesla.
As ta tesla isklojau kekso formos sonus ir aplink skyle ( rase iskocioti , bet ji man buvo ner minksta , nenorejau dadeti miltu , kad nesukietetu tesla ), ir gerai padariau , nes tesla iskepusi gavosi puri , trapi , minkstute thumbup.gif

Idaro paruosimui sumaisykite tam skirta vaeske , cukru, vanilini cukru, miltus, kiausini ir tirpinta sviesta , imaisykite razinu , riesutu , cukatu , jei norite ir aguonu .
Viska gerai issukite ir sudekite ant teslos .
Pabarstykite cukatomis .

Dekite i jau ikaitusia oarkaite 175-200C, ir kepkite 50 min ( man tiek ir uzteko )

Gavosi laaaaabai skanus varskes ...na turbut pyragas , o gal keksas ax.gif , net nezinau schmoll.gif , slapias , minkstutis , aromatingas wub.gif
Gaminimas ir kepimas praejo be jokiu nesusipratimu thumbup.gif

user posted image
TAIP ISKLOJAU FORMA
user posted image
CIA JAU PARUOSTA VARSKES MASE
user posted image
VISKAS SUDETA IR PARUOSTA KEPTI
user posted image
CIA JAU ISKEPIAS
user posted image
O CIA VIDURIUKAS ..... PRASAU VAISINTIS smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 27, 13:44)
Siandien nuo surugimo gelbejau varskyte tongue.gif
"VAINIKAS  SU VARSKE IR DZIOVINTAIS VAISIAIS"



thumbup.gif kaip skaniai atrodo...
Atsakyti
Kepaiu as vakar sita aguonini pyraga, bet man nesigavo schmoll.gif nesuprantu ka dariau netaip g.gif man jis visiskai neiskilo unsure.gif ir kai pastovejo tesla labai sukietejo tai vos galima buvo suminkyti, tesla trupejo gavosi tokia trupinine, tai idejau dar tuos du trynius kad galeciau suminkyti, tai pyragas gavosi is trapios teslos. bet siai visai skanus tik kietokas . Jauciu kazka netaip padariau g.gif
Atsakyti