Įkraunama...
Įkraunama...

Veislinio kačiuko pardavimas sterilizacijai (PET)

QUOTE(spiglys @ 2009 02 11, 22:02)
Mano  viena iš  kačių turi tokius dokus. Tai ką jau čia nuosprendis koks nors ? g.gif  biggrin.gif

Na ne nuosprendis, jeigu veisėjai rimti žmonės, sprendžiant iš jūsų veislės, tikiu, kad rimti. mirksiukas.gif
Nes ir su FIF'iniais ir WCF'iniais dokais nesąžiningas visokių nesąmonių pridaryt gali.
Bet ten Vilniuje veisykla kaip reikalas ir britukai, ir egzotukai ir persiukai ir rusų mėlynieji, ir katinai be dokų kergimui siūlomi. Yra atsitikimų, kad kačiukas po savaitės numirė, o "veisėja" nieko girdėt nenorėjo. Kita moteris, nusipirko 3 mėn egzotuką su siaubingai per mažu svoriu, nieko nevalgantį, visas akis praverkė, per naktis nemiegojo, kol ant kojų pastatė verysad.gif

Tai čia vadinasi žmonės mylintys gyvūnus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2009 02 11, 21:14)

Mano nuomone tai neturi reikšmės koks klubas dokus išrašo.
Aš pasirinkau tokį klubą , kuris buvo svarbiausia Vilniuje ir netoli važiuojant iš darbo. O daugiau tai mano nuomone nėr skirtumo kokiam klubui priklausyt. Gal klystu ? Nežinau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 02 11, 23:08)
QUOTE(LaiLaa @ 2009 02 11, 21:14)

Mano nuomone tai neturi reikšmės koks klubas dokus išrašo.
Aš pasirinkau tokį klubą , kuris buvo svarbiausia Vilniuje ir netoli važiuojant iš darbo. O daugiau tai mano nuomone nėr skirtumo kokiam klubui priklausyt. Gal klystu ? Nežinau. smile.gif

Čia esmė visai ne klube schmoll.gif Esat teisi ir rinkotės tokį klubą, kuris jums patogiau ir priimtiniau ax.gif
O tokių daugyklų visuose klubuose yra, deja verysad.gif
Kam žmogus pirks kačiuką su dokais su sąlyga kastruoti, jeigu "veislynai" štabeliuoja be dokų (mano manymu labai brangiai už neaišku ką) su galimybe dauginti toliau ir užsidirbti pinigų, kad katulis atsipirktų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2009 02 11, 22:21)

Kam žmogus pirks kačiuką su dokais su sąlyga kastruoti, jeigu "veislynai" štabeliuoja be dokų (mano manymu labai brangiai už neaišku ką) su galimybe dauginti toliau ir užsidirbti pinigų, kad katulis atsipirktų  doh.gif

Aga vienai tokiai pati paskambinau, kai radom skelbimą, kad parduoda sfinksiuką,kurio tėvai kanados ir peterburgo sfinksai. Sakau ,ar tai galima tarpusavyje juos kergt? Aišku, sako.Ir taip išmanančiai išdidžiai pareiškė , kad jei nežinotum tai ir patikėtum doh.gif Beje, buvo parduodamas nekastracijai.

Atsakyti
QUOTE(Seterių_mama @ 2009 02 11, 10:58)
Papildyta:
Jūs visiškai teisi. Ypač tai liečia mūsų - mano ir Jūsų laikomas veisles, kurių sertifikacija vis dar leidžiama. Tik su kurilų bobteilais yra šiek tiek sudėtingiau - be specifinio, tipiško veislės bruožo - trumpos tam tikros formos ir ilgio uodegos, sertifikuojant turi būti įrodymas, kad gyvūnas iš tiesų atvyko iš Kurilų salų.(Vet. pažyma, lėktuvo bilietas ir t.t.) Tuo tarpu su sibiriakais tai iš vis paprasta, čiupk po balkonu bet kurį valkatą panašų į sibiriaką ir nešk sertifikuot. Užteks fenotipinio panašumo ir gausi kilmės dokumentus ir galėsi veisti. tongue.gif

Gal jau nereikia taip nuvertinti Sibiro kaciu? mirksiukas.gif
Tikrai nera grazu is jusu puses taip kalbeti blush2.gif
Taip, sutinku - sibiro kaciu grozis, zvilgsnis ir laukines gamtos elegancija gludi daugelyje paprastu kaciu. Taciau, jei jau taip lengva sertifikuot sibiriaka, kodel mes ju Lietuvoje neturim???? g.gif Visi lietuviski sibiriukai yra nuo tu paciu tevu, vieninteles kilmingos sibiriuko poros lietuvoje (fondos katino ir glossi kates) mirksiukas.gif Aciu Dievui, musu daugeja, siuo metu kavenskos nevos maskaradine nestuke.gif
Kiek zinau, jusu retuju bobteilu daug daugiau 4u.gif
QUOTE(Seterių_mama @ 2009 02 11, 10:58)
Na suprantu, daugeliui labai sunku pripažint, kad kilmės dokumentai nieko nereiškia ir nieko negarantuoja. Jūs gal iš viso jokies sutarties su veisėju neturit?
Visus šituos dalykus - ir grynaveisliškumą ir sveikatą ir eksterjerą turi garantuoti ne kilmės dokumentai, o veisėjas. Ne šiaip savo sukurptoje sutartėleje, kurioje dažniausiai jis vengia bet kokios atsakomybės..O oficialioje, klubo sudarytoje ir pateikiamoje sutartyje. Ir jeigu išaugus gyvūnui paaiškėja, kad jis neatitinka standarto, serga ar dar kas nors, tokiu atveju VEISĖJAS turi prisiimti atsakomybę.
Pagrindinis ir pats svarbiausias dokumentas turėtų būti SUTARTIS. O ne kilmės dokumentai. Nes kaip jau ne kartą įrodžiau savo postais, kilmės dokumentai negali būti jokiu kokybės garantu.
Beje, jeigu abejojat dėl katino veisliškumo, tai šiandien labai paprasta jį įrodyt arba paneigti. DNR tyrimas kainuoja apie 100 eurų.  mirksiukas.gif

Taip mes sutarties neturim mirksiukas.gif Bet mums jos ir nereikia tongue.gif
Mes kuo puikiausiai bendraujam ir be sutarties. Jei tik kuri nors glossi ar fonda suzinotu, kad as blogai elgiuosiu su ju isveistu katineliu, pacios atvaziuotu pas mane ir ji is manes atimtu rolleyes.gif
Pries sutarti neturiu nieko blogo, tai tikrai nebloga iseitis, ypac jei turi tiek daug isveistu kaciuku, kad nelabai imanoma kiekviena susekti thumbup.gif
Musu atveju, kol kas tikrai buvo nereikalingos sutartys, nes kaip jau sakiau, Lietuvos sibiro kates galima ant pirstu suskaiciuoti ax.gif

O mano nuomone tokia, kad veisimu dazniausiai uzsiima tik entuziastai ir tam tikros veisles myletojai, o tik labai retas dokumentinius augintinius veisia "nesvariai", nesaziningai. Niekada nesutiksiu, kad dokumentai nieko nereiskia, nes jei taip daryciau nuvertinciau ne tik savo darba, bet taip pat ir kitu puikiu veiseju darba. Kurie veisia jau ne pirmi metai, moka visokius mokescius, vazineja po parodas, puoseleja savo augintinius tam, kad suteiktu garbe, slove, pripazinima ju kaciu bei katinu ateinanciom kartom, aisq tuo paciu stengiasi ne tik del savo augintiniu, bet ir del tam tikros veisles (stengiasi veisti tik pacius paciausius).


Papildyta:
QUOTE(Carlin @ 2009 02 11, 09:00)
aš tai nesuprantu, ką norit pasakyt  ax.gif  nes pati kaip ir prieštaraujate sau  ax.gif


Todel, kad "neisiklausot" ax.gif
Priestarauju ne sau, o jums, kad klaidinga teigti, jog dokumentai negarantuoja sveikatos, taciau grynaveisliskuma garantuoja 100% 4u.gif Tik labai jau sudetinga jums paaiskinti savo nuomone schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 02 12, 12:00)
O mano nuomone tokia, kad veisimu dazniausiai uzsiima tik entuziastai ir tam tikros veisles myletojai, o tik labai retas dokumentinius augintinius veisia "nesvariai", nesaziningai.


oj tik nereikia blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
gal retai lankotės www.skelbiu.lt ar kituose gyvūnų mylėtų forumuose??
aš kaip tik drįsčiau teigti, kada nedidelis procentas tiek šunų, tiek kačių veisėjų beliko veisėjų iš idėjos mirksiukas.gif dabar taip madinga veisti populiarias tiek kačių, tiek šunų veisles. Žmonės iš to gyvena. Prisperka ant bangos esančių gyvūnų ir daugina į visas puses thumbup.gif manau net šitame forume informacijos apie tai daugiau nei pakankamai mirksiukas.gif o kur visi perpardavinėtojai? puppy mylai ir pan??

QUOTE(Elektraaa @ 2009 02 12, 12:00)
Priestarauju ne sau, o jums, kad klaidinga teigti, jog dokumentai negarantuoja sveikatos, taciau grynaveisliskuma garantuoja 100%  4u.gif  Tik labai jau sudetinga jums paaiskinti savo nuomone  schmoll.gif

uzi pateikė dvi Jūsų citatas thumbup.gif abi skirtingos doh.gif suprask kaip nori vadinasi...
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2009 02 12, 12:59)
oj tik nereikia  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
gal retai lankotės www.skelbiu.lt ar kituose gyvūnų mylėtų forumuose??
aš kaip tik drįsčiau teigti, kada nedidelis procentas tiek šunų, tiek kačių veisėjų beliko veisėjų iš idėjos  mirksiukas.gif  dabar taip madinga veisti populiarias tiek kačių, tiek šunų veisles. Žmonės iš to gyvena. Prisperka ant bangos esančių gyvūnų ir daugina į visas puses  thumbup.gif  manau net šitame forume informacijos apie tai daugiau nei pakankamai  mirksiukas.gif  o kur visi perpardavinėtojai? puppy mylai ir pan??

As kalbejau apie zmones, kurie nuolat dalyvauja parodose ir veisia kaciukus, turincius kilmes dokumentus.
QUOTE(Carlin @ 2009 02 12, 12:59)
uzi pateikė dvi Jūsų citatas  thumbup.gif  abi skirtingos  doh.gif  suprask kaip nori vadinasi...

Gal nereikia apsimetineti kvailom? doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 12 vasario 2009 - 12:06
QUOTE(Elektraaa @ 2009 02 12, 13:03)
As kalbejau apie zmones, kurie nuolat dalyvauja parodose ir veisia kaciukus, turincius kilmes dokumentus.

aš irgi kalbėjau apie žmones, nuolat dalyvaujančius parodose ir veisiančius tiek kačiukus, tiek šuniukus su dokumentais mirksiukas.gif
gi pati laikote šunį, turėtumėte būtų ir su kinologijos pasauliu susipažinus, ar ne taip? va ten jei dažniau pasilankytumėte parodose pamatytumėt, kiek daug verslininkų su dvokiančiais, purvinais šunimis susirenka mirksiukas.gif
o su katėmis ką kitaip? visi veisiai tik iš idėjos ir entuziazmo lotuliukas.gif

deja deja, laikas nusiimti rožinius akinius. Ne viskas taip gražu, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, pasikartosiu - tiek šunų, tiek kačių pasaulyje yra labai nemažai "verslininkų" pardavinėjančių gyvūnus su visais Jūsų minimais dokumentais, bet deja, nuo to gyvūnams ne geriau.

ai dar tiesa, turbūt neteko girdėti apie tokius dalykus, kaip gimus vadoje 2-3 kačiukams ar šuniukams, dokumentai yra išimami 5-6?? o tie reikalingi maksimaliam gyvūnų skaičiui užtikrinti tiesiog "daperkami" iš tų pačių pupy mylų ar kitų daugyklų??

manau tokių pinigų darymo schemų galima ne vieną paminėti. Ir tai daro ne koks bomžas, o žmonės dalyvaujantys parodose ir netgi parduodantis gyvūnsu SU DOKUMENTAIS rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2009 02 12, 13:19)


As kalbu apie kaciu pasauli 4u.gif

Kiek teko lankytis parodose, tokiu verslininku tikriausiai maciau tik 1 ar du 4u.gif O tokiu vienetu visur buna schmoll.gif doh.gif Taip pat turiu tokia nuomone, kad tokius vienetus reikia baust ir mest is klubo mirksiukas.gif
Papildyta:
Dabar nesistebiu, kodel atsiranda tokiu zmoniu, kurie nuvertina veisejo darba (o tokiu yra gana nemazai) doh.gif Jeigu net kai kurie katininkai rekia visa gerkle, kad dauguma veiseju - "biznieriai" schmoll.gif

Man tokia politika - visiskai ne prie sirdies verysad.gif bet del to jusu nesmerkiu 4u.gif Idomu buvo suzinoti, kad yra ir tokia nuomone g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 02 12, 13:40)
Dabar nesistebiu, kodel atsiranda tokiu zmoniu, kurie nuvertina veisejo darba (o tokiu yra gana nemazai)  doh.gif  Jeigu net kai kurie katininkai rekia visa gerkle, kad dauguma veiseju - "biznieriai"  schmoll.gif


visų pirma, aš neesu jokia katininkė biggrin.gif niekada neveisiau ir neveisiu tongue.gif palieku šį darbą profesionalams.
Tačiau tikrai nemažai esu susidūrus su verslininkais, todėl labai juokinga skaityti tokiu sapaliojimus, kad daugelis veisia iš idėjos ir entuziazmo lotuliukas.gif

visų antra, aš nenuvertinu veisėjo darbo, tačiau aš matau labai didelį skirtumą taip veisėjo ir tarp verslininko mirksiukas.gif čia ir yra visa mūsų diskusijos esmė. Kaip suprantu, Jūs, visus tuos, kurie lankosi parodose ir veisia kačiukus/šuniukus su dokumentais, vadinate skambiai - veisėjai 4u.gif o aš tuo tarpu, tik 50 proc. iš jų galėčiau taip pavadinti mirksiukas.gif

žinau ne vieną Veisėją iš didžiosios raidės, prieš tokį žemai lenkiu galvą... o bet tačiau... net ir čia matau visą krūvą verslininkų mirksiukas.gif
Atsakyti
Neseniai sitoj temoj ir mane kaltino nebutais dalykais doh.gif Reke, kad as ruosiuosiu daryti bizni, kergt savo katina su visom katem ir t.t. Zmones, kurie manes net akyse nemate, nebendrave nei su manim, nei su mano katinu.....

Kaltinimai buvo visiska NESAMONE lotuliukas.gif kazkokie kliedesiai doh.gif

Labai tikiuosiu, kad jus tos pacios klaidos nedarote ir kalbate taip ne siaip sau g.gif

Tikriausiai man l. pasiseke, bet mano aplinka visiskai kitokia nei jusu mirksiukas.gif arba as viska matau kitomis akimis cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 12 vasario 2009 - 13:03
QUOTE(LaiLaa @ 2009 02 11, 20:54)
Oi negaliu, klausyt, kai tokia p. Galina, veisyklos šeimininkė, kurią pažįsta, ir nuo kurios nukentėjo ne vienas pirkėjas, čia liaupsinama  blink.gif

Ji yra tikrų tikriausia verslininkė, turinti kačiukų įvairių veislių kiaurus metus.  unsure.gif
Labai gražiai čia ,ieškot gyvūno Lenkijos veislynuose, o nusiperkat iš žinomos Lietuvos veisyklos  tongue.gif O, kad atkalbėjo, tai puiku, juk įkalbėjo iš jos pirkti  biggrin.gif Garantuoju, kad jūsų kačiukas be kilmės dokumentų arba turi kačių mėgėjų klubo popierius  schmoll.gif

Tipiškas lietuvio požiūris-veisėjai yra verslininkai, o daugintojai- mylintys gyvūnus  bash.gif


Tikriausiai neaiškiai parašiau: ten buvo likusi tik katytė. Aš ir norėjau katytės, bet ji man labai gražiai išdėstė kuo skiriasi katytė nuo katinėlio būtent Britukų veislės, ir nerekomendavo pirkti katytės, nes aš iš augintinio negausiu tai ko tikiuosi
Dabar aiškiau išdėsčiau, bent man taip atrodo.
Dėl Lenkijos: šiuo metu ten mažylių mano norimos spalvos ir veislės nebuvo. Reikėjo laukti. Todėl kai tik radau Lietuvoje - pirkau.
Mano kačiukas su kilmes dokumentais. Geras genealoginis medis. O visa kita (sveikata, išvaizda ir pan) - kaip dievas duos. Šitoj diskusijoj rašoma, kad dokumentai 100% negarantuoja viso kito.
Ir neskirstykit visų taip griežta. Aš to nedariau. Sakyčiau 50:50. Ir tarp veisėjų ir tarp daugintojų smile.gif
Gaila,bet kol kas taip yra. O Jūsų diskusija dėl kastravimo ir pan - taip pat tik konkurencijos baimė. Mano veisėja priešingai, nelabai patenkinta, kad aš gerą katiną laikysiu tik sau. Beje, tą patį man kalbėjo ir Lietuvos felinologų draugijoje. ( Kreipiausi ten prieš nupirkdama augintinį, vos tik susipažinusi su veisėja.
Tai ne pirmas mano "kilmingas" augintinis. Ir esu pasimokiusi, kad vien veisėjo "garantijų" maža. Tiesa ima aiškėti, kai jau sumoki pinigus ir pakeisti nieko negalima. Sutartys gina veisėją, o ne tą, kuris nupirko iš jų mažylį.
Gal todėl ir nereikia visų suvienodinti. Ar save iškelti aukščiau. Beje, veisimas vis dėl to - verslas, jei jau iš to gaunami pinigai. O čia jau [B]klijentas visada teisus
smile.gif
Atsakyti