Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

ką tuom norėjai pasakyt? ar šiaip daug laiko turi neturi ką veikt? dukrytėm šis laikas su tavimi butu naudingesnis daug kartu.

tu teisi prieštarauju pati sau todėl į kvailus komentarus daugiau neatsakau , neteršiu temos nereikalingom kalbom bet jus tęskit wink.gif per daug gaila laiko nereikšmingiems dalykams.

kai kalbama apie operacija natūralu kad kalbama ir apie reabilitacija ir būkle po jos , bet ne visiems matyt lemta mąstyt plačiau . sėkmės visoms kurios dar čia ateis rast naudingos informacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 27 balandžio 2009 - 16:06
sveikos , šią tema skaitau jau ne pirma ir ne antra , jau seniai ji man aktuali ir noriu iš visos širdies padėkot Lerai už viską ką ji čia rašo ir pataria , man patinka kad kalba tiesiai be užuolankų viską ką ji sako , aš perklausiau pas savo gydytoja visa laiką sulaukiu pritarimo , už jos patiekalą ryžiu vištienos kukulaičiai statyčiau paminklą biggrin.gif buvo laikas kai jau nieko negalėjau valgyt turbūt ne tiek fiziškai kiek psichologiškai o tie kukulaičiai buvo tikra atgaiva ir pilvui ir protui ačiū . dabar jau visi mano giminaičiai be pūslių juos gamina , tobulina ir atsidžiaugt negali biggrin.gif mums labai patinka thumbup.gif

Lera neišeik iš čia man tavęs labai truks, nekreik dėmesio į tas kelias nuomonės tu juk stipri moterys nepasiduok taip greitai , tiesiog ignoruok. nes manau daugumai labiau norėtųsi nei nesinorėtu kad čia butum wub.gif

pastebėjau kad diskutuot nemokat , nediskutuojat kai kalbama į temą o išrenkat žodžius pavieniui ir prasideda o tu , o aš, o mes kartu. pradeda ieškot kažkokiu žodžių , kaip šlykštu. fui. suprantu kad sėdint namie atsiranda daug laisvo laiko bet raskit kaip ji panaudot prasmingiau nei darkant temas. kodėl kai baimes pilnos kelnes buvo nepuolėt savo tesu įrodinėt? o godžiai klausėt ir siurbėt info? o dabar jau pasišiaušėt kaip vištos. Nesu jaunikle gal dėl to man tokie dalykai nepriimtini kaip vaikų darželis.

teisingai buvo pasakyta kad temą ne apie vaikus,namus ir pan, kodėl dėl šio supykstama?????????? blink.gif pamenu kai rimtai ieškojau naudingos informacijos ir blevyzgos ne į temą tikrai labai trukdė , galima keliasi žodeliais kažką parašyt bet nedaugiau.

o dabar į tema papasakosiu mūsų giminės istorija , mūsų išviso yra penkiese kurie turėjo tulžies pūslės akmenlige:

teta su savo vyrų keturis metus bande "natūraliais" budai gydytis , vartojo kažkokius vaistus kurie turėjo "ištirpint" akmenukus reziume : tetai užėjus stipriam priepuolius ir tik prapjovus pilvą pūslė trūko , ačiū D viskas baigesi laimingai nors pooperacinis laikotarpis buvo labai sunkus ir brangus , o jos vyrui supūliavo vos neprasidėjo gangrena ir kraujo užkrėtimas , štai ir prisgyde natūraliai , o važinėjo pas garsiausius homeopatus ir žolininkus ir pan.

mama irgi neskubėjo gydytis , pasibaigė kasos uždegimu nes jos daktare prie natūralistu aiškino kad nėra kur skubėt ji ir neskubėjo..... dabar negali valgyt nieko turi rimtu problemų ...

mano sese bande kažkaip ten skaldyt ar ką ten , žodžiu kažkaip šalint kad pūsle liktu, to pasekoje suskaldytas gabaliukas užkimšo lataką ir su baisiais skausmais atsidūrė ant operacinio stalo...


mano patirtis biški kitokia , nejaučiau jokių priepuoliu , akmenys radom atsitiktinai , du metus laiko nieko nejaučiau, operuotis labai neskubėjau tai ir tempiau laiką blush2.gif kol viena naktį suriete taip, kad darė extra operacija , paskui pasakojo kad buvo bepradedantis pūliuot latakas o aš nieko iki to nejaučiau... matyt ne visada jei neskauda yra viskas gerai...

nežinau kol kas nieko kam pavyktu juos "išvest' iš tulžia pūslės be komplikacijų , kadangi aplink turiu ne viena tokį kuris bande išvengt operacijos ( aš irgi ) bet nepavyko niekam. o tie "žaidimai" tik vilkina laiką ir paverčia žmogų tiksinčia bomba...

visada sakiau neišbandžius visko nereikia skubėt gultis po peilių bet dėja mano ir mano giminaičių istorijos pakeite mano mąstymą. beabejo kai galima visada geriau pasinaudot natūralioms priemonėm nei pult prie chemijos ir pan. bet čia ne tas atvejis.
tai tiek norėjau pasakyt ir pasidalint savo patirtimi.
Atsakyti
žiūriu cia jau tema apie vaikus tapo skandalo objektu, tik keleta žinučių persimeciau prie temos progos, o likau kalčiausia,seip atkreipiau dėmesį į LEROS bendravimą ir tiesiai pasakiau ką manau,ir ne aš vienintelę žiūriu tą pastebejau,užtenka paskutinių šių puslapių paskaitit kaip ji čia raše baisiai....cia jau matosi žmogaus intelektas.... rolleyes.gif

na vienų žodžiu ryšam šia nemalonia tema,šnekam toliau apie operacijas,savijauta ir dietas smile.gif
Atsakyti
Sveikos tulžinykės biggrin.gif Žadu jungtis prie jūsų, nors problema kankina ne mane- pas mano mamą rado tulžyje akmenuką(4 mm,kolkas vieną, bet minėjo, kad kitų gali ir nematys darant echoskopą).Rado, nes kurį laiką kankino didelis skausmas.Mama sako:graužia po duobute. Tai nuėjo pas gyd. ir turim džiaugsmą..Na va tai ir svarstom-daryt operaciją ar nedaryt?Tai nusprendžiau pas jus-kaip šio reikaliuko ekspertes, teirautis:ar apsimoka daryt operaciją?Ar labai skausmingas gyjimas?Kiek laiko maždaug trunka adaptacija prie maisto?Kokio maisto griežtai po operacijos reikėtų atsisakyt(o gal čia kiekvienam individuoliai?)?,kas gali būti užvalgius netinkamo maisto?Na ir panašūs klausimėliai.Dėkoju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kimono @ 2009 04 28, 10:44)
Sveikos tulžinykės biggrin.gif Žadu jungtis prie jūsų, nors problema kankina ne mane- pas mano mamą rado tulžyje akmenuką(4 mm,kolkas vieną, bet minėjo, kad kitų gali ir nematys darant echoskopą).Rado, nes kurį laiką kankino didelis skausmas.Mama sako:graužia po duobute. Tai nuėjo pas gyd. ir turim džiaugsmą..Na va tai ir svarstom-daryt operaciją ar nedaryt?Tai nusprendžiau pas jus-kaip šio reikaliuko ekspertes, teirautis:ar apsimoka daryt operaciją?Ar labai skausmingas gyjimas?Kiek laiko maždaug trunka adaptacija prie maisto?Kokio maisto griežtai po operacijos reikėtų atsisakyt(o gal čia kiekvienam individuoliai?)?,kas gali būti užvalgius netinkamo maisto?Na ir panašūs klausimėliai.Dėkoju rolleyes.gif

atverk temą nuo pradžių ten dar nuorodą į kita temą bus pamatysi kiek daug į tau rupimus klausimus atsakyta , ir jei vis dėl to nerasi atsakymo tada klausk bandysim kažka patart.

Zefira ačiū , smagu kad padėjau .bet aš nežadu kovot ne kovos ringas čia smile.gif tiesiog neturiu laiko tokiems dalykams.
Atsakyti
na ir diskusijos čia... blink.gif būtų graudu, jei nebūtų taip juokinga lotuliukas.gif viena čia žiūriu labai mėgaujasi savo keliama intriga... man tai kvaila... doh.gif

žodžiu, o dabar prie reikalo... vakar visą dieną gulėjau su didžiule temp ir baisiu viduriavimu... bijojau, kad nebūčiau kokio roto viruso pasigavus, bet šiandien kai nuėjom su dukryte pasisverti, jos gydytoja man davė l.mažą procentą, kad tai galėtų būti rotas... sakė pirma būčiau ne aš susirgus... Tai vat... čia man turbūt koks nors ženklas, kad neeksperimentuočiau su maistu? g.gif kaip jūs manot?

p.s. aš irgi tinku prie tų kurioms nepavyko išvengti operacijos, nors beprotiškai to norėjau ir tikėjau kad pavyks... bet viskas baigėsi extrine operacija... Bet jei yra tokių, kuriem tai pavyko, tai valio, sveikinimai jiem didžiausi...
Atsakyti
Jasvita jei pasakytum konkrečiau ką valgei gal būtu lengviau kažką patart ... ar tu tik viduriuoji? ar ir skauda tau kažka? kodėl sakai kad eksperimentuoji valgei kažko iš nerekomenduojamu sąrašų gal? bet jei temperatūra tau tada gal ir nesusiję šie dalykai.
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 04 29, 15:09)
Jasvita jei pasakytum konkrečiau ką valgei gal būtu lengviau kažką patart ... ar tu tik viduriuoji? ar ir skauda tau kažka? kodėl sakai kad eksperimentuoji valgei kažko iš nerekomenduojamu sąrašų gal? bet jei temperatūra tau tada gal ir nesusiję šie dalykai.


na tą dieną valgiau vištienos, bulvių ir morkyčių troškintų orkaitėje... po to ir pasijutau silpnai... doh.gif pakilo temperatūra, o naktį kartą vėmiau ir paskui viduriavau... unsure.gif parą laiko buvau gyva vandeniu, bet taip viskas ir baigėsi... žinokit taip ir likau nesupratus kas čia buvo... O skaudėt, na lyg skrandį truputį maudė, bet labai nestipriai...Viena žinau, kad ne rotas čia buvo, nes mano šeimyna nesusirgo...
Atsakyti
toki "gražu" maistą valgant tikrai taip neturėtu būt g.gif: man pora kartu panašiai buvo ir irgi nesupratau nuo ko kaip staigiai prasidėjo taip pat staigiai ir baigesi doh.gif gal buvai ilga pertrauką tarp valgymo pasidarius? o paskui sočiau pavalgei? na net nežinau nes prisikabint nėra prie ko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 05 04, 10:56)
toki "gražu" maistą valgant tikrai taip neturėtu būt g.gif: man pora kartu panašiai buvo ir irgi nesupratau nuo ko kaip staigiai prasidėjo taip pat staigiai ir baigesi doh.gif gal buvai ilga pertrauką tarp valgymo pasidarius? o paskui sočiau pavalgei? na net nežinau nes prisikabint nėra prie ko doh.gif

Aš tai galvoju, kad gal nereikia visų negalavimų ir tokių dalykų sieti tik su tulžies pūsle ar jos neturėjimu? Juk visko būna ir visai dėl kitokių priežąsčių g.gif Mes tik labai gal sureikšminam savo operacijas ir viską joms nurašom g.gif
Atsakyti
taip taip, bet kai būna po operacijos ir taip darosi tai dažniausiai būna susije , bet beabejo ne visada čia kas be ko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 05 04, 11:56)
toki "gražu" maistą valgant tikrai taip neturėtu būt g.gif: man pora kartu panašiai buvo ir irgi nesupratau nuo ko kaip staigiai prasidėjo taip pat staigiai ir baigesi doh.gif gal buvai ilga pertrauką tarp valgymo pasidarius? o paskui sočiau pavalgei? na net nežinau nes prisikabint nėra prie ko doh.gif


vat čia tai tiesa... aš labai dažnai pamirštu, kad reik pavalgyt doh.gif ypač kai orai geri... išvarom į lauką 4 valandom, paskum grįžtam, dukrytė valgo, tada aš po namus kuičiuos ir žiūriu, kad jau vakaras, o aš nežinia kada valgius... doh.gif blush2.gif Reiks gal kokius priminikus užsirašinėt? aišku, juk galiu į lauką neštis bent vaisių kokių...
Atsakyti