Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

Man dabar vat klausimas iškilo. Kai išoperuoja tą tulžies pūslę, ar kam nors sakė atvykt po kažkiek laiko pasitikrint? Ar taip nedaroma? Šiaip, profilaktiškai. Juk galų gale visgi organą išima, tai sakau gal reikia pasižiūrėt kaip ten kas po to vyksta, esti g.gif Man darė ir echoskopiją ir KT. Tik dėl to, kad bėdų turėjau praėjus po op. 2 mėn. O kaip kitoms? Išoperuoja ir daugiau niekam nebeįdomu kaip ten kas?
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 05 05, 11:35)
Man dabar vat klausimas iškilo. Kai išoperuoja tą tulžies pūslę, ar kam nors sakė atvykt po kažkiek laiko pasitikrint? Ar taip nedaroma? Šiaip, profilaktiškai. Juk galų gale visgi organą išima, tai sakau gal reikia pasižiūrėt kaip ten kas po to vyksta, esti g.gif  Man darė ir echoskopiją ir KT. Tik dėl to, kad bėdų turėjau praėjus po op. 2 mėn. O kaip kitoms? Išoperuoja ir daugiau niekam nebeįdomu kaip ten kas?

man irgi toks klausymas buvo kiles,nes man nieks nesakė nieko dėl pasitikrinimo unsure.gif bet kai nieko neskauda tai ir neeinu,kai suskaudes tada jau eičiau jaučiu pati tikrintis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 05 05, 11:43)
man irgi toks klausymas buvo kiles,nes man nieks nesakė nieko dėl pasitikrinimo unsure.gif bet kai nieko neskauda tai ir neeinu,kai suskaudes tada jau eičiau jaučiu pati tikrintis rolleyes.gif

Va va - kol neskauda doh.gif O skaudėt gali pradėt kai jau bus tikrai kažkas negerai ir laiku nepastebėta doh.gif Kaip dažniausiai ir būna...
Atsakyti
buvo ir man keista kad neliepia daugiau ateit.. bet yra kaip yra doh.gif

Jasvita neretas atvejis kai ilgesne pertrauką padarai gali gerokai suriest pavalgius , todėl pirmus mėnesius yra rekomendacijų valgyt mažai bet dažnai. Man taip budavo ( ir dabar kartais būna dar) po pusryčių kai pavalgai nesvarbu ką gerokai suriečia jei prieš tai diena mažai valgiau .
Atsakyti
o sakykit ar akmenukus galim uzsciuopt paciai pilva spaudinejant ?
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 05 08, 01:06)
o sakykit ar akmenukus galim uzsciuopt paciai pilva spaudinejant ?

schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 05 08, 00:06)
o sakykit ar akmenukus galim uzsciuopt paciai pilva spaudinejant ?

priepuolio metu pūsle gali padidėt ir pan , tada gali užčiuopt kad kažkas e taip, bet kas būtent ne. Akmenukus pamato su ehoskopo pagalba smile.gif

kai žmogus turi akmenuku dažniausiai bet ne visada apie tai praneša karts nuo karto pasirodantis simptomai smile.gif
Atsakyti
man yra simptomai tokie bet jie kairej pusej.... tai ne tulzis ? ir ta kaire puse turi mazu mazgeliu tokiu limfazgiuku
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 05 08, 09:48)
man yra simptomai tokie bet jie kairej pusej.... tai ne tulzis ? ir ta kaire puse turi mazu mazgeliu tokiu limfazgiuku

padidėja limfmazgiai rodo uždegimą arba infekcija , dėl to reikėtu skubiau kreiptis as savo šeimos daktare.

Tulžies akmenlige dažniausiai pasireiškia , daugiau riebiau pavalgius skausmas "duobutei" plintantis į dešini šoną ir mente. Gali būt vemimas viduriavimas . Skaudet galva po valgio ( nevirškinimo simptomas)

Užėjus priepuoliui skausmai nerealus , išsivėmus nepalengvėja.
Atsakyti
tai kad man jau pusę metu yra tie mazgeliukai nes numeciau svorio sukrito pilvas matyt taip paveike , ta daktare mano seimos nekreipia i mane demesio , bet seip netaip gavau kasos/kepenu echo , ar kasos echo darydami matys ir tulžį ?
Atsakyti
turėtu bet būna tokiu daktaru jei išrašo tarkim kepenų eho tai tik ten ir brūžina nepriprašysi kad pažiūrėtu ir kažka daugiau doh.gif


o kas tau darosi? kas negerai?
Atsakyti
pavalgius ko daugiau ar riebiau skauda kaire puse ir pucia pilva , man tas skausmas toks nemalonus per mms tai isvis nualpt galim tai net nevalgau per jas beveik, as galvoju arba kasa arba refliuksas arba.... dirglioji zarna nuo nervu stresu ... wink.gif
Atsakyti