Įkraunama...
Įkraunama...

Pati sau kirpėja

QUOTE(solo @ 2008 11 07, 17:31)
šikuosenų konkursas

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2008 11 07, 16:43)

ša, jau pataisiau biggrin.gif
Atsakyti
3 tikrai vertos demesio:

http://www.supermama...p...&phid=15874

http://www.supermama...p...&phid=15843

http://www.supermama...p...&phid=15865


mirksiukas.gif šaunuolės 4u.gif 4u.gif 4u.gif

o man pavyzdžiui ta visu numylėta skrybelaitė tai joks menas blush2.gif kiekvienas taip padarytu. Jei turint omeny šukuoseną...Tiesiog nuotrauka įspudinga ir tiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tamsioji ugnis: 07 lapkričio 2008 - 17:14
QUOTE(Tamsioji ugnis @ 2008 11 07, 17:09)
o man pavyzdžiui ta visu numylėta skrybelaitė tai joks menas blush2.gif kiekvienas taip padarytu. Jei turint omeny šukuoseną...Tiesiog nuotrauka įspudinga ir tiek ax.gif

menas ir neturi būti. turi būti šukuosena. aš matyt iškrentu iš 'kiekvienas' konteksto mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Belly @ 2008 11 07, 16:28)
Labai juokingi pasisakymai: "sukuosenu nematyt" ir pan. manau, jei jau yra plaukai ant galvos, tai ir vadinama  sukuosena  tongue.gif  biggrin.gif  o jau kas kaip nori tas taip juos ir patvarko  4u.gif

na tai juokis, jei juokinga. man plaukai ir yra plaukai. o šukuosena yra šukuosena.
biggrin.gif

QUOTE(Tamsioji ugnis @ 2008 11 07, 17:09)
o man pavyzdžiui ta visu numylėta skrybelaitė tai joks menas blush2.gif kiekvienas taip padarytu. Jei turint omeny šukuoseną...Tiesiog nuotrauka įspudinga ir tiek ax.gif

juk čia fotokonkursas lotuliukas.gif natūralu, kad balsuojama už gražias nuotraukas, atitinkančias temą. jeigu tokią foto "padaryt" taip lengva ("tiesiog įspūdinga....ir tiek") - kodėl tik viena tokia yra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 07 lapkričio 2008 - 22:06
Ne i tema, ale RUSTE, su gimimo diena smile.gif clap.gif clap_1.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif oro_buckis.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukine: 08 lapkričio 2008 - 11:14
vaje, dar kiek laukti rezultatų unsure.gif doh.gif gaila, šio balsavimo jau tikrai niekas nesutrumpins... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2008 11 07, 23:04)
juk čia fotokonkursas  lotuliukas.gif natūralu, kad balsuojama už gražias nuotraukas, atitinkančias temą. jeigu tokią foto "padaryt" taip lengva ("tiesiog įspūdinga....ir tiek") - kodėl tik viena tokia yra  biggrin.gif

dauguma pabrezia zodi fotokonkursas bet visai pamirsta, kad sukosenu fotokonkursas
ir atrodo laimes ne tos dalives kurios moka padarit ka nors idomaus is plauku, o tos kurios moka fotografot, ne tos kurios zino kur naudot laka, kur putos, o kur zele, vaska ar krema, o tos kurios zino kas yra diafragma, islaikimas, fokusas, kompozicija, tvarkingas fonas...
doh.gif absurdas kazkoks
Atsakyti
na, kaip kas supranta lotuliukas.gif
Atsakyti
as esu naujoke tokiu konkursu dalyvavime blush2.gif norejau paklausti,kaip man ideti nuotrauka? cia sitame forume , ar siusiti kur nors reikia? ax.gif aciu uz atsakyma... ir jeigu sukuosena sugalvojau pati ir kirpejai paaiskinau kaip apkirpti , ar gali dalyvauti konkurse? siaip ji gana sudetinga sutvarkyti ,, ka as darau pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas @ 2008 11 08, 16:35)
as esu naujoke tokiu konkursu dalyvavime  blush2.gif norejau paklausti,kaip man ideti nuotrauka? cia sitame forume , ar siusiti kur nors reikia? ax.gif aciu uz atsakyma... ir jeigu sukuosena sugalvojau pati ir kirpejai paaiskinau kaip apkirpti , ar gali dalyvauti konkurse? siaip ji gana sudetinga sutvarkyti ,, ka as darau pati smile.gif


teks laukti kito konkurso , nes dėl šio jau pavėlavai wink.gif dabar gali balsuoti tik 4u.gif
Atsakyti
aisq
aciu smile.gif
Atsakyti