Įkraunama...
Įkraunama...

Pati sau kirpėja

QUOTE(Irėja @ 2008 11 07, 22:04)
juk čia fotokonkursas  lotuliukas.gif natūralu, kad balsuojama už gražias nuotraukas, atitinkančias temą. jeigu tokią foto "padaryt" taip lengva ("tiesiog įspūdinga....ir tiek") - kodėl tik viena tokia yra  biggrin.gif

O ar nepagalvojot, kad žmogus, žiūrėdamas į nuotrauką, turi suprasti, kokiam konkursui ji priklauso?
user posted image
Ši nuotrauka man be galo graži, moteris joje taip pat. Bet jei nežinočiau, niekada nepasakyčiau, kad dalyvaujama šukuosenų konkurse. Gal tiesiog reikėjo kaip vieną iš sąlygų rašyti kad foto rakursas turi būti toks ir toks (tarkim, išimtis tos šukuosenos, kurių "vinis" matos tik iš priekio), tada nebūtų nesusipratimų ir ginčų šioj temoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 09 lapkričio 2008 - 18:28
QUOTE(solo @ 2008 11 09, 18:21)
O ar nepagalvojot, kad žmogus, žiūrėdamas į nuotrauką, turi suprasti, kokiam konkursui ji priklauso?



taikliau matyt nepasakysi smile.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 11 09, 18:21)
O ar nepagalvojot, kad žmogus, žiūrėdamas į nuotrauką, turi suprasti, kokiam konkursui ji priklauso?
Ši nuotrauka man be galo graži, moteris joje taip pat. Bet jei nežinočiau, niekada nepasakyčiau, kad dalyvaujama šukuosenų konkurse. Gal tiesiog reikėjo kaip vieną iš sąlygų rašyti kad foto rakursas turi būti toks ir toks (tarkim, išimtis tos šukuosenos, kurių "vinis" matos tik iš priekio), tada nebūtų nesusipratimų ir ginčų šioj temoj  mirksiukas.gif

taigi, kad pagalvojau. tą ir parašiau lotuliukas.gif - "graži nuotrauka, atitinkanti temą".
už jūsų įdėtą nuotrauką dėl to ir nebalsavau. man ji graži. labai. bet temos, mano nuomone, ji neatitinka. kaip ir dar kelios. pabalsavau už tą, kuri man nuostabi kaip nuotrauka (nes tai fotokonkursas) + kuri atitinka temą (nes joje yra šukuosena).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 09 lapkričio 2008 - 19:05
Taigi aiškiai parašyta, kad kasdieninių, šventinių ir t.t... šukuosenų konkursas biggrin.gif Įdomu, kaip tada jūs suprantate tas kasdienines šukuosenas? g.gif Man tai visada prie širdies paprastumas ir naturalumas, o šioje nuotraukoje - puiki kasdieninė šukuosena, kuri labai dera prie švelnių merginos bruožų, kuklių drabužių ir aplinkos, o puiki nuotrauka visą įspūdį dar labiau sustiprina smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2008 11 09, 19:03)
taigi, kad pagalvojau. tą ir parašiau  lotuliukas.gif - "graži nuotrauka, atitinkanti temą".
už jūsų įdėtą nuotrauką dėl to ir nebalsavau. man ji graži. labai. bet temos, mano nuomone, ji neatitinka. kaip ir dar kelios. pabalsavau už tą, kuri man nuostabi kaip nuotrauka (nes tai fotokonkursas) + kuri atitinka temą (nes joje yra šukuosena).

Tuomet netaip supratau jūsų mintį, atsiprašau 4u.gif

Loretoidas, atsakykit nuoširdžiai, ar pamatę šią nuotrauką atsitiktinai suprastumėt, kad ji - šukuosenų konkurso foto? mirksiukas.gif
Atsakyti
a nėra čia ko pyktis. kas kaip nori, taip supranta, taip ir balsuoja. kaip ir visuose kituose konkursuose. kažkam vaikas padėtas ant lapų krūvos atitinka temą "geltona.žalia.raudona", kažkam nufotkinti plaukai kasdieniniai atitinka temą "pati sau kirpėja". viskas ok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2008 11 09, 19:17)
Taigi aiškiai parašyta, kad kasdieninių, šventinių ir t.t... šukuosenų konkursas  biggrin.gif Įdomu, kaip tada jūs suprantate tas kasdienines šukuosenas? g.gif Man tai visada prie širdies paprastumas ir naturalumas, o šioje nuotraukoje - puiki kasdieninė šukuosena, kuri labai dera prie švelnių merginos bruožų, kuklių drabužių ir aplinkos, o puiki nuotrauka visą įspūdį dar labiau sustiprina  smile.gif

user posted image


tikrai šitoj foto labai gražu viskas.

bet asmeniškai aš niekada nesugebėdavau anksšiau ryte atsikelt, kad kaip nors įdomiai plaukus susišukuočiau. o šitoj šukuosenoj darbo tikrai įdėta



be to, jau ne vienam konkusre buvo minima, kad kai kurios forumietės nuotraukų spec. konkursui nedaro, o tik atsrenką kurią nors iš jau turimų.
Atsakyti
QUOTE(Dievaitė @ 2008 11 10, 00:14)

o šitoj šukuosenoj darbo tikrai įdėta


o is kur zinai, mano plaukai taip atrodo kada isplaunu galva, perbraukiu pirstais ir jie savaime isdziuna, ar labai daug darbo ideta g.gif as apie save, nes tikrai galim tik spelioti, nematidami kaip atrode zmogus iki sukosenos...
o kas del kasdenines sukosenos, tai gali but ir kasites, kaip pas studente,tikrai ideta darbo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alio-nka @ 2008 11 10, 00:11)
o kas del kasdenines sukosenos, tai gali but ir kasites, kaip pas studente,tikrai ideta darbo thumbup.gif


thumbup.gif si nuotrauka tikrai super. Turiu itarima, kad laimes "Studente" rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš manau, kad laimės skrybelaitė, arba truputėlį aukščiau aptarta nuotrauka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kkristinak @ 2008 11 09, 16:02)
O as balsavau  4u.gif  4u.gif  4u.gif


1balsa lotuliukas.gif
user posted image



labai įdomu pasidarė, ką tas lotuliukas.gif (lotuliukas) šitoje vietoje galėtų reikšti?? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veitė: 10 lapkričio 2008 - 13:34
QUOTE(alio-nka @ 2008 11 10, 00:11)
o is kur zinai, mano plaukai taip atrodo kada isplaunu galva, perbraukiu pirstais ir jie savaime isdziuna, ar labai daug darbo ideta g.gif as apie save


tikrai būtų labai įdomu pamatyt, ar taip ir atrodo
Atsakyti