Įkraunama...
Įkraunama...

Pati sau kirpėja

ruste, o koks ten jacobs konkursas buvo kur nei vienos foto? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenele Raganele @ 2008 10 31, 12:01)
bet pripazink, Ruste, kad zmones nesusisukave dazniausiai neina i lauka... ax.gif o ta reiskia, kad beveik bet kuri nuotrauka, kurioj bus moteriska galva tinka konkursui ... na bet gerai, gerai, baigiu...Faina, kad yra konkursas smile.gif

Gerai, kad pasakei, kad dažniausiai biggrin.gif , nes aš iš tų, kurių plaukai gana paslankūs, šukuot beveik nereikia, būdavo, kad iš ryto net pamirštu susišukuot ir visą dieną man tai problemų nekeldavo, į gatvę laisviausiai išeidavau... Net nepaskytum, kad nesišukavus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 10 31, 15:07)
ruste, o koks ten jacobs konkursas buvo kur nei vienos foto? blink.gif

taigi parašyta va čia viskas http://www.supermama...howtopic=369229
Atsakyti
nemačiau čia.
Aišku 4u.gif
Atsakyti
http://www.supermama...p...&phid=15835 linksmai smile.gif
Atsakyti
kol kas nematau nei vienos patinkančios huh.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdziuke @ 2008 11 01, 14:41)
kol kas nematau nei vienos patinkančios  huh.gif

Tai savo idek ir ji tau buti pati graziausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdziuke @ 2008 11 01, 14:41)
kol kas nematau nei vienos patinkančios  huh.gif

Man ne tai, kad nepatinkančios, bet tiesiog neatitinkančios temos. Paprastai susegti plaukai ar sugarbiniuoti, anokia čia šukuosena. Į temą man tinkama kolkas tik ši
user posted image
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 11 02, 11:11)
Man ne tai, kad nepatinkančios, bet tiesiog neatitinkančios temos. Paprastai susegti plaukai ar sugarbiniuoti, anokia čia šukuosena. Į temą man tinkama kolkas tik ši
user posted image


oi, kartais tiesius plaukus sugarbanot arba garbanotus ištiesint ohoho koks darbas.

drinks_cheers.gif ši foto tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Man sita grazi, bet ne kaip šukuosena, o tik kaip foto ax.gif

Mano nuomone temos ji neatitinka verysad.gif

user posted image
Atsakyti
ko gero norint spręst atitinka temą ar ne reiktų matyt plaukus prieš sušukavimą ir po jo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dievaitė: 02 lapkričio 2008 - 16:28
QUOTE(Dievaitė @ 2008 11 02, 16:28)
ko gero norint spręst atitinka temą ar ne reiktų matyt plaukus prieš sušukavimą ir po jo

Man atrodo, kad čia reikia vertinti rezultatą patinka/nepatinka, gražu/negražu, o ne "čia įdėta daug darbo; mano plaukai žiauriai sunkiai garbanojas arba aš garbiniuota, bet išsitiesinau šiaip ne taip".
Atsakyti