Įkraunama...
Įkraunama...

Pati sau kirpėja

QUOTE(solo @ 2008 11 02, 16:42)
Man atrodo, kad čia reikia vertinti rezultatą patinka/nepatinka, gražu/negražu, o ne "čia įdėta daug darbo; mano plaukai žiauriai sunkiai garbanojas arba aš garbiniuota, bet išsitiesinau šiaip ne taip".

jei ištiesini garbanotus plaukus tai ir yra rezultatas. tiesūs plaukai - nauja, neįprasta šukuosena.
Atsakyti
QUOTE(Dievaitė @ 2008 11 02, 16:51)
jei ištiesini garbanotus plaukus tai ir yra rezultatas. tiesūs plaukai - nauja, neįprasta šukuosena.

Nauja, neįprasta modeliui, o vertintojams jokio skirtumo, ar modelio plaukai buvo tiesūs ar garbiniuoti, ar jam buvo sunku tai padaryti ar lengva. Vertina tai, ką mano šiuo metu.
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
nuotraukų vis dar gana negausiai, o ir išrinkti nebus sunku biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

bet va kas gali irodyti, kad si šukuosena yra ne profesionalu padaryta?
Atsakyti
na jau nejuokauk:) tikrai ne profesionalo ranka daryta smile.gif ta prasme- ju kitoks profilis smile.gif cia isties 10 segtuku pagalba padaryta. Kaip matos-surisi uodegyte, ja paskirstai sruogom ir susegi smile.gif as aisku net is triju nemoku pinti, ar eglutes, bet matau, kad pasistengus ir as taip mokeciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenele Raganele: 02 lapkričio 2008 - 21:20
QUOTE(Emerencija @ 2008 11 02, 21:14)
user posted image

bet va kas gali irodyti, kad si šukuosena yra ne profesionalu padaryta?

tai kad čia labai paprasta ją padaryt. suriši plaukus į uodegą, paskui imi iš jos po sruogelę, pasuki ir prisegi. ir taip, kol visi plaukai bus prisegti...
Atsakyti
nu gerai, gerai biggrin.gif
Pritariu, kad si foto kol kas geriausia ax.gif
Atsakyti
viena garbanė dingo g.gif o man ji kol kas buvo iš labiausiai patikusių

šios neblogos
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 02 lapkričio 2008 - 21:32
user posted image

Kaip fainai biggrin.gif Na ir plaukų gausumas blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
aš irgi tai sruogeles sekdavaus. dar sekdavau jas atskirai ir palaidų plaukų. pritepdavau želės susukdavau, o galiuką peisegdavai.
bet paskui tokių sagiukių pilna galva iš mados išėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=katalike,2008 11 02, 22:26]
viena garbanė dingo g.gif o man ji kol kas buvo iš labiausiai patikusių

biggrin.gif blush2.gif biggrin.gif aciu aciu, bet vis del to sumasciau, kad neatitinka temos ta nuotrauka smile.gif)
Atsakyti