Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas su mascarpone sūriu 2

O as dariau tradicini su grietinele ir braskem. Surijom akimirksniu biggrin.gif ne visi ir pakartot gavo.
aciu jums uz nuostabu recepta
Atsakyti
Koki perkat vanilini jogurta?Visas maksimas isvazinejau,neradau.
Atsakyti
Jau idejau i saldytuva.Nezinau kodel,man per rugsti mase gaunasi,gal per daug 2 citrinu?
Atsakyti
vanilininio ir aš nemačius, bet atradau Rokiškio naminį natūralų saldintą (be jokių priedų), mažos dėžutės po 125ml (tradicinė rokiškio naminių produktų pakuotė - rusva)...
Atsakyti
QUOTE(Svajojanti @ 2009 06 07, 19:02)
Koki perkat vanilini jogurta?Visas maksimas isvazinejau,neradau.


as dedu naturalu jogurta be jokio skonio. jis liesas. o kad vanile jaustusi dedu vanilinio cukraus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajojanti @ 2009 06 07, 19:02)
Jau idejau i saldytuva.Nezinau kodel,man per rugsti mase gaunasi,gal per daug 2 citrinu?


man 2 citrinos buvo pac tas, + skarbonkė kondensuoto pieno su cukrum.

QUOTE(davija @ 2009 06 07, 19:03)
vanilininio ir aš nemačius, bet atradau Rokiškio naminį natūralų saldintą (be jokių priedų), mažos dėžutės po 125ml (tradicinė rokiškio naminių produktų pakuotė - rusva)...


aš irgi šitą naudojau.

Atsakyti
Antrą kartą darytas tortukas mirksiukas.gif Be kondensuoto pieno, su 2 apelsinų sultimis, natūraliu jogurtu, grietinėle, pačios keptais biskvitais ir be abejo maskarpopne biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Vakar dariau šitą torčiuką, tai man visą skonį sugadino grietinėlė blush2.gif be grietinėlės kremas buvo fantastiškai skanus, o kai įmaišiau grietinėlę, tai skonis pasidarė tiesiog grietinėlės, mascarponės skonio visai nesijautė.
Atsakyti
Cia maniskis blush2.gif
user posted image

Pritariu visom, kas sake, jog sitame torte ''pradingsta'' mascarpone surio skonis g.gif Bet vistiek niam niam biggrin.gif
Atsakyti
Pagal mamos uzsakyma,pabandziau ir as pasigaminti si torciuka,aiksu viska dejau is akies,maskarpones 500gr,grietineles 400gr,bet as dar jos nuemiau ant biskvito aptepimo,ant biskvito uzdejau anansu griezineliu ir aptepiau grietinele,o tada jau ant virsaus supyliau mase,dar i mase dejau naturalaus jogurto 200ml,citrinos rugsties,cukraus ir vanilinio cukraus,dar radau uzsilikusio saldaus pienelio puse indelio na ir zelatina,pasakiskas skonis essen.gif

user posted image
Atsakyti
mmmm wub.gif kaip noreciau gabalelio essen.gif ,labai grazus tortukas 4u.gif
Atsakyti
As cia kuria diena dariau tortuka, ir i krema dejau naturalu jogurta, citrinos sultis, tai gavosi liuks tortukas. Jautesi ir mascarpones skonis smile.gif pagrinda dariau is sausainiu ir sviesto (man labiau patiko nei biskvitas). O ant virsaus uzpyliau zele. Niam niam, tik foto gal jau nebus biggrin.gif
Atsakyti