Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas su mascarpone sūriu 2

Klausimas profėms: mano Maskarponės (nepradėta) tuoj baigsisi galiojimas už poros dienų. o jei aš į šaldiklį įkiščiau ir išsitraukčiau po savaitėlės? kaži ar galima tokį dalyką šaldyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 08 18, 13:12)
Klausimas profėms: mano Maskarponės (nepradėta) tuoj baigsisi galiojimas už poros dienų. o jei aš į šaldiklį įkiščiau ir išsitraukčiau po savaitėlės? kaži ar galima tokį dalyką šaldyt? g.gif


Nesuk sau galvos, del maskarpones galiojimo laiko, saldytuve gali buti dar kelis men. be baimes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 08 18, 22:22)
Nesuk sau galvos, del maskarpones galiojimo laiko, saldytuve gali buti dar kelis men. be baimes mirksiukas.gif

na vat nezinojau. Rdau uzsistovejusi, pora savaiciu po pasibaigusio galiojimo ir meciau lauk ( nors ir gaila buvo) verysad.gif bet kad ziopla gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 08 18, 22:22)
Nesuk sau galvos, del maskarpones galiojimo laiko, saldytuve gali buti dar kelis men. be baimes mirksiukas.gif

Šaldytuve ar šaldiklyje? Jei šaldytuve, tai kam tada tas galiojimo laikas nurodytas g.gif

Nesenai dariau su mascarpone pagal pradinį receptą, tai išties neblogai thumbup.gif Dėjau mažiau grietinėlės ir cukraus, vienos citrinos sultis (žievelių nenaudojau), skanu, bet visgi rieboka. Dabar ketinu pamėginti su ricotos sūriu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 08 18, 22:22)
Nesuk sau galvos, del maskarpones galiojimo laiko, saldytuve gali buti dar kelis men. be baimes mirksiukas.gif


beveik taip. tik butinai nepradaryta. tik va karta tokia keliom dienom po nurodytos datos perlaikyta man buvo jau apkartusi schmoll.gif

Atsakyti
mano maskarponės user posted image user posted image
Atsakyti
Sveikos skaniu tortuku kepimo speces tongue.gif skrandis gurgia paskaitinejus,

norejau paklausti ar imanoma pasidaryti mascarpone suri namuose, gal, kas kada bandete, pvz, Ricottos recepta namu gamybos radau interneto platybese, bet va su mascarpone receptuku prasciau - nepatikau schmoll.gif (sorry, jei sis klausimas buvo jau aptartas ankstesniuose temos puslapiuose, nelabai turiu laikelio daug skaityti)
Atsakyti
QUOTE(Astukum @ 2009 08 30, 18:28)
Sveikos skaniu tortuku kepimo speces  tongue.gif skrandis gurgia paskaitinejus,

norejau paklausti ar imanoma pasidaryti mascarpone suri namuose, gal, kas kada bandete, pvz, Ricottos recepta namu gamybos radau interneto platybese, bet va su mascarpone receptuku prasciau - nepatikau  schmoll.gif  (sorry, jei sis klausimas buvo jau aptartas ankstesniuose temos puslapiuose, nelabai turiu laikelio daug skaityti)


Man irgi būtų labai įdomu... mirksiukas.gif į googlę įrašius 'how to make mascarpone' išmeta daug receptų, bet ar tikrai pavyktų pasigamint? g.gif nes kaina šio taip dažnai reikiamo skanumyno kandžiojasi... schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos kulinares smile.gif
as tik pradedancioji, taciau labai noriu ismokt daryt visokius skanumynus ir netik smile.gif pabusiu blondine ir paklausiu smile.gif mascarpone tortas dedamas i saldytuva ir kiek laiko reikia ji laikyti kad sustingtu? kaip po to jus is formos ji isimate? gal yra kazkas specialaus (koks indas ar dar kas), nes as net nenutuokiu smile.gif aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaura @ 2009 10 20, 20:05)
Sveikos kulinares smile.gif
as tik pradedancioji, taciau labai noriu ismokt daryt visokius skanumynus ir netik smile.gif pabusiu blondine ir paklausiu smile.gif mascarpone tortas dedamas i saldytuva ir kiek laiko reikia ji laikyti kad sustingtu? kaip po to jus is formos ji isimate? gal yra kazkas specialaus (koks indas ar dar kas), nes as net nenutuokiu smile.gif aciu smile.gif

Geriausiai palikti per naktį šaldytuve. O aš darau tortus dėdama į tortinę formą, o paskui apipjaunu kraštą ir išimu lengvai. Perdedu į lėkštę, o ten jau galiu puošti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neli: 20 spalio 2009 - 20:13
QUOTE(neli @ 2009 10 20, 21:11)
Geriausiai palikti per naktį šaldytuve. O aš darau tortus dėdama į tortinę formą, o paskui apipjaunu kraštą ir išimu lengvai. Perdedu į lėkštę, o ten jau galiu puošti. mirksiukas.gif

Nu reiks bandyt daryt, prisikopinau receptu, kad nesusimaisyt tik man ka po ko daryt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaura @ 2009 10 20, 21:05)
kaip po to jus is formos ji isimate? gal yra kazkas specialaus (koks indas ar dar kas), nes as net nenutuokiu smile.gif aciu smile.gif

Yra specialios tortinės, kurios prasiplečia ir šonai lengvai nusiima mirksiukas.gif
va tokios:
user posted image
Atsakyti