Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas su mascarpone sūriu 2

QUOTE(Masiania* @ 2008 11 02, 19:27)
Imesk nuotrauka paskui, bent paspoksosiu blush2.gif


Baisiausia, kad gyvenam studentiskom salygom ir nepagalvojau, kad ta tortuka reiks isimti graziai ........ sukreciau viska i troskinio inda blush2.gif bet dabar galvoju, bent gabaliuka isimta nufotkinsiu bigsmile.gif
Atsakyti
Foto foto ir dar karta foto ...... nepamirs ideti photo.gif photo.gif photo.gif
Atsakyti
Cia panos ziuriu deserto akims istroskusios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2008 11 02, 20:08)
Cia panos ziuriu deserto akims istroskusios  lotuliukas.gif

Patikek tikrai biggrin.gif va kad ir dabar prisiziurejau vel cia visokiu gardumynu skanumynu ir jau siusiu vyra i virtuve kad torto atnestu, mat tingiu is lovos lipt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2008 11 02, 18:44)
Baisiausia, kad gyvenam studentiskom salygom ir nepagalvojau, kad ta tortuka reiks isimti graziai ........ sukreciau viska i troskinio inda blush2.gif  bet dabar galvoju, bent gabaliuka isimta nufotkinsiu  bigsmile.gif

Tai smagu is viso bliudo saukstu valgyt lotuliukas.gif O dar ir maskarpones torta- tai jau prabanga mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Viskas, mergaites, nespejau net paprasyt fotika istraukti ....... prabangiai deserta suskanavom .... bet paguoda viena - padariau 2 torciukus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dėmesio, kaunietės,
Kam reikia pigiai mascarponės, tai šiandien vakare dukra matė pramonės Maximoj 250g indelis kainavo 1,99 Lt , bet galioja tik iki lapkričio 14 d. ir prikrauta jo buvo pjaustomų sūrių skyriuje. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Letunė @ 2008 11 06, 23:46)
Dėmesio, kaunietės,
Kam reikia pigiai mascarponės, tai šiandien vakare dukra matė pramonės Maximoj 250g indelis kainavo 1,99 Lt , bet galioja  tik iki lapkričio 14 d. ir prikrauta jo buvo pjaustomų sūrių skyriuje.  bigsmile.gif



ne tik Kaune Vilniuje irgi yra. Merginos noriu daryt pyraga su suriu. bet nerandu biskvito recepto kad butu purus. gal galit padet. > blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingerele: 07 lapkričio 2008 - 08:41
QUOTE(Ingerele @ 2008 11 07, 08:14)
ne tik Kaune Vilniuje irgi yra. Merginos noriu daryt pyraga  su suriu. bet nerandu biskvito recepto kad butu purus. gal galit padet. > blush2.gif



As cia kuria diena gaminau vyniotini, o vyniotinio biskvitas gavosi nu tiesiog neapsakomo skonio, ir toks purus! Gal jis tiktu ir torto biskvitui g.gif na del visa ko imetu Receptelis

Bet dar kart ispeju, neisbandyta tortams deti toki biskvita, bet man atrodo labai skanu turetu buti. Gal nesvarbu ar tai butu vyniotinis ar paprastas tortas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingerele @ 2008 11 07, 08:14)
ne tik Kaune Vilniuje irgi yra. Merginos noriu daryt pyraga  su suriu. bet nerandu biskvito recepto kad butu purus. gal galit padet. > blush2.gif


Gali kepti pagal Daividijos šampaninio torto receptą. Aš pati jį kepiau - labai purus ir geras biskvitas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Aš tik plakiau ilgiau 8-10 min. Bet čia proporcijos dideliam tortui 26 cm.
Ai, kadangi šioje temoje neatsižymėjau tai prikabinsiu ir fotkę. Čia mano mascarpones torto gabaliukas su šiuo Daividijos biskvitu.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 11 07, 12:35)
Gali kepti pagal Daividijos šampaninio torto receptą. Aš pati jį kepiau - labai purus ir geras biskvitas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . Aš tik plakiau ilgiau 8-10 min. Bet čia proporcijos dideliam tortui 26 cm.
Ai, kadangi šioje temoje neatsižymėjau tai prikabinsiu ir fotkę. Čia mano mascarpones torto gabaliukas su šiuo Daividijos biskvitu.

user posted image



oi merginos dekoju jums notworthy.gif ryt darysiu tortuka thumbup.gif man didesnio ir reiktu torto todel manau sie receptai liuks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingerele: 07 lapkričio 2008 - 11:31
QUOTE(Srove @ 2008 10 29, 21:00)
Daug nesijuokit is mano sedevro, as dar tik mokausi kazka lipdyt blush2.gif Nu bet jau skonis wub.gif  nemoku apsakyti ir purus ir gaivus ir lengvas ir aromatingas wub.gif Nu kaip dar pasigirti lotuliukas.gif
flirt.gif  hihihi.gif
Dariau su kondensuotu pienu, jogurto dejau kyvinio puse ir paprasto lieso puse, puse kg. surio, zelatinos pusantro sauksto, grietineles 400gr..2 citrinos sultis.
user posted image
user posted image
Kadangi i vidu sukreciau visa litra konservuotu 5 rusiu vaisiu, tai nelabai gerai susispaude vietomis, bet tiek to, ner kada ziuret i tai reik greit valgyt, kol neatsalo hihihi.gif

O jeigu sūrį pakeist varške (pigiau) ir viską dėt tą patį,tada želatinos nereikia daugiau dėt?Aš galvoju daryt tokį pat kremą tik su varške ir 2 sluoksniais biskvit.Tik man neramu dėl želatinos.Kažkaip labai nedaug jos ant tokio kiekio kremo.Gal tas sūris stangdina dar?Aš jo nesu valgius tiesą sakant ax.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Ir dar klausimas gal kas žinot kur gaut to nevirinamo pudingo?Gal kas galėtu nuotrauką įmest kaip jis atrodo?Kiek apžiūrėjau randu tik verdamą,o gal čia tas pats kokį ir jūs naudojat kremams g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITANA.B: 12 lapkričio 2008 - 10:03