Įkraunama...
Įkraunama...

Balta oda?

QUOTE(miduzza @ 2008 11 30, 13:21)
as ir baltaodems priklausau  rolleyes.gif anksciau rudindavausi, bet dabar supratau kad grazi esu tokia kokia esu... bet vasara siaip ar taip nuo saulutes irundu bigsmile.gif o vaikystej mane irgi pas daktarus siuntinedavo del mazakraujystes nes balta budavau. ax.gif bet nebuvo pas mane jokios mazakraujystes... 4u.gif

Va zadu ir as tos EZ nusipirkti,bet vis dar renku atsiliepimus,gal kas parekomenduotumete? wub.gif
Atsakyti
as jusu vietoje nusipirkciau geriau kokius persikinius skaistalus kad veidukas gaivesnis butu, gikaip ziema grazu lygi balta oda tikra sniego karaliene!!! wub.gif ach, va taip ir buna kad ko neturi to nori verysad.gif
Atsakyti
Atsistojęs prie Šventų Kalėdų medžio
Sniego angelas pravirkdė savo fleitą.
Vakare prie laužo naujamečio
Jis dainavo apie laimės žvaigždę.
Apie tą, kurią širdy nešiojam,
Tik jos ieškome kažkur toli.
Skrido angelo daina, puošta svajonėm,
Kiekvienam linkėdama rast laimę šiam kely wub.gif
Atsakyti
as pati taip pat esu baltaode ir man visai grazu balta odyte, yra gi visokiu priemoniu galinciu pagyvinti veido spalva. man paciai asmeniskai labai yra negrazu tos soliariumines doh.gif , nieko ner baisiau, pati kai buvau jaunesne kartais nusoliuodavau i soleriuma, o dabar man visai grazu baltaodes ir pagaliau nesveika soleriumai
Atsakyti
o cia visiskai forumietes nepasisveikina net per tokias sventes,rupestelis tik balta oda mirksiukas.gif
Atsakyti
diskutuokim į temą.
pradės čia kiekviena su šventėm sveikint balaganas pasidarys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 12 28, 12:44)
diskutuokim į temą.
pradės čia kiekviena su šventėm sveikint balaganas pasidarys smile.gif

O tas (kekvienas)tai kas?atgamtine butybe?ar tu su savo temine ysivaizduoji save g.gif manau,kad ir kokioje temeleje bebutum,per sventes pasveikinti yra grazu tease.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuketuke @ 2008 12 28, 12:30)

nesilaikai forumo taisyklių:
2. Pažeidimai ir apribojimai

Draudžiama: 4. Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
· rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).

Atsakyti
Šiaip turiu pakankamai baltą odytę, nors vasaromis įdegu smile.gif
Daugiau dėmesio skiriu jos puoselėjimui bei priemonėms, nei mėtau pinigus soliariumui smile.gif
Man svarbiau sveika ir graži oda, nei ruda ax.gif
Atsakyti
Pritariu daugumos italu stilistu nuomonei, kad lietuves savo grozy zudo soliariumuose ir sviesiais plauku dazais biggrin.gif Mano demesy visada atkreipia moteris naturaliais ispuoseletais plaukais ir lygia persikine arba porcelianine oda wub.gif wub.gif Gaila, kad pacios veido oda defektuota, todel tokio efekto ant saves neiseina isgaut wub.gif Labai dziaugiuos uz tas, kurios moka pabrezti balta, lygia veido oda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 12 28, 13:50)
nesilaikai forumo taisyklių:
2. Pažeidimai ir apribojimai

Draudžiama: 4. Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
· rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).

nieko nesiukslinu cia toje temeleje brangioji(nesureiksmink visko taip)tik kartais pries pastaba duodama,apgalvok kur yzvelgi negerumu doh.gif Labai dekoju mergaitems uz grazia temele,o su tokia vulgaria ir savanaude tikiuosi daugiau nediskutuoti,o cia tau sventems 000054.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuketuke @ 2008 12 28, 20:12)
nieko nesiukslinu cia toje temeleje brangioji(nesureiksmink visko taip)tik kartais pries pastaba duodama,apgalvok kur yzvelgi negerumu doh.gif Labai dekoju mergaitems uz grazia temele,o su tokia vulgaria ir savanaude tikiuosi daugiau nediskutuoti,o cia tau sventems 000054.gif


Taves praso nesiukslint,negi taip sunku?Elementarios forumo taisykles-tik tiek.


Anksciau negaledavau i save balta ziuret,o dabar grazu pasidare wub.gif
Atsakyti