Įkraunama...
Įkraunama...

Keistas, neįprastas kūdikio elgesys

Kudikiai neverkia be jokios priezasties. Tai ne 3 metu vaikas, uzsimanes saldainio. Gal kazka skauda, gal dantukas dygsta... Tikrai negalima ignoruoti vaiko, jam ir taip sunku. Stiprybes, kantrybes, sekmes smile.gif
Atsakyti
mano sunus 4 men irgi trina koja i koja, tai daktare sake,kad truksta vit D, bet mes jau jo taip geriam 8 lasiukus, tai net baisu, kiek jo reikia. tai daba kai saulyte islenda, isnesu nuoga, kad naturaliai dar pasigamintu, tai pastebejau,kad maziau ttrina, bet dar trina sad.gif
Atsakyti
mes trinam dazniausiai kai uzdetos koinytes ir batukai,ji taip juos nusiimineja smile.gif
Atsakyti
rieciasi ir maniskis ... mums padidejes raumenu tonusas ... i mankstas einam karta per savaite, pamokina o po to kasdien namuose mankstinames. labai padeda thumbup.gif
Atsakyti
Apie 3-5 men. dukryte irgi trindavo kojyte i kojyte (pedutes), buvau sunerimusi, konsultavausi su vaiku neurologe, sake nieko baisaus - buna, tai kazkaip va ejo ir praejo tas trynimas ax.gif
Atsakyti
as irgi vystau savaji bernuzeli pries miega ir maitinant,,,, 4u.gif tada kaip angelelis ramus tongue.gif smile.gif kitaip ir akis ismustu ir t.t. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zemyna123 @ 2006 07 04, 21:13)
Labutis visiems!  smile.gif
Gal blogai ieskojau, bet lyg tokios temos neradau.. Mano mazyliui 2 men., o delniukus laiko vis suspaustus i kumstukus. Gal kas turit tokios patirties? Pasidalinkit...

maniškei irgi 2 mėnesiai ir irgi laiko kumštukus, aišku jau ne taip stipriai suspaustus kaip gimė ir tos kumštukus kartais nuo karto atpalaiduoja, mano nuomonė nėra čia ko nerimauti
Atsakyti
tuoj bus 3men o kumstukai beveik visa laika sugniauzti - niekad nemaniau kad tai beda blink.gif reiks pas gyd. rytoj paklaust
Atsakyti
doh.gif ir maniskio irgi sugniausti g.gif
Atsakyti
O mums 5,5 men. ir vis dar kryziuoja kojas... verysad.gif
Atsakyti
Reikia zaisti su leliuku rankytem-glostyti, masazuoti delniukus, jog pirciukai laisvesni butu, po truputi atsipalaiduotu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2009 06 18, 11:10)
pykcio priepuoli greit pasalina dirziukas

blink.gif blink.gif ..tokiam mazam vaikui cia tikrai neiseitis schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 08 rugsėjo 2009 - 08:27