Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas, gal kas susidūrėt?

QUOTE(Zivile24 @ 2008 04 16, 21:33)
Taip teks pabandyti, nes nera kitos iseities, taip galima ir isproteti nuo sitos nesamones, pagalvojus prarytum omeprazoli ir butu gerai, bet deje dabar negaliu blink.gif

As per nestuma gelbejausi tik borzomi mineraliniu, vienintelis, kuris man padejo numust rugstis nors pusei dienos thumbup.gif
Atsakyti
as turiu gastroezofagini refliuksa - nepavydetinas dalykas verysad.gif israse LANOBAX tabletku,bet man nuo ju bert veida pradejo ir siaip aplinkiniai sake,kad kazkokia apdujus ir priplaukus budavau unsure.gif tai taip ir nebaigiau to gydymo seanso verysad.gif o kai uzpuola remuo,tai RANIBERL ikalu tabletike ir praeina smile.gif nedaznai buna,tai del to dziugu nors smile.gif
Atsakyti
Šią jūsų temelę tik skaitinėjau laiks nuo laiko ,bet nusprendžiau prie jūsų prisijunkti smile.gif ši liga atsirado gal prieš kokius jau 4 metus verysad.gif aš kaip ir rūgščių nejaučiu ,kaip sako ,kad riemuo ėda ar panašiai,bet man pastoviai skauda gerklę,užkimstu[žinoma pas mane gerklė ne iš pačių gerųjų] ir vis skauda krūtinę ir būna lyg tai koks spazmuojantys traukuliukai va jie mane ir baugina ir nežinau nuo skrandžio taip gali būti g.gif jau ir nežinau nei pas ką ir kreiptis doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2008 04 16, 22:29)
As per  nestuma gelbejausi tik borzomi mineraliniu, vienintelis, kuris man padejo numust rugstis nors pusei dienos thumbup.gif

drinks_cheers.gif jei ne borjomis tai nzn kuom butu pasibaige rugstys nestumo metu. Jokie renee ar kiti bajeriai nebepadejo. Sakiau reik nobelio premija borjomiui duot 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2008 04 21, 16:14)
Šią jūsų temelę tik skaitinėjau laiks nuo laiko ,bet nusprendžiau prie jūsų prisijunkti smile.gif ši liga atsirado gal prieš kokius jau 4 metus verysad.gif aš kaip ir rūgščių nejaučiu ,kaip sako ,kad riemuo ėda ar panašiai,bet man pastoviai skauda gerklę,užkimstu[žinoma pas mane gerklė ne iš pačių gerųjų] ir vis skauda krūtinę ir būna lyg tai koks spazmuojantys traukuliukai va jie mane ir baugina ir nežinau nuo skrandžio taip gali būti g.gif jau ir nežinau nei pas ką ir kreiptis doh.gif  verysad.gif


o šeimos gydytojui apie tai nors kartą skundeisi? tyrimus darė kokius nors?
Atsakyti
QUOTE(dr.ugnius @ 2008 04 21, 23:41)
o šeimos gydytojui apie tai nors kartą skundeisi? tyrimus darė kokius nors?

Buvau ir pas endokrinologą ir pas širdies gydytoją [net dviračiu važiavau],pulmologą ,kadangi turiu asmą bet ji sakė kad nuo to taip negali būti.Jau dabar net nežinau nei kokių tyrimų prašyti ir pas mokius dar gydytojus ir kreiptis.Net jau galvot pradedu, kad važiuoti į grybo gatvę.Tik ten irgi reikia žinot pas kokį gydytoją eiti.
Atsakyti
QUOTE(E.eglike @ 2008 04 17, 01:01)
as turiu gastroezofagini refliuksa - nepavydetinas dalykas verysad.gif  israse LANOBAX tabletku,bet man nuo ju bert veida pradejo ir siaip aplinkiniai sake,kad kazkokia apdujus ir priplaukus budavau unsure.gif  tai taip ir nebaigiau to gydymo seanso  verysad.gif o kai uzpuola remuo,tai RANIBERL ikalu tabletike ir praeina smile.gif nedaznai buna,tai del to dziugu nors smile.gif

vat ir pas mane tokia pati liga.. na kažkaip anksčiau buvo geriau, o dabar tai kiekviena dieną baisiai man ten graužia, dega ir pan..jau nebežinau nei ką valgyt, nei ką gerti..na man tokių vaistukų neišrašė, buvo išrašę OMEPRAZOLIO, bet perdaug šalutinių poveikių pasireiškė, tai liepė nebegert..ir sakė išeitis tik dieta.. bet kad dabar jau ir tai visai nebepadeda.. bandau susigyvent su tuo nuolatiniu graužimu, džiūvimu ir degimu.. verysad.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2008 04 23, 10:43)
vat ir pas mane tokia pati liga.. na kažkaip anksčiau buvo geriau, o dabar tai kiekviena dieną baisiai man ten graužia, dega ir pan..jau nebežinau nei ką valgyt, nei ką gerti..na man tokių vaistukų neišrašė, buvo išrašę OMEPRAZOLIO, bet perdaug šalutinių poveikių pasireiškė, tai liepė nebegert..ir sakė išeitis tik dieta.. bet kad dabar jau ir tai visai nebepadeda.. bandau susigyvent su tuo nuolatiniu graužimu, džiūvimu ir degimu.. verysad.gif  cray.gif

O ar bandei maista reguliuoti?
Man maisto reguliavimas + gasek 40 ir gyventi jau norisi. O buvo doh.gif siaubas, ar valgai ar nevalgai - istisas maudimas, diegliai ir t.t.
Su valgymu tai tikras vargas. Vis galvok ko negalima ka galima verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2008 04 23, 15:05)
O ar bandei maista reguliuoti?
Man maisto reguliavimas + gasek 40 ir gyventi jau norisi. O buvo doh.gif siaubas, ar valgai ar nevalgai - istisas maudimas, diegliai ir t.t.
Su valgymu tai tikras vargas. Vis galvok ko negalima ka galima  verysad.gif


O kas tas gasek 40?
Na taip reguluoju, nevalgau nei varskes, nei sokoloado, nei obuoliu ir t.t.ir pan. Bet dabar jau visai nesvarbu ka valgau, zinau kad po to bus blogai.. tai jau ir apetitas dingsta.. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2008 04 23, 19:21)
O kas tas gasek 40?
Na taip reguluoju, nevalgau nei varskes, nei sokoloado, nei obuoliu ir t.t.ir pan. Bet dabar jau visai nesvarbu ka valgau, zinau kad po to bus blogai.. tai jau ir apetitas  dingsta..  doh.gif  verysad.gif

Gasec 40mg tai omeprozolio grupes vaistas ax.gif
Atsakyti
ingridziuk man visi pozymei rodo ezofagito t.y stemples uzdegimo...nejuokauk cia labai rimtas dalykas...eik zarna ryti...man panasei buvo gyde 2 men. alergija o buvo stempleje beveik kiauros zaizdos ir pozymei panasus buvo kaip tau...paieskok info erozinis ezofagitas turetu nemazai informacijos buti...o seip tuo momentu rugsciu irgi nejauciau g.gif tik kirbindavo krutine krengzdavau kai snekedavau balsas budavo juodai uzkimes ir skaudedavo balso stygas gomurys budavo visas kaip isplikytas kuo toliau tuo labiau kosejau ar krenksciau nuo bet kokio kvapo...nu vien zodziu nebeatsimenu daugiau biggrin.gif sekmes sveikit kas sergat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daliukas11111 @ 2008 04 23, 21:16)
ingridziuk man visi pozymei rodo ezofagito t.y stemples uzdegimo...nejuokauk cia labai rimtas dalykas...eik zarna ryti...man panasei buvo gyde 2 men. alergija o buvo stempleje beveik kiauros zaizdos ir pozymei panasus buvo kaip tau...paieskok info erozinis ezofagitas turetu nemazai informacijos buti...o seip tuo momentu rugsciu irgi nejauciau g.gif tik kirbindavo krutine krengzdavau kai snekedavau balsas budavo juodai uzkimes ir skaudedavo balso stygas gomurys budavo visas kaip isplikytas kuo toliau tuo labiau kosejau ar krenksciau nuo bet kokio kvapo...nu vien zodziu nebeatsimenu daugiau biggrin.gif sekmes sveikit kas sergat  biggrin.gif

o tai kaip tau ta ezofagita gyde? nes man ir tas pat, tai omeprozolis nepadeda doh.gif
Atsakyti