Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas, gal kas susidūrėt?

sveikutes,

noreciau ir as apie ta refliuksa paklausti. pries pora savaiciu teko "ryti zarna" ir gydytojas pasake, kad dar refliukso kaip ir nera, bet jau visi pozymiai, kad tikrai bus. Tipo ten gerkle prasidarius ir t.t. Prirase vaistu Gasec tai skrandzio kaip ir neskauda, bet pastoviai kazka jauciu gerklej- lyg kai ryju, lyg siaip kazkas kakla spaudzia. Ar jums taip nebuna?
Atsakyti
kazkaip jau idomei tas daktaras tau aiskina kad nera bet bus...jei jau prasidare tai jau ir refliuksas...o del jautimo gerkleje visai nesenei rasinejomes berods paskaitinek tema... biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytelis,skaitineju vis ir vis noriu ka prideti -parasyti,bet kad nieko naujo,istisai turedama stemples diafragmos isvarza turiu problemu su skranduku,o ka bekalbeti apie rugstingums siuo metu,o vaistu jokiu doh.gif nuolat jauciu toky diskomforta ir vis arteju prie finiso,o tada jau sugryziu prie savo Parieto.Jauciu,kad ten visa stemple jau isgriauzta nuo rugstingumo,o jums nebuna tokio jausmo tarytum ten gerkleje kazkas maustu,lyg gnaibymo tempimas toks,niu nemalonu taip,kaip pavalgau truputy geriau,bet po kiek laiko vel ir vel doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuketuke @ 2008 03 30, 08:50)
Labas rytelis,skaitineju vis ir vis noriu ka prideti -parasyti,bet kad nieko naujo,istisai turedama stemples diafragmos isvarza turiu problemu su skranduku,o ka bekalbeti apie rugstingums siuo metu,o vaistu jokiu doh.gif nuolat jauciu toky diskomforta ir vis arteju prie finiso,o tada jau sugryziu prie savo Parieto.Jauciu,kad ten visa stemple jau isgriauzta nuo rugstingumo,o jums nebuna tokio jausmo tarytum ten gerkleje kazkas maustu,lyg gnaibymo tempimas toks,niu nemalonu taip,kaip pavalgau truputy geriau,bet po kiek laiko vel ir vel doh.gif



Registruojuosi ir aš prie jūsų verysad.gif
Jau keletą metų skauda už krūtinkaulio, kiek tikrino daktarai nieko nerado verysad.gif ir gerklė vis skaudėdavo. Gerklės gydytojas nesuprato, ko aš ten pas jį atėjau. Ir kas svarbiausia prieš porą metų tyriausi skrandį, pasakė viskas OK.
Po naujų metų gerklė pasidarė lyg išplikus, paūmėjo skausmas už krūtinkaulio. Tai nuėjau pas naują gerklės gydytoją, nors puikiai supratau, kad ne gerklėj problema. Tai ji iš karto pasakė, kad varyčiau skrandį išsitirti. ko pasekoje stemplės išvarža ir GERL erozinis refliuk B.
geriu omeprazolį, bet diskomfortą jaučiu baisų - spaudžia, gerklėj irgi kaip pas tave raganiuketuke verysad.gif nežinau net kuo besimaitintis, nes ką tik besuvalgau ... verysad.gif O dar esu iš tų, kuriom valgymas teikia malonumą blush2.gif
Atsakyti
[o kaip reikalai pas jus suzarnynu .nes as kai turiu isvarza stemples ,tai maistas ribotas ,darzoviu ,vaisiu nera praktiskai .tai ant didelio reikalo buna kas penkta diena keliauju .ir jauciu dar gemorojus prisidejo ,tai visi galai atsake .ne valgyt -ne tustintis ,nors rek .
Atsakyti
QUOTE(ilmi @ 2008 03 31, 21:38)
[o kaip reikalai pas jus suzarnynu .nes as kai turiu isvarza stemples ,tai maistas ribotas ,darzoviu ,vaisiu nera praktiskai .tai ant didelio reikalo buna kas penkta diena keliauju .ir jauciu dar gemorojus prisidejo ,tai visi galai atsake .ne valgyt -ne tustintis ,nors rek .

sweikute,niu su tais kitais reikalais nieko blogo nejauciu,viskas reguliariai,tik dabar nestumo metu kartais uzkieteja viduriai,bet turiu tam priezasty.Gal tu daugiau tirstesnio maisto pavartok?slyvu kokiu
Atsakyti
Labukas,

Jezau, jau siandien naktele "apturejau" , galvojau mirsiu nuo skrandzio skausmo ir remens verysad.gif Na niekas nepadeda.. ir atrodo saugausi nevalgau bet ko, net nezinau ka valgyt, kad nuo visko tas remuo kyla.... Va tau ir 21 amzius, ir vaistu nera ... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte06 @ 2008 04 01, 10:17)
Labukas,

Jezau, jau siandien naktele "apturejau" , galvojau mirsiu nuo skrandzio skausmo ir remens  verysad.gif  Na niekas nepadeda.. ir atrodo saugausi nevalgau bet ko, net nezinau ka valgyt, kad nuo visko tas remuo kyla.... Va tau ir 21 amzius, ir vaistu nera ... verysad.gif

uzjauciu,nulek i vaistine,nusipirk Pariet 10mg ir kiekviena ryta ant tuscio skrandzio po viena tabletyte ir taip 14ika dieneliu padaryk toky gydimo kursa,nesigailesi.Dabar daug kam pavasarinis paastraejimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuketuke @ 2008 03 31, 22:08)
sweikute,niu su tais kitais reikalais nieko blogo nejauciu,viskas reguliariai,tik dabar nestumo metu kartais uzkieteja viduriai,bet turiu tam priezasty.Gal tu daugiau tirstesnio maisto pavartok?slyvu kokiu

nuo vienos slyvos buvo blogai ,jokiu vaisiu negaliu ,isskyrus persimona ,ir morkas.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Na ir aš jungiuosi į gretas, nors dar nežinau kas man yra.

aš visad iki praeito penktadienio galvojau, kad mano skrandis tai jau geležinis irnesakyk.gif . Ot likimo ironija schmoll.gif verysad.gif doh.gif

Nuo penktadienio ką besuvalgyčiau, nors kąsnelį ar lašą maisto, labai kartu gerklėje, o nuo vakar pradėjo dar ir durt skrandį sad.gif

Vaistinėje dave "Digestive aid tablets", dar bandžiau Rennie, bet nepadėjo visai. Vis tiek viskas kartu, dega, toks jausmas kad visa gerklė ir stemplė nubrozdinta, kairę skrandžio pusę duria sad.gif

Nulėkiau vakar pas gydytoją, pasiuntė ryti žarnelės. Bet deja, poliklinikoje anksčiausias užrašymas gegužės 28 , o Grybo g. balandžio 19 doh.gif

Kaip reikės ištverti tokią būseną iki to laiko, neįsivaizduoju. Dar galvą labai skauda, gydytoja sakė, kad irgi gali būti nuo to pačio. blink.gif

Tai nežinau net, ar vėl bėgti į vaistinę ir prašyt kažko stipresnio, ar laukt tyrimo. Gydytoja tik išrašė siuntimą ir tiek, mat galvojo, kad be problemų tą pačią dieną pasidarysiu tyrimą. doh.gif

O gal dar kur nors privačiai daro?


Valio - susitariau rytojui dėl to tyrimo biggrin.gif Negaliu patikėt, nes perskambinau gal į vietas, ir visur "balandzio gale" pasakė. Super, na einu pavalgysiu paskutinį kartą. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snape: 08 balandžio 2008 - 12:30
Sveikos, vat man irgi matyt tas paaštrėjimas...jau nebežinau nei ką valgyt, nei ką daryt... ištisai tas graužimas, ir gerklės džiūvimas.. Mergaitės, ką daryti? doh.gif tiek svarbių darbų, o aš dėl to nulatinio graužimo ir susikaupt negaliu...gelbėkit unsure.gif verysad.gif
viena forumietė rašė apie PARIET10MG. gal jį nusipirkti..ar pagelbės jis... unsure.gif
Atsakyti
4u.gif sweikos mergytes,nusipirk drasiai to PAriet 10mg ir pradek vartoti kursa 14 dienu,kas ryt po viena tabletyte ryte ant tuscio skranduko,pasekmes greit pajusi,tai naujos kartos vaistas,tikrai thumbup.gif sekmes
Papildyta:
QUOTE(Snape @ 2008 04 08, 13:05)
Laba diena 4u.gif

Na ir aš jungiuosi į gretas, nors dar nežinau kas man yra.

aš visad iki praeito penktadienio galvojau, kad mano skrandis tai jau geležinis irnesakyk.gif . Ot  likimo ironija schmoll.gif  verysad.gif  doh.gif

Nuo penktadienio ką besuvalgyčiau, nors kąsnelį ar lašą maisto, labai kartu gerklėje, o nuo vakar pradėjo dar ir durt skrandį sad.gif

Vaistinėje dave "Digestive aid tablets", dar bandžiau Rennie, bet nepadėjo visai. Vis tiek viskas kartu, dega, toks jausmas kad visa gerklė ir stemplė nubrozdinta, kairę skrandžio pusę duria sad.gif

Nulėkiau vakar pas gydytoją, pasiuntė ryti žarnelės. Bet deja, poliklinikoje anksčiausias užrašymas gegužės 28 , o Grybo g. balandžio 19  doh.gif

Kaip reikės ištverti tokią būseną iki to laiko, neįsivaizduoju. Dar galvą labai skauda, gydytoja sakė, kad irgi gali būti nuo to pačio.  blink.gif

Tai nežinau net, ar vėl bėgti į vaistinę ir prašyt kažko stipresnio, ar laukt tyrimo. Gydytoja tik išrašė siuntimą ir tiek, mat galvojo, kad be problemų tą pačią dieną pasidarysiu tyrimą. doh.gif

O gal dar kur nors privačiai daro?
Valio - susitariau rytojui dėl to tyrimo biggrin.gif Negaliu patikėt, nes perskambinau gal į vietas, ir visur "balandzio gale" pasakė. Super, na einu pavalgysiu paskutinį kartą.  biggrin.gif

Sweikute,nesu super medike,bet is tavo simptomu drysciau suabejoti,gal pas tave Helyco Bactery tupi,ji isgydoma neissigask tik bigsmile.gif man kazkada tokie simptomai buvo,ui kiek nervojausi doh.gif Linkiu geru rezultatu ir nesirgti,parasyk ka pasakys po vizito ax.gif
Atsakyti