Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas, gal kas susidūrėt?

QUOTE(Giedriukas @ 2006 01 31, 16:33)
Aciu uz komentarus. Ko valgyti ir ko nevalgyti zinau kaip du kart du, taip pat ir beveik visas zoles ir kitokias gerybes (dabar geriu bulviu sultis). Idomiausia tai, kad rugsciu kylant as nejauciu, kaip ir ,,deginimo'' rykleje - tai jauciau budama nescia. Tiesiog nuolat skauda gerkle, kuria apziurejus LOR'iste iskart nustate - rugstys. Gal parasytumete, kur siu dvieju preparatu galeciau rasti (SPIRULINO IR RENITINO) ar bent placiau apie juos pasiskaityti.



Man irgi tokia beda, o dabar ypatingai pasireiske ir nesvarbu ka valgau ir nuo kruopu ir nuo darzoviu ir nuo pieno produktu kyla rugstys. Gal galetum parasyti ko butent reiketu vengti, nors pagrindinius dalykus. O kokiu zoliu butu galima pagerti? Neseniai radau, kad ramuneles labai padeda, bet reikia ryte gerti ant tuscio skrandzio, o poto uz valandos reikia valgyti, o paskui ir diena reikia gerti, is viso apie 6 puodelius ramuneliu arbatos reiketu, bet tik pries valgi, ant tuscio skrandzio. Gal reikes pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Smaika @ 2006 01 31, 21:35)
Renitino rasite kiekvienoje vaistineje,jo buna ivairiu firmu,net yra ir lietuvisko.Todel ir rasau,kad man geriausias indiskas,tik kartais buna,kad vaistines neturi,bet palaukiu ir "paduoda"...tikrai dabar yra geru vaistu-paeksperimentuokit ir prisitaikysit sau kurie jums geriausiai tinka.


smile.gif ax.gif Ach, dabar jau supratau, kur suva pakastas! Leiskite pataisyti, kolege, - dabar jau paaiskejo, kad tas Renitinas yra visai ne Renitinas, o pats tikriausias Ranitidinas! Taip taip - stai jo tikrai rasi kiekvienoje vaistineje, net ir lietuvisko. Jis yra Raniberlo atitikmuo, tik man, deja, nepadejo. O stai apie indiskaji jo broli nesu girdejusi blush2.gif
Atsakyti
Na, jeigu jau apie vaistus kalbat, tai berods tokius dar geriau "Venter" ar kazkaip panasiai. Baltos tabletes. Atsimenu, kad labai brangus vaistas buvo. Bet padejo. doh.gif
Atsakyti
man ta pati problema, man geriausiai padėjo Omep-20, tabletė ryte prieš valgį ir vakare, prieš vakarienę, jau kai numušė rūgštingumą, tai doh.gif Labai puikiai padeda, tik priklauso nuo rūgšties kiekio, man tai ilgai gerti nereikėjo, nes greitai viską sutvarkė, nors ryklėje jau buvo opos nuo rūgšties, ištisai skaudėjo gerklę, rytais baisiai pykino doh.gif Kiek pažystų žmonių tai vienintelis ir efektyviausias vaistas, tik kad brangokas. jeigu nepadeda tai matyt per trumpai gėrėt g.gif Šiaip tai su juo irgi reikia atsargiai, nes kai man perdaug numušė rūgštingumą, tai paskui ivis skrandis nustojo virškint, bet vaistus nustojus vartoti viskas susitvarkė, dabar pastviai jų negeriu, tik tada kai jaučiu kad rūgštys sukyla wub.gif Sėkmės wub.gif Vaistukų yra tikrai nemažai, tik reikia bandyti ir rinktis kas jums tinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritukas @ 2006 02 01, 08:48)
man ta pati problema, man geriausiai padėjo Omep-20, tabletė ryte prieš valgį ir vakare, prieš vakarienę, jau kai numušė rūgštingumą, tai  doh.gif Labai puikiai padeda, tik priklauso nuo rūgšties kiekio, man tai ilgai gerti nereikėjo, nes greitai viską sutvarkė, nors ryklėje jau buvo opos nuo rūgšties, ištisai skaudėjo gerklę, rytais baisiai pykino  doh.gif Kiek pažystų žmonių tai vienintelis ir efektyviausias vaistas, tik kad brangokas. jeigu nepadeda tai matyt per trumpai gėrėt  g.gif Šiaip tai su juo irgi reikia atsargiai, nes kai man perdaug numušė rūgštingumą, tai paskui ivis skrandis nustojo virškint, bet vaistus nustojus vartoti viskas susitvarkė, dabar pastviai jų negeriu, tik tada kai jaučiu kad rūgštys sukyla  wub.gif Sėkmės  wub.gif Vaistukų yra tikrai nemažai, tik reikia bandyti ir rinktis kas jums tinka  wub.gif


Rituk,gal buvai pas gydytoja,kur vasara klausei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(seal'as @ 2006 01 19, 13:04)
aš čia dar ruputy pasiskaitinėjau, nu ir negaliu atsistebėti, kokių tik išradingų refliukso apibrėžimų galima čia surasti biggrin.gif , net juokas suėmė.. lotuliukas.gif
kas tai yra REFLIUKSAS - tai ne liga! REFLIUKCIJA - tai kai į skrandį iš dvylikapirštės žarnos patenka tulžis, kartu su dvylikapirštės žarnos turiniu, o ta tulžis per atdarą spemple keliauja i gerklę ir ją nudegina...O kodėl taip nutinka, parašiau šiek tiek aukščiau smile.gif (čia ir gastirtas ir skrandžio opos ir visos kitos tada ligos galima sulaukti)


As taip pat paskaitinejau ir negaliu atsistebeti, g.gif kaip cia nesusikalbam, vienas apie bata kitas apie rata biggrin.gif Yra dvi skirtingos ligos GERL -gastroezofaginis refliuksas (kai rugstis atsipila i stemple, o ne kaip kas raso i gerkle smile.gif aisku kartais GERL gali buti labai sunkaus laipsnio ir pasiekia gerklas, tada zmogus skundziasi deginimu gerkleje ir balso uzkimimu, kosuliu) ir visai kita liga - kuomet tulzis kartu su turiniu pargrizta i skrandi! Ir dar noreciau patikslinti seip del idomumo, kad skrandzio opos atsiranda del tam tikru bakteriju ,kurios vadinamo helicobacter pylori skrandyje dauginimosi, o ne del refliukso!!! tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2006 01 18, 22:12)
Tigis, vakar prarijau "japonkę". Man- refliukso išvarža doh.gif . Tiesa, nedidelė, operuoti dar nereikia blink.gif . Ar yra dar sergančių tokia liga? blink.gif  g.gif  Kaip gydytis? Man vėl paskyrė rūgštingumą mažinančių vaistų ir tiek. Nebežinau ko griebtis: ir sėklų terapiją bandžiau ir visokias namines priemones...niekas nepadėjo doh.gif  unsure.gif


Man pries gera pusantro menesio irgi ta nelabaja isvarza rado. Anot gydytojo - del nestumo atsirado unsure.gif Anot to paties gydytojo - operacijos galimos, bet nelabai veiksmingos. Jau turbut metus GRRRRRRRRRRRRRAUZIA gerkle - ne degina, kaip per nestuma, o tiesiog GRAAAAAAAAAAAAAAAUUZIA. Visa para. Kol kas taip pat niekas nepadeda - nei derama mityba, nei omeprozolis, nei linu semenys, nei ivairiazoles arbatos, nei DIIIIIIIIIIIIIIIIIIIDELIS noras pasveikti schmoll.gif .
Atsakyti
giedriukas, tikrai ne kokie popieriai jei visą parą graužia stemplę, greit opą išgrauš verysad.gif O išrašytus vaistus, kalbu apie omeprozolį, ar geri pagal gydytojo nurodytą schemą ir ilgą laiką?
Nakčiai toks patarimukas, gulkis ant didelės pagalvės, kiek gali didesnės, kad skrandžio rūštims būtų sunkiau pakilti ir valgyk po nedug, o po valgio jokiu būdu nesilankstyk.
Atsakyti
Sveikos, ir man refliukso išvarža. Visus metus man gydė gerklės anginą, kol vieną dieną maisto dėl stemplės išdeginimo nuryti nebegalėjau - vat ir išaiškėjo liga doh.gif doh.gif Gėriau tada ir Omeprazolį, po to Nexiumą 2mėn., po to Gasec 1mėn. dabar likau tik su Raniberlu nakčiai (nakčiai jį vartoju jau 3mėn. jei ne daugiau). Nu jaučiasi man vistiek tos rūgštys nors tu ką g.gif Neišmokau taisyklingai valgyti, nors stengiuosi tikrai ne bet ką (bulvių jau nebevalgau).
Įdomu, kas ta sėklų terapija g.gif Gal kas galit papasakot?
Atsakyti
man paskutiniu metu siaubingai sukile rugstys.nespejau sugerti dozes esomeprazolio,nors jau ir pavasaris ant nosies.geriu linu seklu kisieliu kas diena,nes vaistuku negaliu nestuke.gif
nezinau,kiek ilgai isgyvensiu su tokiom rugstim...
Atsakyti
Sveiki,
Tai koks galu gale geriausias budas refliuksui isgydyti? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Spriktuke @ 2006 02 22, 15:07)
Sveiki,
Tai koks galu gale geriausias budas refliuksui isgydyti? schmoll.gif


Taigi kaip ir vieningo atsakymo nėra koks būdas geriausias, bet reikia ir vaistus vartoti ir maistą derinti ax.gif kaip man gydytojai minėjo tai nepagydoma, visam gyvenimui, sumažinus rūgštį po kažkiek laiko vėl viskas atsinaujins, taip ir vargsim doh.gif sakė galima daryt operaciją, bet skausminga ji ir nelabai kuo ten ir padeda, sakė jeigu gali taip gyvent tai operacijos geriau nedaryt g.gif taigi ir aš kankinuosi su ta rūgštim.
Atsakyti