Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras medžiotojas ir žvejys

QUOTE(Rubinele @ 2008 11 14, 09:45)
MB iki šiol dar nemedžiojo, tik partempia vis iš draugų - tai briedį, tai bebrą, tai šerną, va stirną prieš savaitę dariau - troškinuką smile.gif Bet kai mėsa taip pabrango, tai jau sako, kad ko gero eis medžioti  doh.gif

Ir dar žada brangti... taigi regis turėsim dar vieną medžiotoją smile.gif
Atsakyti
Ka Jus, mergaites, norit ta sakykit, bet atostogu metu, tokiu oru, sestadienio ryta, 6 valanda keltis, list is po siltu patalu ir eit visa diena po miskus bastytis doh.gif Na, man tai truksta zodziu, kaip MB pavadint blush2.gif
Atsakyti
maniskis uzkietejes medziotojas biggrin.gif , anksciau mane tai nervindavo, bet dabar pripratau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sirdinga @ 2008 11 15, 13:58)
Ka Jus, mergaites, norit ta sakykit, bet atostogu metu, tokiu oru, sestadienio ryta, 6 valanda keltis, list is po siltu patalu ir eit visa diena po miskus bastytis  doh.gif Na, man tai truksta zodziu, kaip MB pavadint  blush2.gif

Medžioklė yra MEDŽIOKLĖ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2008 11 17, 14:24)
Medžioklė yra MEDŽIOKLĖ smile.gif


Jooo, tiesą sakant aš tais vyrais stebiuosi. MB nepatingi 5 ryto atsikelti per išeigines ir varyt kažkur žvejoti. Sakau gi jam pamiegok, pailsėk. Tas ne - jam poilsis ant ežero smile.gif
Atsakyti
Manasis labai megsta zvejot, veziaut..Toks visas laimingas, kai ruosiasi i gamta smile.gif as nieko pries, visad nori mane temptis kartu, bet retai kada pavyksta rolleyes.gif
Atsakyti
MB vėl medžioja doh.gif Ak tie vyrai, tokie priklausomi nuo medžioklių ir žvejybų
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2008 11 17, 22:08)
MB vėl medžioja  doh.gif Ak tie vyrai, tokie priklausomi nuo medžioklių ir žvejybų


Maniskis irgi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 17, 23:12)
Maniskis irgi  unsure.gif

Pas mane jau šaldiklis pilnas, tiek nebesuvalgom doh.gif Ruošiamės krizei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2008 11 17, 22:13)
Pas mane jau šaldiklis pilnas, tiek nebesuvalgom  doh.gif Ruošiamės krizei  biggrin.gif



Pas mane visi keturi saldiklio stalciai tiek prigrusti, kad suluzo net doh.gif reiks saldikli atskira pirkt. O as noriu ne tik mesos prisikraut, o ir siaip ko nors lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 13, 16:34)

Nepamenu ar cia kada rasiau, tai jei pasikartosiu tai nepykit smile.gif Ar valget kuri nors serno seklides pakepintas su svogunais?  :


Valgo maniskis tuos jaucio kiausukus su kepenelem keptom kaip kad pasakojote. Dar kai grizta is medziokles ir lenda buciuotis, sako "Oi koks saldus bucinys bus ka tik kiausiu serno privalgiau" doh.gif

QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 13, 23:06)
O mes ryt valgysim serno sonkauliukus keptus orkaiteje su bulvem  4u.gif


Oi kaip skanu smile.gif Mes irgi vis zadam zadam kepti tuos sonkauliukus, bet vis nesusiruosiam.
Vakar patusinau stirnienos gabaliukus su morkytem,pupelem, grietinele. Niam niam kaip skanu buvo smile.gif


QUOTE(Rubinele @ 2008 11 14, 09:45)
Joo, man tai kažkaip primena laidą "Baimės faktorius",


Reiketu musiskius isleisti i ta "Baimes faktoriu" , tai laimetu ta visokiu nesamoniu valgymo konkurs tikrai smile.gif

QUOTE(Jeta @ 2008 11 17, 15:24)
Medžioklė yra MEDŽIOKLĖ smile.gif


thumbup.gif
thumbup.gif
thumbup.gif
Niekas nesutrukdys medzioklei: nei vejas, nei lietus, nei balius koks - nu nors nusisauk lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 17, 23:43)
Pas mane visi keturi saldiklio stalciai tiek prigrusti, kad suluzo net  doh.gif reiks saldikli atskira pirkt. O as noriu ne tik mesos prisikraut, o ir siaip ko nors  lotuliukas.gif

Aš irgi ir vyšnių, ir braškių, ir krapų, ir petražolių pasišaldžius esu. Bet pas mane tik trys stalčiai g.gif O atskirą šaldiklį nelabai turėčiau kur padėt.
Atsakyti