Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jums labai svarbi aplinkinių nuomonė? Kodėl?

Man irgi kaip ir daugumai nesvarbi aplinkinių nuomonė, vardą rinkome tik mes su vyru, nes visiems niekada neįtiksi, o mums patinka reti vardai, tai daugumai jie nepatiko, bet mes pasilikome prie savo nuomonės ir labai tuo džiaugiuosi.
Atsakyti
Kaip gimenes isgirdo mano vaiko varda, tai bande perkalbet, kazkaip visi iprte prie tu iprastu, na bet man ju nuomone nesvarbi, o dabar visi priprato ir keblumu nekyla smile.gif
Atsakyti
sveikutes
ir as pritariu jums kad aplinkiniu nuomone visiskai nesvarbi doh.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif , tai musu leliukai ir musu teise juos pavadinti kaip mums grazu 4u.gif drinks_cheers.gif
ir dar siokia tokia istorija:
mano pirmas vaikiukas mergyte pavadinome ja GRETA rezultatas toks kad Gretuciu jos klaseje keturios ir ja vadina pavarde, tad mergyte varduko kaip ir neturi.Kaip gime sunus nusprendziau kad nerinksiu populiaraus, grazaus ir kaip mociutes norejo trumpo varduko,nes matot joms sunku bus isiminti. schmoll.gif sunu pavadinau FABIJUM IR DAR NESUTIKAU NEI VIENO LELIAUS TOKIU VARDUKU wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
manau nors daug kas sako,kad nesvarbi, vistiek kažkaips kreipiate dėmesį į tai
Atsakyti
Man tai visiskai nesvarbi aplinkiniu nuomone,vaikams vardus kartu su vyru renkam,o ne aplinkiniai.
Dar man nesuprantamos temos,kai vaikutis jau varda turi ,o mamka teiraujasi ar grazus jos atzalos vardas forumietems bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvy: 29 lapkričio 2008 - 13:21
nesikisu i tai kai kiti vardus renka,tad ir kitu nuomone nesvarbi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2008 11 28, 16:27)
Man irgi kaip ir daugumai nesvarbi aplinkinių nuomonė, vardą rinkome tik mes su vyru, nes visiems niekada neįtiksi, o mums patinka reti vardai, tai daugumai jie nepatiko, bet mes pasilikome prie savo nuomonės ir labai tuo džiaugiuosi.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Panašu, kad į šitą temelę užsuka tik tolerantiški ir savim pasitikintys žmonės thumbup.gif Gal ne visai tiksliai išsireiškiau, bet manau supratot mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JO/NE: 03 gruodžio 2008 - 22:48
netikiu nei vienu, kuris sako, kad nesvarbi aplinkinių nuomonė dėl vaiko vardo. schmoll.gif kiekvienas "kreivas" komentaras dėl vardo tikrai nudilgina gimdytojų širdis. verysad.gif
mes gyvename sociume, kur net sėkmė gali priklausyti nuo vardo. pvz. po atliktų psichologinių tyrimų paaiškėjo, kad mokytojai geriau vertina ir daugiau palankumo rodo vaikams su maloniais, įprastais vardais nei tiems, kurių vardai grubūs, sunkiai įsimenami. straipsnį galima rasti žurnale "Iliustruotas mokslas". kuris numeris nepasakysiu, nes mano atžala jį suskaitė. lotuliukas.gif
be abejo, jei tėvai dvejoja tarp dviejų vardų, tai šiame formume apklausos gali jų pasirinkimą ir palenkti į vieną ar kitą pusę. man tikrai nesuprantama kaip tėvai norėdami reto vardo pavadina savo žmogutį kokia nors Galina( iš lotynų k. višta), Luz Marija ar Chose. doh.gif atsiprašau turinčių šiuos vardus. 4u.gif tai tik mano asmeninė nuomonė. aišku, nereikia grįžti prie Onučių, Maryčių ar Jurgitų. tačiau būtina pasidomėti vardo kilme ir pamąstyti ar vaikui jis tiks, jei šis padarys solidžią karjerą, ar tiks kai pasens. pavadina mažutį meilų sūnelį Kęstučiu, o išauga apkūnus niurzgantis plikis diedas(čia vėl asmeniškumai- mano šefas Kęstutis, o mielas kaip vilkolakis lotuliukas.gif ). arba kaimynystėje gyvena 120kg sverianti moteris vardu Meilė. nu kažkaip sarkastiškai atrodo... aišku mylimo žmogaus turi būti daug, tik, kad ji nuo vaikystės buvo apkūni ir kentė patyčias dėl vardo (meilė - seilė). verysad.gif
tai tokie mano pamąstymai. kai rinkom vardą labai stengėmės rasti nedažną, su prasme. daug kam gražus, bet atsiranda kam ir nepatinka. svarbu, kad tų kuriems nepatinka mažuma.
Atsakyti
QUOTE(zhmogeliukas @ 2008 11 29, 11:37)
manau nors daug kas sako,kad nesvarbi, vistiek kažkaips kreipiate dėmesį į tai

tikrai nesvarbi, kai mes pasakem, kad gimus meragitei pavadinsim Sofija, tai tu pritarianciu nelabai ir sulaukem, visi siule savo, aiskino kad vadins Sofa arba Zose g.gif Visi siule savo, bet mes tik isklausydavom ir tiek, net nesigincijom, atsakydavom, kad ir ju siulomi vardai labai grazus, bet likom prie Sofijos. Taip kad kitu nuomone man tikrai nesvarbi

QUOTE(TOCAMI @ 2008 12 05, 01:24)
netikiu nei vienu, kuris sako, kad nesvarbi aplinkinių nuomonė dėl vaiko vardo.  schmoll.gif kiekvienas "kreivas" komentaras dėl vardo tikrai nudilgina gimdytojų širdis. verysad.gif
mes gyvename sociume, kur net sėkmė gali priklausyti nuo vardo. pvz. po atliktų psichologinių tyrimų paaiškėjo, kad mokytojai geriau vertina ir daugiau palankumo rodo vaikams su maloniais, įprastais vardais nei tiems, kurių vardai grubūs, sunkiai įsimenami. straipsnį galima rasti žurnale "Iliustruotas mokslas". kuris numeris nepasakysiu, nes mano atžala jį suskaitė. lotuliukas.gif
be abejo, jei tėvai dvejoja tarp dviejų vardų, tai šiame formume apklausos gali jų pasirinkimą ir palenkti į vieną ar kitą pusę.  man tikrai nesuprantama kaip tėvai norėdami reto vardo pavadina savo žmogutį kokia nors Galina( iš lotynų k. višta), Luz Marija ar Chose.  doh.gif atsiprašau turinčių šiuos vardus.  4u.gif tai tik mano asmeninė nuomonė. aišku, nereikia grįžti prie Onučių, Maryčių ar Jurgitų. tačiau būtina pasidomėti vardo kilme ir pamąstyti ar vaikui jis tiks, jei šis padarys solidžią karjerą, ar tiks kai pasens. pavadina mažutį meilų sūnelį Kęstučiu, o išauga apkūnus niurzgantis plikis diedas(čia vėl asmeniškumai- mano šefas Kęstutis, o mielas kaip vilkolakis lotuliukas.gif ).  arba kaimynystėje gyvena 120kg sverianti moteris vardu Meilė. nu kažkaip sarkastiškai atrodo... aišku mylimo žmogaus turi būti daug, tik, kad ji nuo vaikystės buvo apkūni ir kentė patyčias dėl vardo (meilė - seilė). verysad.gif
tai tokie mano pamąstymai. kai rinkom vardą labai stengėmės rasti nedažną, su prasme. daug kam gražus, bet atsiranda kam ir nepatinka. svarbu, kad tų kuriems nepatinka mažuma.

Tikrai nesvarbi cool.gif Aisku rimtai pagalvojom apie tai, kad mergaitei uzaugus kuo daugiau kiltu keblumu del vardo, musu isrinktas vardas-tarptautinis ir reiksme-ismintis.
Atsakyti

Tikrai nesvarbi cool.gif Aisku rimtai pagalvojom apie tai, kad mergaitei uzaugus kuo daugiau kiltu keblumu del vardo, musu isrinktas vardas-tarptautinis ir reiksme-ismintis.
[/quote]


nesupykit 4u.gif , bet pati sau prieštaraujate. tongue.gif tai, kad rinkote vardą, dėl kurio vaikui nekiltų keblumo rodo, jog galvojote apie visuomenės reakciją bei apie tai ar vaikas gerai jausis su tokiu vardu. suveikė pasąmonė. mirksiukas.gif nepavadinot bile kaip, o davėt gražų vardą, kuris neskamba keistai lietuvio ausims. pritariu, kad pavienių asmenų nuomonė nesvarbi, bet visuomenė lieka visuomene...
Atsakyti
[[/quote]
nesupykit 4u.gif , bet pati sau prieštaraujate. tongue.gif tai, kad rinkote vardą, dėl kurio vaikui nekiltų keblumo rodo, jog galvojote apie visuomenės reakciją bei apie tai ar vaikas gerai jausis su tokiu vardu. suveikė pasąmonė. mirksiukas.gif nepavadinot bile kaip, o davėt gražų vardą, kuris neskamba keistai lietuvio ausims. pritariu, kad pavienių asmenų nuomonė nesvarbi, bet visuomenė lieka visuomene...
[/quote]

drinks_cheers.gif Visgi manau rikdami varda tėvai tiesiogiai ar netiesiogiai atsižvelgia į visuomenės nuomonę. Juk rinkdami vardą tėvai dažnai pagalvoja, kaip į vaiko vardą reaguos bendraklasiai. Kaip vaikas su tuo vardu jausis gyvenime. ax.gif
Atsakyti
Visiems vis tiek neįtiksi. Savo vaikui (tiek berniukui, tiek mergaitei) jau kaip ir buvom išrinkę, tačiau sužinojusios užprotestavo abi būsimo vaikelio močiutės... Na, bet ar čia jų reikalas? Mano mamos pasiūlytas vardas man pasirodė tiesiog klaikus - taip kad, babūnel', neturėk vilčių biggrin.gif
Atsakyti