Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlės internetu

QUOTE(Supo @ 2006 03 11, 06:45)
As kai LT buvau tai man draugas uzsake 50 roziu puokste su gimtadieniu.. uzsakinejo is salono Tarp geliu.. tai uzsakinejo pora savaiciu pries gimtadieni ir skambinosi jisai tenai kad suzinot ar nuskaiciavo pinigus.. tai jau po uzsakymo ta pacia diena sake kad nuskaiciavo, o banko statmente parodo tik po menesio kad nuskaiciuota.. Beje salono Tarp geliu pristatymu tai buvau irgi labai patenkinta.. tas pasiuntinuku apsirengimas ir dar zodziu perskaitymas pries atiduodant puokste... stulbinanciai viskas...  wub.gif


Nieko panasaus as uzsakiau geles Kovo 3, maciau kad rode pas man online banking outstanding authorization ir suma....o va kovo 10 jau pinigai yra nuskaiciuoti ir rodo mano banko statementas online, nereikia net jokio menesio schmoll.gif Ir anuos du kart buvo lygiai taip pat drinks_cheers.gif Gal nuo banko dar priklauso, bet sakau tiksliai kaip yra pas mane....va tika paziurejau pasitikslint:

Description: Tarp Geliu 2064 Kaunas

Transaction Date: 03/03/06
Posting Date: 03/10/06
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puiki_mamyte: 11 kovo 2006 - 15:52
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2006 03 11, 13:51)
Nieko panasaus as uzsakiau geles Kovo 3, maciau kad rode pas man online banking outstanding authorization ir suma....o va kovo 10 jau pinigai yra nuskaiciuoti ir rodo mano banko statementas online, nereikia net jokio menesio  schmoll.gif Ir anuos du kart buvo lygiai taip pat  drinks_cheers.gif Gal nuo banko dar priklauso, bet sakau tiksliai kaip yra pas mane....va tika paziurejau pasitikslint:

Description:  Tarp Geliu 2064 Kaunas

Transaction Date:  03/03/06 
Posting Date:  03/10/06


Niu nznau.. gal ir nuo banko priklauso, bet va kaip tik as irgi pasiklausiau.. sake kad skambinosi po uzsakymo ta pacia diena pasiklausti ar viskas gerai,tai pasake kad kortele galiojanti ir t.t.,kad nuskaiciavo pinigus.. o statment'e tai sake daugiau nei menesi nerode nuskaiciavimo.. tai jau dziaugesi is pradziu kaip.. mane kad gal ka lietuviai netaip padare ir nenuskaiciavo pinigu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2006 02 23, 07:23)
Tu zinai as labai atsiprasau bet as sumaisiau....interflora su florisima, as uzsakinesiu per florisima http://www.florisima...inside.php?p=21 nes ten didesnis puoksciu pasirinkimas bet vistiek uzsakyma darysiu telefonu, nes gal kai kurias geles kai kur tiesiog keisiu ar prasysiu kitu spalvu, nes tada nuejau i interflora galvoju kaip cia dabar yra tiek mazai puoksciu ir tas kurias buvau nuziurejus visai nera  doh.gif Zodziu susimaisiau  blush2.gif As uzsakinesiu per FLORISIMA.
Bet parasysiu kaip sekese  drinks_cheers.gif



O LT i koki miesta siuntei geles - Vilnius, Kaunas ar dar kur?
Atsakyti
na va ir as uzsakiau geliu mamytei is "tarp geliu", ziuresim kaip ten bus. pries tai buvau uzsakius is sveikinu.com, tai ir geles buvo grazios ir iteike graziai.
Atsakyti
QUOTE(MamaLupa @ 2006 03 22, 18:02)
O LT i koki miesta siuntei geles - Vilnius, Kaunas ar dar kur?


As i kauna, bet esu siuntus ir i vilniu tik pristatymas i Vilniu siek tiek brangesnis ax.gif As uzsakiau salone "tarp geliu" nes ten "florisimoj" grazios geles bet reikia daryti pavedima banku, kreditiniu jei neima ir dar pries darant pavedima banku man sake pasirasyt reikia susitarimo sutarti, man tas nepatiko, per daug ceremonijos mirksiukas.gif

QUOTE(victoria @ 2006 03 22, 19:41)
na va ir as uzsakiau geliu mamytei is "tarp geliu", ziuresim kaip ten bus. pries tai buvau uzsakius is sveikinu.com, tai ir geles buvo grazios ir iteike graziai.

As irgi laukiu, siandien turetu 8PM tevelis gauti gelytes. SIandien jam sukakojo 50-metu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puiki_mamyte: 23 kovo 2006 - 18:15
matai jie neveza is kauno geliu, jie uzsako tame miesto geliu salone i kuri reikia pristatyti, o uz pristatyma reikia moketi 20 $ jei kitame mieste, nors ir neveza.
Atsakyti
QUOTE(victoria @ 2006 03 23, 10:49)
matai jie neveza is kauno geliu, jie uzsako tame miesto geliu salone i kuri reikia pristatyti, o uz pristatyma reikia moketi 20 $ jei kitame mieste, nors ir neveza.

Cia apie kuri tu sneki?tarp geliu ar interflora? nes tarp geliu veza visur tik kaune ju pagrindinis ofisas tai kaune pristatymas pigesnis i visus kitus miestus brangiau drinks_cheers.gif
O florisima, tai skambinausi ir i kauna ir i vilniu pagrindine ju bustine, tik pavedimai bankais kas man labai nepatiko, nes tingiu eiti i banka blush2.gif

P.S. Jeigu tu kalbi apie tarp geliu, tai geles mano anytai buvo atgabentos is kauno ne starp geliu yra tik kaune mirksiukas.gif Norejau juoduko bet jis is kauno nevaziuoja i vilniu tad teko siusti baltaodi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puiki_mamyte: 23 kovo 2006 - 19:12
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2006 03 23, 09:10)
Cia apie kuri tu sneki?tarp geliu ar interflora? nes tarp geliu veza visur tik kaune ju pagrindinis ofisas tai kaune pristatymas pigesnis i visus kitus miestus brangiau  drinks_cheers.gif
O  florisima, tai skambinausi ir i kauna ir i vilniu pagrindine ju bustine, tik pavedimai bankais kas man labai nepatiko, nes tingiu eiti i banka  blush2.gif

P.S. Jeigu tu kalbi apie tarp geliu, tai geles mano anytai buvo atgabentos is kauno  ne starp geliu yra tik kaune mirksiukas.gif Norejau juoduko bet jis is kauno nevaziuoja i vilniu  tad teko siusti baltaodi  doh.gif

na as irgi uzsakiau is tarp geliu, ir man paaiskino kad jie uzsako is to miesto i kuri siusi geles geliu salono, gele buna tokios kokias uzsakai, tik tiek kad jie bendradarbiauja su daugeliu miestu, o vesti sake irgi gali is kauno, bet tada jau ne 20 kainuoja














Atsakyti
QUOTE(victoria @ 2006 03 23, 11:47)
na as irgi uzsakiau is tarp geliu, ir man paaiskino kad jie uzsako is to miesto i kuri siusi geles geliu salono, gele buna tokios kokias uzsakai, tik tiek kad jie bendradarbiauja su daugeliu miestu, o vesti sake irgi gali is kauno, bet tada jau ne 20 kainuoja


Jo as nustebaukaip tu parasei 20 a sberods mokejau iki vilniaus 35 LT unsure.gif nebepmaneu istikro...

Na va mano gelytes, bet man nepatiko as norejau kitos orchideju spalvos, jau iteike va pries 10 min... ech na bet yra taip kaip yra, naturoj sake grazu smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2006 03 23, 10:02)
Jo as nustebaukaip tu parasei 20 a sberods mokejau iki vilniaus 35 LT  unsure.gif nebepmaneu istikro...

Na va mano gelytes, bet man nepatiko as norejau kitos orchideju spalvos, jau iteike va pries 10 min... ech na bet yra taip kaip yra, naturoj sake grazu  smile.gif
user posted image

grazi labai puokste thumbup.gif
na pasitaisysiu ne 20 o 25 kainuoja i kitus miestus
Atsakyti
QUOTE(victoria @ 2006 03 23, 12:22)
grazi labai puokste  thumbup.gif
na pasitaisysiu ne 20 o 25 kainuoja i kitus miestus

Ai svarbu kad tik pristatytu ir geles gautu laiku ar ne taip, o is kur ir kaip nebelabai svarbu mirksiukas.gif
O del geliu norejau kitokiu bet kaip sakoma pesnia speta ir jau nebepakeisiu mirksiukas.gif Nieko baisaus, gall tevui paciam ir taip graziau biggrin.gif
Atsakyti
Puiki mamyte, Victoria ar jus greitai prisiskambinot i Tarp geliu salona? Mane baige bash.gif as jau 3 diena bandau visur uzimta visi telefonai kazkokia nesamone . Koks yra Kauno kodas gal as netaip skambinu. aggressive.gif
Atsakyti