Įkraunama...
Įkraunama...

Balkšvas skystis iš krūtinės

Neseniai pastebėjau, kad šiek tiek paspaudus krūtinę, bėga balkšvai permatomas skystis.. Kas tai galėtų būti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerli @ 2008 11 03, 10:17)
Neseniai pastebėjau, kad šiek tiek paspaudus krūtinę, bėga balkšvai permatomas skystis.. Kas tai galėtų būti?  unsure.gif



Taip buna kai yra per didelis hormono prolaktino kiekis,prolaktinoma vadinasi.
Pasiziurek internete,tikrai rasi.
Daugiau nezinau del ko taip galetu buti,nors manau ,kad hormonai ne vienintele tu isskyru priezastis.
Sekmes ! 4u.gif
Atsakyti
Na ir baimės įsivariau.. vadinasi arba prolaktinoma arba nėštumas.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerli @ 2008 11 03, 12:39)
Na ir baimės įsivariau.. vadinasi arba prolaktinoma arba nėštumas..  unsure.gif

drinks_cheers.gif

Jei neštumas,tai turėtų būt bent 4men.,jei prolaktinoma patarčiau apsilankyt pas endokrinologą,nes jei neklįstu prolaktiną gamina hipofizė,(gali būti sutrikusi jos veikla),o tai jau endokrininės sistemos dalis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sweetness*: 03 lapkričio 2008 - 19:32
o as ta jau senai pastebejau.. o visi tyrimai hormonu normalus... (ir man tik is vienos puses blush2.gif ) tai ginekologe patrauke peciais ir viskas tuo baiges.. gyvenu toliau.. upeliais nebega, bet jei paspaudi pora laseliu pasirodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sejle @ 2008 11 03, 19:35)
o as ta jau senai pastebejau.. o visi tyrimai hormonu normalus... (ir man tik is vienos puses  blush2.gif ) tai ginekologe patrauke peciais ir viskas tuo baiges.. gyvenu toliau.. upeliais nebega, bet jei paspaudi pora laseliu pasirodo  unsure.gif

Man nestumo metu bego skaidrus skystis. Pradejo begti pacioje nestumo pradzioje. Ir dar viena karta buvo pasirodes pries menesines.
Atsakyti
QUOTE(zarza @ 2008 11 05, 20:20)
Man nestumo metu bego skaidrus skystis. Pradejo begti pacioje nestumo pradzioje. Ir dar viena karta buvo pasirodes pries menesines.

tada as nescia kokius 2 metus lotuliukas.gif blush2.gif
istikruju priezasciu nezinau unsure.gif
Atsakyti
Vienu metu ir man buvo pradėję bėgti. Ginekologė pasakė, kad tai gali būti hormoninis sutrikimas. O tyrimus ir gydymą pradėtų tik tuomet, jei norėčiau pastoti, bet neišeitų bent pusmetį doh.gif O dabar liepė nekreipti dėmesio... Po savaitės maždaug nustojo lašėti.
Atsakyti
iskart atsiprasau kad rasau ne LT raidem blush2.gif

Tai vat,pries keleta dienu pastebejau kad paspaudus viena kruties speneli,bega skystis (kaip priespienis),tikrai nesu nescia,menesines reguliar.nieko neskauda,niekuo daugiau nesiskundziu.Sian ryte pasitikrinau,jau nebega,bet vistiek neramu blush2.gif verysad.gif pas gydytoja jau nenoriu labai eiti,ypac jei tai nieko rimto....Gal kam taip buvo? ir gal kas patars? gal savaime praeina? aciu 4u.gif
Atsakyti
geriau nueik pasitikrint,nes tai gali buti labai rimta, manau, tau padidejas prolaktino kiekis kraujyje.
skystis is krutines - 1 pagrindinis pozymis padidejusio prolaktino

sekmes 4u.gif
Atsakyti
aciukas,bet taip nesinori,neseniai krauja eme man,tai viskas buvo gerai blush2.gif

bet man is vienos tik bega
Atsakyti
QUOTE(perry @ 2009 03 11, 18:26)
geriau nueik pasitikrint,nes tai gali buti labai rimta, manau, tau padidejas prolaktino kiekis kraujyje.
skystis is krutines - 1 pagrindinis pozymis padidejusio prolaktino

sekmes 4u.gif

o kas tas prolaktinas?
Atsakyti