Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos polipai

Sveikos

Ar kam buvo temperaturos po operacijos? Vakar operavo, o siandien 37.5 doh.gif savijauta irgi nekokia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2013 05 25, 18:21)
Sveikos

Ar kam buvo temperaturos po operacijos? Vakar operavo, o siandien 37.5 doh.gif savijauta irgi nekokia verysad.gif

Labutis 4u.gif
Man du kartus dare frakcine gimdos abrazija ir abu kartus gydytojai isleisdami namo pasake,kad jeigu kils temperatura ar blogai jausiuos kad pranesciau jiems arba vaziuociau i priimamaji.O negalejai niekur pasalt? 4u.gif as dar stebeciau save,o jei eitu blogyn ar kiltu temperatura vaziuociau i priemima.Tikiuosi kad tau to neprireiks ir linkiu sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Pasalt, tai nelabai galejau, o jei pabloges vaziuosiu i priemima verysad.gif Geriu antibiotikus, tai gal praeis
Atsakyti
O antibiotikus iskart israse profilaktiskai gerti? Tikiuosi viskas greit praeis ir nereikes niekur vaziuoti. smile.gif



As kita savaite irgi einu salinti polipa, labai nerimauju del tu visu temperaturu, nes nesinoretu grizti i skyriu ir kelias dienas po laseline guleti.
Atsakyti
Iskart antibiotikus israse
Atsakyti
gal kam panasiai buvo? mano ginekologas israse siuntima issioperuot polypa nuvaziuoju i klaipeda ten keli ginekologai ziuri ekoskopu ir nemato jokio polypo gryztu namo po keliui dienu nueinu vel pas savo ginekologo daro ekoskopa sako na kaip buvo taip ir tebera tas polypas siuncia vel db i kita ligonine :-( dar klaipedoj sake kad norint pastoti galima ir su polypu,o mano ginekologas sako kad reik issioperuot tada ir pastot lengviau bus ir neva su polypu pastojus galima persileist. menesines veluoja jau savaite kai dare ekoskopa pries pora savaiciu nestumo nebuvo vakar dariausi nestumo testa irgi neigiamas nuo kokio laiko parodo nestumo testas nestuma? o gal man cia is nervu dingo jos :-(
Atsakyti
QUOTE(izabelec @ 2013 06 14, 11:23)
gal kam panasiai buvo? mano ginekologas israse siuntima issioperuot polypa nuvaziuoju i klaipeda ten keli ginekologai ziuri ekoskopu ir nemato jokio polypo gryztu namo po keliui dienu nueinu vel pas savo ginekologo daro ekoskopa sako na kaip buvo taip ir tebera tas polypas siuncia vel db i kita ligonine :-( dar klaipedoj sake kad norint pastoti galima ir su polypu,o mano ginekologas sako kad reik issioperuot tada ir pastot lengviau bus ir neva su polypu pastojus galima persileist. menesines veluoja jau savaite kai dare ekoskopa pries pora savaiciu nestumo nebuvo vakar dariausi nestumo testa irgi neigiamas nuo kokio laiko parodo nestumo testas nestuma? o gal man cia is nervu dingo jos :-(


Man viena gydytoja rekomendavo echoskopu tikrintis iškart po mėnesinių, kol gimda yra švari ( 5-8 ciklo dieną), nes vėliau gleivinė pastorėja ir polipo gali nesimatyti. Polipo nustatymui ir pašalinimui daroma histeroskopija.
Su polipu pastoti sunkiau, nes trukdo apvaisintai kiaušialąstei prisitvirtinti prie gimdos sienelės. Be to, turint polipą atsiranda kiti nemalonūs dalykai kaip kraujavimas su krešuliais (ir net labai dideliais)... Aš Jūsų vietoje ilgai nelaukčiau ir polipą pašalinčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reserved @ 2013 06 14, 15:05)
Man viena gydytoja rekomendavo echoskopu tikrintis iškart po mėnesinių, kol gimda yra švari ( 5-8 ciklo dieną), nes vėliau gleivinė pastorėja ir polipo gali nesimatyti. Polipo nustatymui ir pašalinimui daroma histeroskopija.
Su polipu pastoti sunkiau, nes trukdo apvaisintai kiaušialąstei prisitvirtinti prie gimdos sienelės. Be to, turint polipą atsiranda kiti nemalonūs dalykai kaip kraujavimas su krešuliais (ir net labai dideliais)... Aš Jūsų vietoje ilgai nelaukčiau ir polipą pašalinčiau  4u.gif


as jau du kartus ji salinusi esu bet ir vel jis atauga,seniau budavo tepliojimai rudi tarp menesiniu,prirase kontraceptines gert kai gerdavau nebenudavo jokiu tepliojimu ir dabar jau puse metu nebegeriu jokiu tepliojimu ir jokiu kitokiu nemaloniu dalyku nera , o kai man dare ekoskopa tai buvau katik po menesiniu ir nemate :-( o kai dare pries pat menesines tada sake kad yra,tiksliau pries pat menesines kurios turejo but bet vis dar ju nera :-) tai dar vis tikiuosi gal kartais pastojau :-) kazin nuo kokio laiko jau nestumo testas rodo nestuma?
Atsakyti
QUOTE(izabelec @ 2013 06 18, 07:00)
o kai man dare ekoskopa tai buvau katik po menesiniu ir nemate :-( o kai dare pries pat menesines tada sake kad yra


Kiek skaičiau rekomendavijų, tai siūlo ecoskopiją atlikti iškart po mėnesinių.
Bet man po jų irgi nieko nematė, liepė ateiti prieš jas. Nors visur rašo, kad dėl išaugusios gleivinės netikslinga darytis, nes nesimatys arba matysis įvairūs gleivinės išklilimai.
Bet nuėjus prieš mėn. man kaip tik rado. Bandžiau sakyti, kad gal netikslu dabar žiūrėti, į ką gydytoja atsakė, kad polipas meta šešelį ir matosi.
Buvau kelis kartus pas skirtingus gygytojus, tai kai vienas mato, kitas nemato, kitą kartą atvirkščiai. doh.gif

Dabar ir pati abejoju ar ten polipas. Kokie Jums požymiai, kada teplioja? rolleyes.gif Man kai po gimdymo atsinaujino mėnesinės, po trečio ciklo prasidėjo rudos išskyros maždaug 11-12 ciklo dieną, trunka 2 dienas, bet mažai, užtenka kasdieninio įkloto. Tas dienas jaučiu kažkokį nežymų patempimą ar tai gimdoj ar šoniuke. O šiaip jokių skausmų nei prieš nei po mėn.Pats ciklas reguliarus. Gal pagausėjo mėnesinės (2-3 dieną kai pačios gausios, tai krešulių yra, bet kiek save pamenu jų visada kažkiek buvo).

Internete radau, kad patepliojimas iki ciklo 14 dienos, gali būti ovuliacijos požymis. Retai kam būna, bet būna.
Atsakyti
QUOTE(Ramona18 @ 2013 06 28, 10:39)
Kiek skaičiau rekomendavijų, tai siūlo ecoskopiją atlikti iškart po mėnesinių.
Bet man po jų irgi nieko nematė, liepė ateiti prieš jas. Nors visur rašo, kad dėl išaugusios gleivinės netikslinga darytis, nes nesimatys arba matysis įvairūs gleivinės išklilimai.
Bet nuėjus prieš mėn. man kaip tik rado. Bandžiau sakyti, kad gal netikslu dabar žiūrėti, į ką gydytoja atsakė, kad polipas meta šešelį ir matosi.
Buvau kelis kartus pas skirtingus gygytojus, tai kai vienas mato, kitas nemato, kitą kartą atvirkščiai. doh.gif

Dabar ir pati abejoju ar ten polipas. Kokie Jums požymiai, kada teplioja? rolleyes.gif Man kai po gimdymo atsinaujino mėnesinės, po trečio ciklo prasidėjo rudos išskyros maždaug 11-12 ciklo dieną, trunka 2 dienas, bet mažai, užtenka kasdieninio įkloto. Tas dienas jaučiu kažkokį nežymų patempimą ar tai gimdoj ar šoniuke. O šiaip jokių skausmų nei prieš nei po mėn.Pats ciklas reguliarus. Gal pagausėjo mėnesinės (2-3 dieną kai pačios gausios, tai krešulių yra, bet kiek save pamenu jų visada kažkiek buvo).

Internete radau, kad patepliojimas iki ciklo 14 dienos, gali būti ovuliacijos požymis. Retai kam būna, bet būna.


man po kontraceptiniu nutraukimo jau puse metu nera jau jokiu pozymiu nei teplioja nei skauda kur,ir menesines reguliarios,tik va dabar poskutini kart sirgau geguzes 6d ir dar nesergu bet buvau birzelio pradzioje pas ginekologa dare ekoskopija mate polipa o nestumo nemate dariausi jau pora nestumo testu bet neigiami :-(
Atsakyti
Gal patartumėt, kur Kaune geriausiai šalinti polypą? Pirmą kartą tokį rado, nežinau, kur būtų geriausiai jį pašalinti. Gal kas papasakos apie pačią šalinimo procedūrą?
Atsakyti
Sveikos.
Prieš dvi savaites man darė histeroskopiją, šalino polipus. Tačiau kraujavimas po operacijos vis dar nesibaigė. Norėjau paklausti, kiek laiko po operacijos pas Jus buvo kraujavimai, nes kažkaip jau nerimaut pradedu ar viskas gerai... g.gif
Atsakyti