Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos polipai

4u.gif
QUOTE(mama_Kristina @ 2012 10 03, 21:29)
As noreciau paklausti. Laukiu jau antros polypu operacijos. Mano gydytojas sako, kad yra tik du budai uzkirsti kelia tolimesniu polymu susidarymui - kontraceptiku vartojimas arba spirale. Kontraceptikus, taip iseitu, reikia gerti nuolat, nes nutraukus ju vartojima, vel atsivers kelias polypu suidarymui. Su spirale tas pats. Nejaugi nera kitu budu sureguliuoti gimdos gleivines vesejima? Nenoriu gerti kontraceptiku amzinai. Planuoju antro angeliuko susilaukti  nestuke.gif


Gimdos gleivinės vešėjimą lemia būtent hormonai, kuriuos kontraceptikų pagalba sureguliuoja ir jie neleidžia vėšėti. Yra dar vienas būdas - pašalint gimdą paliekant kiaušides 4u.gif
Atsakyti
sveikos, jungiuosi ir as prie jusu, kurios turejo/turi gimdos pilipus. beje, musu nepastojimo stazas 1.5 m, todel pradejom issamius tyrimus.. histeroskopijos metu ieskojo gimdos pertvaros, taciau rado polipa, kuri isoperavo. po operacijos nebeliko tepliojimu pries mm.. 4u.gif skausmingos mm kaip buvo taip ir liko.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Kristina @ 2012 10 03, 20:29)
As noreciau paklausti. Laukiu jau antros polypu operacijos. Mano gydytojas sako, kad yra tik du budai uzkirsti kelia tolimesniu polymu susidarymui - kontraceptiku vartojimas arba spirale. Kontraceptikus, taip iseitu, reikia gerti nuolat, nes nutraukus ju vartojima, vel atsivers kelias polypu suidarymui. Su spirale tas pats. Nejaugi nera kitu budu sureguliuoti gimdos gleivines vesejima? Nenoriu gerti kontraceptiku amzinai. Planuoju antro angeliuko susilaukti  nestuke.gif



Mane operaves gydytojas sake, jog nestumas taip pat uzkerta kelia tolimesniu polypu susidarymui
Papildyta:
QUOTE(october-girl @ 2012 11 10, 16:43)
sveikos, jungiuosi ir as prie jusu, kurios turejo/turi gimdos pilipus. beje, musu nepastojimo stazas 1.5 m, todel pradejom issamius tyrimus.. histeroskopijos metu ieskojo gimdos pertvaros, taciau rado polipa, kuri isoperavo. po operacijos nebeliko tepliojimu pries mm.. 4u.gif  skausmingos mm kaip buvo taip ir liko..  verysad.gif



As po polypo pasalinimo pastojau iskart:) Uz menesio laukiu savojo stebukliuko smile.gif Jei polypas buvo jusu nepastojimo priezastis, manau pasiseks, sekmes! smile.gif
Atsakyti
Prieš mėnesį išoperavo gimdos polipą. Prieš porą dienų sužinojau atsakymą paimto mėginio. Viskas ok. Polipas buvo užstojęs dešinę kiaušidę. Ginekologe pakomentavo kad tai galėjo būti didele įtaka mano nepastojimui. Nepastojau apie 2,5 metų. Ar ji teisi matysim. Du mėnesius žadam planuoti natūraliai ir tikimės kad nebeteks eiti pas gydytojus smile.gif Kaip seksis pranešiu..Vilties yra.
Papildyta:
QUOTE(minimule @ 2012 12 03, 12:51)
Mane operaves gydytojas sake, jog nestumas taip pat uzkerta kelia tolimesniu polypu susidarymui
Papildyta:
As po polypo pasalinimo pastojau iskart:) Uz menesio laukiu savojo stebukliuko smile.gif Jei polypas buvo jusu nepastojimo priezastis, manau pasiseks, sekmes! smile.gif


Kiek laiko planavote ir nepastojote? Labai viliuosi kad po histeroskopijos ir mums pagelbes..
Atsakyti
QUOTE(smargarettt @ 2012 12 09, 13:20)
Prieš mėnesį išoperavo gimdos polipą. Prieš porą dienų sužinojau atsakymą paimto mėginio. Viskas ok. Polipas buvo užstojęs dešinę kiaušidę. Ginekologe pakomentavo kad tai galėjo būti didele įtaka mano nepastojimui. Nepastojau apie 2,5 metų. Ar ji teisi matysim. Du mėnesius žadam planuoti natūraliai ir tikimės kad nebeteks eiti pas gydytojus smile.gif Kaip seksis pranešiu..Vilties yra.
Papildyta:
Kiek laiko planavote ir nepastojote? Labai viliuosi kad po histeroskopijos ir mums pagelbes..



Mes neilgai planavome - gal porą mėnesių nesisaugojom prieš sužinant apie polipą. Jį atrado nuėjus profilaktiškai pasitikrinti ir kai pasakiau ginekologei kad norime pastoti, pasakė, jog būtent polipas tam trukdytu arba jei visgi pavyktų - nėštumas būtų nesėkmingas.. Užtai jį privalėjom pašalinti, o poto iškart ir pavyko pastoti (aišku vieną ciklą praleidus, kuomet viskas užgijo).
Tad tikiuosi ir jums polipas ta pagrindinė kliūtis. Tik nepraraskite vilties jei tuoj pat nepavyks. Didžiausios sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(minimule @ 2012 12 10, 14:49)
Mes neilgai planavome - gal porą mėnesių  nesisaugojom prieš sužinant apie polipą. Jį atrado nuėjus profilaktiškai pasitikrinti ir kai pasakiau ginekologei kad norime pastoti, pasakė, jog būtent polipas tam trukdytu arba jei visgi pavyktų - nėštumas būtų nesėkmingas.. Užtai jį privalėjom pašalinti, o poto iškart ir pavyko pastoti (aišku vieną ciklą praleidus, kuomet viskas užgijo).
Tad tikiuosi ir jums polipas ta pagrindinė kliūtis.  Tik nepraraskite vilties jei tuoj pat nepavyks. Didžiausios sėkmės!  4u.gif


Dėkui labai uz padrasinima 4u.gif

butinai parasysiu kaip seksis pastoti po operacijos..
Atsakyti
Sveikutės,

Aš ką tik po polipo pašalinimo. Operacija neilga, gal 30min. Narkozė pila. Viskas pavyko puikiai, dabar liko sulaukti rezultatų. Ir aš negalėjau pastoti, nors su pirmu vaikeliu problemų nebuo. Padarė ekoskopą ir viskas buvo aišku kame priežastis.

Tik gydytoja rekomendavo pusmetį saugotis, kad organizmas atsistatytų.
[U]
Atsakyti
Sveikos merginos.

Noriu konsultacijos.

Prieš pusmetį man iš operavo polypą. Visą tą laiką mes saugojomės. Prieš mėnesį nuvykus pas pas savo gydytoją, labai apsidžiaugėme, kad viskas pavyko ok. Kadangi vaikų neturiu, tai ji nenorėjo man skirti jokių vaistų, kad galėčiau pastoti. Todėl nuo š. m. sausio vidurio mes nebesisaugojome.
Tačiau praėjus savaitei nuo mmm, man atsirado spazminiai skausmai dešiniame šone, po to apačioje bei pradėjo rudai tepliotis. Po kelių dienų atrodo jau teplionės baigėsi, tik pamausdavo truputį dešinį šoną. Tačiau šiandien man vėl pradėjo tepliotis rudai. O parėjus namo ne iš šio, ne iš to atsirado staigus kraujavimas, be to iškrito didelis kraujo krešulys.

Esu baisiai išsigandusi, nes ginė mane galės priimti tik kitą savaitę.
Atsakyti
QUOTE(Vaidalike @ 2013 02 13, 19:47)
Sveikos merginos.

Noriu konsultacijos.

Prieš pusmetį man iš operavo polypą. Visą tą laiką mes saugojomės. Prieš mėnesį nuvykus pas pas savo gydytoją, labai apsidžiaugėme, kad viskas pavyko ok. Kadangi vaikų neturiu, tai ji nenorėjo man skirti jokių vaistų, kad galėčiau pastoti. Todėl nuo š. m. sausio vidurio mes nebesisaugojome.
Tačiau praėjus savaitei nuo mmm, man atsirado spazminiai skausmai dešiniame šone, po to apačioje bei pradėjo rudai tepliotis. Po kelių dienų atrodo jau teplionės baigėsi, tik pamausdavo truputį dešinį šoną. Tačiau šiandien man vėl pradėjo tepliotis rudai. O parėjus namo ne iš šio, ne iš to atsirado staigus kraujavimas, be to iškrito didelis kraujo krešulys.

Esu baisiai išsigandusi, nes ginė mane galės priimti tik kitą savaitę.


Į ligoninę važiuokit, gal tai nieko bendro su polipais 4u.gif Gal negimdyvinis nėštumas, bet kas gali būti, nėra ko laukti 4u.gif
Atsakyti
Tiesą sakant, ir aš taip pagalvojau. Šiandien net jokio tepliojimosi nėra, kraujavimo taip pat. Tik kartais truputį pamaudžia dešinio šono apačią.

Toks jausmas, kad iš viso tokio dalyko net nebuvo. Na, bet reikės pasirodyti gydytojui ir pasižiūrėti kas ir kaip.
Atsakyti
Ar kam nors teko kovoti su polipu neoperaciniu būdu?
Atsakyti
Gal kuriai pavyko pastoti turint polypa gimdoje?
Atsakyti