Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos polipai

sveikutes,blogai jauciuosi po echo(tikrino 14ck.) visas dienas skaudejo pilva apacia panasiai kaip per O ,o siadiena jau 18ck. maudzia kaip mmm,ar gali buti susieje su tuo polypu,gal infekcija kokia uzkrete g.gif ,net nezinau ka ir galvoti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2007 11 25, 00:18)
sveikutes,blogai jauciuosi po echo(tikrino 14ck.) visas dienas skaudejo pilva apacia panasiai kaip per O ,o siadiena jau 18ck. maudzia kaip mmm,ar gali buti susieje su tuo polypu,gal infekcija kokia uzkrete g.gif ,net nezinau ka ir galvoti blink.gif

keista g.gif
esu turėjusi gimdos polipą gal prieš 4-5 metus, bet visai jo nejaučiau niekaip....
laparaskopijos metu man jį pašalino...
o po echo, bent jau man niekada nieko neskauda...
g.gif net nežinau ką ir patarti...
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2007 11 25, 00:18)
sveikutes,blogai jauciuosi po echo(tikrino 14ck.) visas dienas skaudejo pilva apacia panasiai kaip per O ,o siadiena jau 18ck. maudzia kaip mmm,ar gali buti susieje su tuo polypu,gal infekcija kokia uzkrete g.gif ,net nezinau ka ir galvoti blink.gif

vakar turejau 37.3 temp.siandiena jauciuosi pakolkas gerai,siuo metu kuno temp. 36.7,nieko nesuprantu kas darosi g.gif ,taip dar nera buve blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2007 11 26, 12:22)
vakar turejau 37.3 temp.siandiena jauciuosi pakolkas gerai,siuo metu kuno temp. 36.7,nieko nesuprantu kas darosi g.gif ,taip dar nera buve blink.gif


tai gal tu jau nestuke.gif
pabandyk ryte testuką išspręsti...a?
g.gif nors gal dar ir ankstoka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akedite: 26 lapkričio 2007 - 18:46
Labai aciu Eglei M. uz info... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akedite @ 2007 11 26, 19:45)
tai gal tu jau nestuke.gif
pabandyk ryte testuką išspręsti...a?
g.gif nors gal dar ir ankstoka...

man irgi buvo kilusi mintis kad gal tas darynukas nestumas(mano mama sirgo mmm iki 3 men. as kazkada klausiau gyd. ar gali man taip atsitikti,sake kad gali)siandiena 21ck jauciuosi gerai BT37.1rytoj einu pas gynk. bus matyt ka pasakys ka tyrimai parodys g.gif ,o polypa esu nuplanavusi operuoti gruodzio 3d.
Atsakyti
QUOTE(estrela @ 2005 06 30, 21:54)
O merginos pasakykit kas tas IVF?
Ir kiek polipų šalinimo operacija trunka? Kiek ligoninei laiko? Kiek laiko nedarbingumo pažymėjimą tęsia???

laba, ir man dare pries dvi savaites abrazija del polipo. man mmm tesdavosi apie 14 dienu, o daugiau nieko nejauciau ir tai tesesi apie metus, pastoti taip pat nesiseke. apsilankius pas gydytoja man itare polipa. taigi nutare operuoti. operacija truko apie 30-40 min pilna narkoze. nieko baisaus. mirksiukas.gif tik dabar laukiu su nerimu menesiniu po viso sito, nes gydytojas sake, kad vienoms susitvarko o kitoms ne, o tada teks gert hormoninius vaistus verysad.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie jūsų. Rado lygtai ir man šiandien tą baisybę, bet iš gydytojos aš nesupratau, kad čia taip rimta. Kai paklausiau, kas čia dar per polipas, sako išauga tokia, ar kaip čia pasakyti, reiks nugnybti, sako:( O aš dabar galvoju, ar negali visokie tokie dalykai nuo kontraceptikų būti, tiek daug dabar apie visokias kontraceptines baisybes rašo........
Tai man paėmė tepinėlį ir po mmm apsilankyti liepė, tada dar tikslins, ar tikrai ten pilopas:(
Atsakyti
QUOTE(gb78 @ 2009 02 10, 15:37)
Jungiuosi ir aš prie jūsų. Rado lygtai ir man šiandien tą baisybę, bet iš gydytojos aš nesupratau, kad čia taip rimta. Kai paklausiau, kas čia dar per polipas, sako išauga tokia, ar kaip čia pasakyti, reiks nugnybti, sako:( O aš dabar galvoju, ar negali visokie tokie dalykai nuo kontraceptikų būti, tiek daug dabar apie visokias kontraceptines baisybes rašo........
Tai man paėmė tepinėlį ir po mmm apsilankyti liepė, tada dar tikslins, ar tikrai ten pilopas:(


Sveika,
Ir man anksciau buvo rade polypa. Tai taip ir padare - paprasciausiai ji nugnybe. Kai tikrinausi po 5 metu, tai gydytoja nieko neuzsimine, kad vel butu atauges.
Atsakyti
Sveikutes, Ir pasisveikinti noriu(as ka tik "istojau" is Jusu kluba) 4u.gif
Ir iskart "pasibedavosiu" verysad.gif
Jau metai kaip bandom gandro sulaukti...ir niekaip...pries pora metu lyg ir policistines iatre, bet daktare pasake "kas gamtos duota, tegu ir buna"...tiesa pasakius, tiek as ten ir supratau blush2.gif
Rugsejo men nuejau pas kita daktariuka, apziurejo ir sako "nieko cia pas tave nera, viskas gerai", bet liepe hormonus issitirt, nes PMS pas mane ziaurus verysad.gif
tai va ir issityriau...ir vis dar mazai ka suprantu blush2.gif
gal kas galetu pagelbet naujokelei?
stai rezultatai 3 c.d.
TSH 1.76 -NORMA (0.27-4.20)E-1
LH 9.19 NORMA (0.1-198) E-2
FSH 4.98 MORMA (0.110-198)E-2
PRL274.0 NORMA (102-496)E-2

VISISKAS PASMETIMAS blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 02 10, 15:46)
Sveika,
Ir man anksciau buvo rade polypa. Tai taip ir padare - paprasciausiai ji nugnybe. Kai tikrinausi po 5 metu, tai gydytoja nieko neuzsimine, kad vel butu atauges.


Ta prasme pati gydytoja ugnybo, ar reikėjo eiti operuotis. Man dar mama sakė, kad nupijauna ir dar pridegina (čia seniau taip darydavo)
Atsakyti
sveiki merginos, 4u.gif
o tuos polypus darant echoskopija idomu ar mato?
kaip jums juos rado? 4u.gif
Atsakyti