Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Klaipėdoje ir aplink

Sveikos merginos, gal zinote daug maz kokios kainos "Pozinge Pegasas"? smile.gif
Atsakyti
Mes užsisakėme sodyba "Pozinge Pegasas" man labai gražu ten, tiesiog idealu viskas:) tačiau ir užsimokėt už tą grožį reikia nemažai... mokėsime 7 000 Lt už sodybą , plius maistas žmogui 150 Lt.
Atsakyti
Mes šventėme Pozingėj pegase.Kainos tokiso pačios buvo. Tai stebiuosi kad šiam sezonui nepabrangino. Atsiliepimai tikria tik patys geriausi. Šeimininkai - NUOSTABŪS! Tiek daug padėjo ir patarė. Tik reikia netingėti nuvažiuoti kelis kartus ir pabendrauti. Kadangi pas mums kelias dienas prieš tai buvo užimta sodybą, o vakarą jau prieš vestuves negalėjau atvažiuoti į sodybą išsidėlioti vikso, tai suvežėm viską prieš kelias dienas, papasakojau šeimininkei kaip ką sudlioti ir viską padarė. Daiktus sunešė ką reikai į jaunavedžių kambariį, į tėvų kambarius, kitų svečių. Ant stalų sudėliojo korteles, dovanėles. Saldų stalų paruošė. Viską ko tik prašėm padarė ir dar geriau nei patys būtume sugebėję smile.gif tikria žmonės su patirtimi.
Maistas tik iš biskvito, brangoka, bet tikrai verta. Aptarnavimas aukščiausios klasės. Nereikėjo nei karto būt nepatenkintai kad trūksto kokio gėrimo, maisto ar dar kažko. Vaikščiojo mergaitės aptarnaujančios visada netoli. Na neturiu nei vieno neigiamo žodžio smile.gif tikrai jeigu norite nuostabių vestuvių ir turie tam pakankamai lėšų, tai pirmyn smile.gif
Atsakyti
Mano gyvenimo šventė vyko Palangoje - "Birutės uostas". Atsiliepimai patys geriausi! Kadangi darėme vasarą, tai buvo puikus oras ir galėjome pasivaikščioti po puikiai įrengtą teritoriją. Na bet ne tai svarbiausia. smile.gif Šiaip dedu pliusą už kolektyvo sukalbamumą: na mes norėjome daryti ne tradicines lietuviškas vetuves, o kaip ir temines: tad reikėjo specialios atributikos ir pnš. Tad puiku, nes su visais labai legvai susikalbėjome ir norai buvo išpildyti. ax.gif
Vestuvės buvo vidutinio dydžio - kažkur 50 svečių (keletas negalėjo), tad pati šventė vyko pobuvių salėje. Gerai kad meniu kurėme kartu su restorano šefais. patarimų daug naudingų davė, vistiek tai jų ne pirmos vestuvės (man pirmos ir tikiuosi paskutinės biggrin.gif ), tad žino kas tokiose šventėse populiariausia. Aptarnavimas aukščiausio lygio!! Labai patenkinti likome tiek mes, tiek svečiai. thumbup.gif aptarnaujančios mergaitės neleido kad lėkštės būtų tuščios, tai prisivalgėm biggrin.gif o pliusas, kad likusį maistą galėjome parsinešti namo biggrin.gif Tai dar kelias dienas mitome šventiniais patiekalais biggrin.gif
Kitą dieną aš su vyru ir artimiausi šeimos nariai ėjome į SPA, o vėliau prie jūros. Viskas buvo tobula smile.gif
kainos ir nedidelės palyginus su kokybės santykiu.

Jei norite vestuvių šventės be rūpesčių, tai rekomenduoju šią vietą - už mane viskas buvo apgalvota žingsniu į priekį ax.gif Ar kas nors gali būti geriau jaunajai?? 4u.gif
Atsakyti
sveikos, surasysiu savo aplankytas sodybas ir 2014 metu kainas smile.gif
Smiltele - 170lt z,su alaus ir saldziu stalu,maistu,pusryciais ir aptarnavimu. be sales puosimo. antra diena iki 18h issinezdint smile.gif
Trys mylimos- 210lt z,su maistu,aptarnavimu ir sales bei kedziu puosimu. man nepatiko nes priepat autostrada.
Radailiai- 210lt z, be alaus ir saldaus stalo. antra diena iki 17h.
Azpurvine - 180lt z,su miegamais,maistu pirtim antrai dienai ir aptarnavimu.ne maziau nei 40 zmoniu turi but,o jei maziau bus moket vistiek uz 40 reikes. didele sale,prie misko .gan grazu. tik nepatiko kad antra diena iki 15h reik iseit I pirties patalpas.
Gervaiciu sodyba - 200lt z, ieina I kaina viskas isskyrus alkocholi ir saldu stala. su pirtim ir baseinu. antra d nevaro lauk ,bet iki 18h gerai butu isvykt.
Majoru sodyba - 160lt z, talpina iki 40zm su miegamais,pirtis,sale puosia.bet man asmeniskai nelabai patiko.
Cepu sodyba (karcema) - 180lt z,ieina pagrindinis tsalas,antrai dienai pusryciai ir pietus,alus ir alaus stalas, pirtis,arbata,kava,puosia sale, apnakvindina apie 40z.man labai patiko,kiemas grazus,netoli misko,ezeras. tik sale gal kiek mazoka atrodo.
Vila meksikana 200lt z,talpina virs 40 zmoniu,ieina pirtis,baseinas,papuosimai,saldus stalas,kokteiliai. galim ir uz 180lt z, be saldaus stalo tada ir geliu.Patiko labia man sita,grazi sale ,kieme yra vaikams karstykles. vienintelis minusas man,kad isejus I kiema visus laukus matai ir kazkur toil kaimynu nama.man norejos uzdariau kad butu.
Kastonas 170lt z, su pusryciais,alaus stalu,saldziu. jei norit ir su pietais tada 190lt z,guldo apie 50 zmoniu. svest ne maziau nei 35 zmones. pirtis +150lt. nepatiko nes sventimo sale vienoj vietoj,o sokiu ir muzikantu kitoj. ir dar labia nepatiko,kad iseini I kiema ir visur aplink kaimynai,kaip soduose kokiose. seimininke labia maloni.
tai tiek smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gal kas zino kokios kainos Dumpiu sodyboje? kokie atsilliepimai? ax.gif
Atsakyti
Galkas sventete Palangoje rebilitacijos cntre Pusynas? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Gal kam teko svesti Gargzduose "Lijo"? Kazi kokie butu atsiliepimai g.gif
Atsakyti
Vienas atsiliepimas:

QUOTE(rrutele @ 2010 04 14, 08:54)
O mes savo vestuves nusprendem svesti Gargzduose Lijo www.lijo.lt, na zinoma, tai ne sodyba, o restoranelis... Man ten begalo grazu - skandinaviskas, minimalistinis stilius... Kadangi pas mus sveciu nebus labai daug, tik apie 35, tai mes imame konferenciju sale antrame aukste, bet jei tureciau daugiau sveciu, tikrai bandyciau tartis, kad atiduotu restorana vakarui.. mmm  ax.gif
Maistas ten pasaka, zinau, kad is daug kur vaziuoja pasmaguriaut ten.
Siaip virsuje ten yra ir viesbutis, taip pat su laabaai graziais kambariais beto jis prie pat parko, tai apie 12 eisim leisti zibintu i sleni smile.gif

Zinoma, cia tokia mano nuomone, nes kitu nuomoniu dar negirdejau ir neradau jokiu atsiliepimu supermamoje, kad kas butu ten sventes, tai jei kas tai darete, prasau atsiliepimu  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(sunflowerr @ 2014 01 18, 12:05)
Sveikos smile.gif
Gal kas zino kokios kainos Dumpiu sodyboje? kokie atsilliepimai?  ax.gif


150 lt su maistu pirtim ir nakvyte, viena sale liktai 2000 lt
Atsakyti
O gal kas turi atsiliepimu apie A.R. Šiaulių sodyba Priekuleje?
Atsakyti
QUOTE(skaiblue @ 2014 02 03, 20:08)
O gal kas turi atsiliepimu apie A.R. Šiaulių sodyba Priekuleje?

As galiu pasisakyti tik tai ka suzinojau nuvykus apziureti. smile.gif Buvom vasara, pirmas ispudis, sodyba viduryje kaimo, aplink vieni namai, kiemas mazas, savininke nelb maloni. kaina 200lt, bet buvom birzelio menesi ir pati savininke sake kad gal dar brangins, kaip yra db nzn. :/ Pavesine taip pat ziauriai maza, plius sake kad jei atsirastu ta pacia diena norinciu uzsakyti pirti, tai jie ir isnuomotu kitiems. Nu mane tai sokiravo kai taip pasake :/ nes vistiek norisi per svente buti vieniems. g.gif Dar seimininke sake kad po dvylikos geriau i lauka neiti ir netriuksmauti stipriai nes kaimynai skundziasi ir kviecia policija. Ir del fejerverku leido sauti tik iki 10val.
Tai net nzn as jos tikrai neimciau, nes viskas joje mane atbaide. doh.gif
Atsakyti