Įkraunama...
Įkraunama...

Žiemą ištekančios nuotakos

na ziema tuoktis gerai vien del to, nes nuoma bei paslaugos visokios daug pigesnes nei vasara tik problemele del nuotraukyciu...lauke ilgai neisbusi jei salta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainulka1 @ 2009 05 09, 19:18)
na ziema tuoktis gerai vien del to, nes nuoma bei paslaugos visokios daug pigesnes nei vasara tik problemele del nuotraukyciu...lauke ilgai neisbusi jei salta  doh.gif



is patirtis galiu pasakyti (oho kaip skamba lotuliukas.gif ) kad jokio salcio nejauciau. Laksciau per pusnis ezero pakrantem, pievom - anei menkucio salcio. Jaudulys daro savo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2009 05 11, 08:17)
is patirtis galiu pasakyti (oho kaip skamba lotuliukas.gif ) kad jokio salcio nejauciau. Laksciau per pusnis ezero pakrantem, pievom - anei menkucio salcio. Jaudulys daro savo wink.gif

o as kalenau dantis visa tirtedama doh.gif
ziurint koks dar tas saltis ir su kokiais batais esi unsure.gif
labai susalom visi...nors nebuvo labai didelio minuso unsure.gif
Atsakyti
o Jus baznycioj per ceremonija irgi su kailinukais/paltukais buvot, ar tik su suknele? Kazkaip per ceremonija norisi visa grozi parodyt, tik to salcio bijau. Siaip man tokia kvaila mintis sove- gal yra kokiu priemoniu (kokiu kremu, losjonu ar dar velnias zino ko), kurios butu skirtos kunui susildyti ir kad sacio nesijaustu. Gal cia is fantastiko srities, bet kai db visokiu naujoviu daug.. ax.gif
Atsakyti
Manau tau bus silta vien del emociju... biggrin.gif
Na as ir teku ziema...ziemuze... bet jau mesiu visus kailinius tik izengus i baznycia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2010 10 12, 21:49)
Manau tau bus silta vien del emociju... biggrin.gif
Na as ir teku ziema...ziemuze... bet jau mesiu visus kailinius tik izengus i baznycia biggrin.gif

biggrin.gif gal ir taip. dabar viskas kitaip atrodo tikriausiai smile.gif o ta diena gal ir neimciau taip i galva net del to salcio smile.gif)
Atsakyti
Aš išteku beveik žiemą biggrin.gif Paskutinį lapkričio savaitgalį. Tikiuosi dėl visų emocijų ir jaudulio bus šilta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(MuzikALI @ 2010 10 11, 13:18)
o Jus baznycioj per ceremonija irgi su kailinukais/paltukais buvot, ar tik su suknele? Kazkaip per ceremonija norisi visa grozi parodyt, tik to salcio bijau. Siaip man tokia kvaila mintis sove- gal yra kokiu priemoniu (kokiu kremu, losjonu ar dar velnias zino ko), kurios butu skirtos kunui susildyti ir kad sacio nesijaustu. Gal cia is fantastiko srities, bet kai db visokiu naujoviu daug..  ax.gif


Yra visokių šildančių tepalų wink.gif Tik jie labai stiprų kvapą turi biggrin.gif Mano brangusis parnešė man kelis pabandyti, bet abejoju ar naudosiu, nes nei kiek nešilo kojos, o naktį dar ir šiek tiek degino.
Atsakyti
isvykstant is namu po gramuka padarykit,oj tai silta tada bus.. lotuliukas.gif musiskes gruodzio pradzioj.tikiuos labai salta dar nebus ir neteks bristi per pusnis.bet zeima grazu,viskas balta,nuotaka balta..tik kad jau aisku ilgu fotosesiju lauke nepridarysi kai saltukas spaudzia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saiba: 22 spalio 2010 - 21:59
mes ir gruodzio pradzioje tai foto sesija sakiau reiks patalpoje organizuoti
Atsakyti
Kokias geles renkates? Kokia avalyne?
As tikrai su auliukais nezadu eiti biggrin.gif
Atsakyti
Naujausia informacija taupukems 4u.gif
http://www.magnumimperium.lt/
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2008 11 17, 10:11)
Mes uzsisakeme restoranelyje vakariene  smile.gif


Kokiame mieste? ir koks restoranelis?
Atsakyti