Įkraunama...
Įkraunama...

Žiemą ištekančios nuotakos

mes Vilniuje, o batelius lengvus desiu, nes mes fotosesija darom patalpoje, tai po lauka tik prie CMB pastovesiu. Tema pasirinkau balta-juoda, tai dabar galva suku ka su puokste sugalvoti, kad butu balta su juodu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo imarta: 24 lapkričio 2010 - 20:12
QUOTE(imarta @ 2010 11 24, 22:11)
mes Vilniuje, o batelius lengvus desiu, nes mes fotosesija darom patalpoje, tai po lauka tik prie CMB pastovesiu. Tema pasirinkau balta-juoda, tai dabar galva suku ka su puokste sugalvoti, kad butu balta su juodu


Mes taip pat Vilniuje. Ir dar daug galvos sukimo smile.gif Kokią suknelę rinksitės?
Atsakyti
panasi tik siltos medziagos ilgom rankovem ir sijonas pustesnis.

O taip viskas labai greit susiorganizavo biggrin.gif kavine , kirpykla, fotoatelje, tortas viskas zveryne prie namu, tik geles toliau. Vat su suknele pavargau 5d, kol radau kas patinka
Atsakyti
QUOTE(dirskuviene @ 2010 11 23, 16:43)
ziema vestuves pats graziausias laikas...mano buvo vasario menesi, tai nepakartojama, balta nuotaka, ir atrodo kad visa gamta balta tavo proga...o kokios foto sesijos galimos sniege...pasaka  bigsmile.gif

dėl to tai sutinku 100 procentu. tik as kai prisimenu pernykste ziema, butent sausio- vasario menesiais tai bloga darosi doh.gif biggrin.gif gi kokie baisus salciai buvo pamenu, mano gimtadienis vasario 9 buvo, labai ruosiausi, nes sioks toks jubiliejus buvo, laksciau visur, tai prasikeikiau nerealiai- masinos gesta ir t.t. biggrin.gif man irgi grazu kai pasnige, bet tikrai nenoreciau, kad lauke daugiau kaip 10 laipsniu salcio butu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rutene05 @ 2010 10 13, 17:51)
Aš išteku beveik žiemą  biggrin.gif  Paskutinį lapkričio savaitgalį. Tikiuosi dėl visų emocijų ir jaudulio bus šilta biggrin.gif
Papildyta:
Yra visokių šildančių tepalų wink.gif Tik jie labai stiprų kvapą turi biggrin.gif  Mano brangusis parnešė man kelis pabandyti, bet abejoju ar naudosiu, nes nei kiek nešilo kojos, o naktį dar ir šiek tiek degino.

:DDD
niu jei smirda jie tai nelabai gerai tada :DDD
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2010 11 25, 11:57)
panasi tik siltos medziagos ilgom rankovem ir sijonas pustesnis.

O taip viskas labai greit susiorganizavo  biggrin.gif kavine , kirpykla, fotoatelje, tortas viskas zveryne prie namu, tik geles  toliau. Vat su suknele pavargau 5d, kol radau kas patinka


Graži. Aš taip pat į panašias žiūriu smile.gif Tik noriu su 3/4 rankovėmis arba ilgomis ir storesnės medžiagos, kad nešalta būtų ir jokių švarkelių papildomai nebereiktų.
Kiek pasiuvimas kainuos?
Atsakyti
as ir norejau be svarkelio, tai storesne medziaga gera iseitis

mokejau 800 jei domins galiu po vestuviu foto atsiusti
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2010 11 25, 15:56)
as ir norejau be svarkelio, tai storesne medziaga gera iseitis

mokejau 800 jei domins galiu po vestuviu foto atsiusti


domins smile.gif o medžiaga kaip išsirinkai, pati? Ar siuvėja pasiūlė? kas per medžiaga?
Atsakyti
QUOTE(dirskuviene @ 2010 11 23, 15:43)
ziema vestuves pats graziausias laikas...mano buvo vasario menesi, tai nepakartojama, balta nuotaka, ir atrodo kad visa gamta balta tavo proga...o kokios foto sesijos galimos sniege...pasaka  bigsmile.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas lankėtės vestuvinių suknelių nuomos punktuose ir žinot, ar nuomoja salonai kailinius, bet ne tuos tokius dekoratyvinius, kurie beveik nešildo, bet ilgesnius šiltus? 4u.gif Nes šiuo metu laukiuosi, tad bijau per vestuves žiemą susirgti, nes ir dabar jau peršalimai puola, o žiemą tai aš išvis mirsiu nuo šalčio biggrin.gif Baisu mažiukui pilvelyje pakenkti nuo šalčio, tad ieškau šiltų kailinių vestuvėms ax.gif 4u.gif Gal matėt, kur nuomoja Klaipėdoj?
Atsakyti
QUOTE(babyface @ 2010 11 26, 17:54)
Gal kas lankėtės vestuvinių suknelių nuomos punktuose ir žinot, ar nuomoja salonai kailinius, bet ne tuos tokius dekoratyvinius, kurie beveik nešildo, bet ilgesnius šiltus?  4u.gif Nes šiuo metu laukiuosi, tad bijau per vestuves žiemą susirgti, nes ir dabar jau peršalimai puola, o žiemą tai aš išvis mirsiu nuo šalčio  biggrin.gif Baisu mažiukui pilvelyje pakenkti nuo šalčio, tad ieškau šiltų kailinių vestuvėms  ax.gif  4u.gif Gal matėt, kur nuomoja Klaipėdoj?


Kiek teko pereiti per salonus tai is tu kailinuku "Svajone" salia buvusio hansa banko patalpu randasi , ju ivairesniu turejo , ir ketino gauti gruodzio men daugiau o Magnume ir Mados namuose ar Elegancijoj kur lankiausi pasiule man tik uzsimest skraistes . Mano vestuves ispuola praktiskai ziema tai taip pat aktualu buvo apskritai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalauskiene @ 2010 11 25, 16:46)
domins smile.gif o medžiaga kaip išsirinkai, pati? Ar siuvėja pasiūlė? kas per medžiaga?


dizainere isrinko, medziaga trikotazas su vilna g.gif
Atsakyti
o as besikuisdama internete radau toki dalyka, kad pasirodo yra iseitis, ka daryti, kad baznycioje kol kunigas ceremonija atlaikys nebutu salta. yra tokie ale sildytuvai:
http://www.ltkatalog...sviesos-greiciu
ar kas nors esat bande kazka panasaus? mane visai sudomino tiesa sakant blush2.gif
Atsakyti