Įkraunama...
Įkraunama...

Žiemą ištekančios nuotakos

user posted image
bigsmile.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...a.d?id=62361737

nekaip nuteikė kai perskaičiau unsure.gif tikiuosi nepasitvirtins jų tie spėliojimai rolleyes.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie žieminukių 4u.gif
Šiaip ne taip apsisprendėm dėl laiko. Mūsų data 2014.02.22. Kol kas daugiau galvos skausmo nei malonumo žinant, kad būsime šeima smile.gif
Pasipiršo kelios dienos iki mūsų 9 metų pažinties. Galėjo ir anksčiau biggrin.gif Tada vestuvės tikrai būtų buvę vasarą. Aš pati gimusi gruodį, bet žiemos nelabai mėgstu. Svarstėm apie gruodį, bet ir taip tų švenčių daug. Sausis kažkodėl atpuolė, liko vasaris. Sakysit kam čia žiemą tuoktis jei jos nemėgsti, vos pora mėnesių iki pavasario smile.gif Skaičiau visą temelę, man tas pats kaip ir vienai merginai- reikia leliuko, o jo laukti negalim dėl sveikatos mano.
Kuo daugiau galvoju apie žiemos vestuves, tuo labiau man patikt ima. Aišku, aprėdai galvos skausmas, bet viskas palyginti niekis- kad tik "dirigentų" mažiau būtų biggrin.gif Uošvienė kišasi... Tiek teliko, kad pasiūlysiu pačiai tuoktis bažnyčioj (to nedarė) ir pasidaryti kaip JI nori. Čia juk MUSŲ diena, ne vaikai esam, žinom ko norim smile.gif
Trečiadienį pradedam pamokėles eiti pas nuostabų žmogų, tad jau žingsniuojam po truputį į priekį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kazhkokia @ 2013 09 23, 13:39)
Jungiuosi prie žieminukių  4u.gif
Šiaip ne taip apsisprendėm dėl laiko. Mūsų data 2014.02.22. Kol kas daugiau galvos skausmo nei malonumo žinant, kad būsime šeima smile.gif
Pasipiršo kelios dienos iki mūsų 9 metų pažinties. Galėjo ir anksčiau biggrin.gif Tada vestuvės tikrai būtų buvę vasarą. Aš pati gimusi gruodį, bet žiemos nelabai mėgstu. Svarstėm apie gruodį, bet ir taip tų švenčių daug. Sausis kažkodėl atpuolė, liko vasaris. Sakysit kam čia žiemą tuoktis jei jos nemėgsti, vos pora mėnesių iki pavasario smile.gif Skaičiau visą temelę, man tas pats kaip ir vienai merginai- reikia leliuko, o jo laukti negalim dėl sveikatos mano.
Kuo daugiau galvoju apie žiemos vestuves, tuo labiau man patikt ima. Aišku, aprėdai galvos skausmas, bet viskas palyginti niekis- kad tik "dirigentų" mažiau būtų biggrin.gif Uošvienė kišasi... Tiek teliko, kad pasiūlysiu pačiai tuoktis bažnyčioj (to nedarė) ir pasidaryti kaip JI nori. Čia juk MUSŲ diena, ne vaikai esam, žinom ko norim smile.gif
Trečiadienį pradedam pamokėles eiti pas nuostabų žmogų, tad jau žingsniuojam po truputį į priekį smile.gif


Sveika prisijungus 4u.gif Smagu kad bus daugiau žiemos nuotakų thumbup.gif o ir mūsų data ir savaite skiriasi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesugaunama @ 2013 09 23, 14:02)
o ir mūsų data ir savaite skiriasi  bigsmile.gif

Mes apie tą savaitgalį irgi galvojom (15 dieną), bet nugalėjo gražūs skaičiai biggrin.gif
Mūsų ir vestuvės nebus didelės. Bus bažnyčia ir pietūs su artimaisiais, po visų oficialių ceremonijų šokam į laisvą aprangą, jamam maudomukus ir su draugais + tais kas norės iš oficialios dalies, lėksim į pirtį ir darysim tokį ala balių smile.gif
Tik va nežinau ką reiks su artimaisiais daryt po bažnyčios, bo mes tai fotkinsimės, o ką jie... Nu aš čia apie vyresnius kalbu- tėvus, MB močiutę ir krikšto tėvus. Liudininkai, sesė, broliai su mumis bus, tai jie kaip ir visame kame dalyvaus.
Atsakyti
QUOTE(kazhkokia @ 2013 09 23, 14:17)
Mes apie tą savaitgalį irgi galvojom (15 dieną), bet nugalėjo gražūs skaičiai biggrin.gif
Mūsų ir vestuvės nebus didelės. Bus bažnyčia ir pietūs su artimaisiais, po visų oficialių ceremonijų šokam į laisvą aprangą, jamam maudomukus ir su draugais + tais kas norės iš oficialios dalies, lėksim į pirtį ir darysim tokį ala balių smile.gif
Tik va nežinau ką reiks su artimaisiais daryt po bažnyčios, bo mes tai fotkinsimės, o ką jie... Nu aš čia apie vyresnius kalbu- tėvus, MB močiutę ir krikšto tėvus. Liudininkai, sesė, broliai su mumis bus, tai jie kaip ir visame kame dalyvaus.


jei po bažnyčios bus pietūs, tai kol jūs fotografuositės gal gali visi likusieji važiuot į tą restoraną ar kur ten pietūs bus ir jūsų palaukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesugaunama @ 2013 09 23, 14:26)
jei po bažnyčios bus pietūs, tai kol jūs fotografuositės gal gali visi likusieji važiuot į tą restoraną ar kur ten pietūs bus ir jūsų palaukti  g.gif

Tai greičiausiai taip ir reiks daryt. Žiūrėsim kokie orai bus. Laikai čiūrikus, kad nebūtų didelių speigų, tada visi jei bus noro galės su mumis pasimaivyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kazhkokia @ 2013 09 25, 11:27)
Tai greičiausiai taip ir reiks daryt. Žiūrėsim kokie orai bus. Laikai čiūrikus, kad nebūtų didelių speigų, tada visi jei bus noro galės su mumis pasimaivyt smile.gif


laikysiu ir aš kumščius už gražų orą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2013 08 01, 14:57)
Mergaites, as tuokiuosi lakricio gale, ar priimsit i buri, nors tuokiuosi ir velyva rudeni? 4u.gif

Lapkricio pabaiga tai jau praktiskai ziema. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi prie zieminuku wink.gif
mes planuojame vestuves 14.02.22 (grazi data) ax.gif
Savaitgali nesime pareiskimus, ir lb dziaudiuosi kad zada salta, tikra ziema..
Kaip su aprangom pas jus? (bus kokie kailinukai, ar koks psiaustas?)
Atsakyti
QUOTE(marinaa @ 2013 10 23, 23:50)
mes planuojame vestuves 14.02.22 (grazi data)  ax.gif

Labas wink.gif Mes ir tą pačią datą išsirinkę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 09 07, 15:49)
Tikriausiai planuojanciu vestuves ziema tarpe dauguma tokiu poru kurios daro tai beveik ekspromtu, susiruosia joms per pora keleta menesiu. smile.gif Vienetai tokiu kurios isties myli ziema ir nori savo vestuves kelti butent siuo laiku, ruosiasi tam is anksto....  Pastebejau kad tie kurie ruosiasi labai is anksto dazniausiai renkasi tradiciskai - vasara.

is mano draugiu (mazdaug 10 vestuviu buvo), tik viena istekejo ziema (ne is reikalo), kuri isties svajojo apie ziemiskas vestuves. tad, sutinku, kad visgi vasara ir patogiau ir tikrai populiariau. net nezinau ar ziemos vestuves pigesnes doh.gif priskaiciuojant po 2 poras batu abiem, kailinukai/saliai/paltukai jauniesiems.. visa kita lieka beveik tiek pat, nes gero fotografo ikainiai nesiskirs 50% kainos, galu gale tie patys papuosimai, automobiliai ir t.t. - kainos labai panasios. tad nuostata, kad pigiau - netinkama. bet kad pasirinkimas didesnis - tikrai taip, laisve rinktis datas, laisve rinktis patalpas. ech.
QUOTE(SD @ 2012 01 03, 19:35)
Sveikos žieminukės! Gyvenam su mb 7 metus civilinėj santuokoj, o bažnyčią buvom atidėję geresniems laikams, kai galėsim pasidaryti didelį balių hihihi.gif Bet prieš nepilną savaitę sumąstėm, kad atėjo LAIKAS. Ir nesvarbu, kad tų geresnių laikų kaip nėr, taip nėr biggrin.gif Tiesiog naturaliai atėjo poreikis susituokt Dievulio akivaizdoj, tai ir tas balius su visais priklausančiais atributais nebeteko prasmės smile.gif

(..) svarbiausia ceremonijos esmė bažnyčioj, o visa kita tik detalės, kurioms neturim pinigų biggrin.gif

Beje, po bažnyčios planuojam ne šampaną gert, o karštą vyną, žiemą, manau, pats tas smile.gif

perskaiciau visa tema. Jusu postas pasitaike. Mes panasiai planuojame, kad kolkas tik iteisinsim civiline santuoka, o po dvieju, triju metu baznytine. bet tiek visko dabar ant galvos, kad realiai galejome ir baznytine organizuot, bet koja pakiso kitas tikejimas, ir skirtingos salys (darbas siokiadieniais, lieka tik savaitgaliai - per mazai, kad viska suspeti).
mes tuokiames gruodzio 6. kadangi nejauciu simpatijos vilniaus zaksui - uzsakeme ceremonija kitur (uz papildoma, zinoma, mokesti). stresuoju baisiausiai, nes planuoti pradejome tik pries savaite, dvi (pasipirso rugsejo pabaigoje, po 2 metu draugystes su siokia tokia pertrauka heh).
tiesa sakanat niekada nenorejau vestuviu ziema, mane erzina zmoniu nuostaba ir tos smalsios akys, isduodancios labai jau gyvenimiskai svarbu klausima "ar tu laukies?". o labiausiai nemegstu salcio. balta ziema aisku yra grazu ir t.t., bet kai slapia, mazai sniego - na nekokios fotosesijos lauke, plius raudonos nosis ir delnai. gerai, kad uzklydau cia, nes nepagalvojau apie avalyne visai, pirstines, salikus.. kadangi gan paselusi laukia tuoktuviu diena, as isvis nebegaliu susikaupt (nesakau jau apie tai, kad labai sudetinga darbe hehe), o paskaicius temike - kiek ir nuliudau. tuokiames mes 10val (aaa, visada galvojau kad jau mano vestuviu diena, tikrai nesikelsiu 6 ryto del plauku ar akiu biggrin.gif ), kaip jau minejau ne santuoku rumuose. po ceremonijos - sampanas (kuri pakeisiu i karsta vyna termosuose - puiki ideja, kuria radau cia, aciu), mazi sumustinukai, imbieriniai-kalediniai sausainiai, cupcake'ai). kadangi patalpos centre, tai galbut keleta nuotrauku senamiestyje su sveciais, jaunimu. bet tiesa sakant itin to neplanuoju, nes kaip jau minejau, labai jau nedraugauju su salciu, o foto, kuriuose tas matosi, atrodo tikrai nekaip. ir jau 13 val su artimiausia seima sedam i traukini ir vaziuojam i Minska biggrin.gif kur 18val vakariene restorane (pries tai nuvaziave i apartamentus, kur palydesime svecius, kad pasidetu daiktus ir t.t). Ir tiek. Del sios dalies mano rankos suristos - nes MB is ten ir jis tuom rupinasi (neramu, pripazinsiu). O as uzsiemu dokumentais, vizom, pazymom, prasymais ir I dalimi Vilniuje. Gal mano nuotaika prasta del to viso popierizmo - ne paslaptis, kad tos idiotiskos vizos nemazai kainuoja, tokia beprasmiskos islaidos (ir nemazos, oi nemazos), o kadangi vestuves daromes su MB is savo kiseniu, labai truksta lesu ant to, ko noretusi.. doh.gif todel ir kolkas nera tu vadinamuju maloniu rupesteliu. o dar batai, kailiniai kazkokie. uff.
cia mane tik viena, beje, kankina nemiga ir sioks toks nervas/stresas?
Papildyta:
QUOTE(kazhkokia @ 2013 09 23, 13:39)
Pasipiršo kelios dienos iki mūsų 9 metų pažinties. Galėjo ir anksčiau biggrin.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti