Įkraunama...
Įkraunama...

Žiemą ištekančios nuotakos

QUOTE(Arven @ 2013 07 05, 15:47)
Sprendžiame dilemą - tuoktis ant greitųjų rudenį, žiemą ar laukti iki kitos vasaros. Iki vasaros laukti nelabai norisi, nes jau norisi atžalėlę planuot, o tekėt su pilvu ar vaiku nenoriu. Iki rugsėjo tik pora mėnesių liko, o norėtųsi ilgiau paplanuot, savo rankom po truputį darytis kvietimus, scenarijus, rinktis aprangą ir t.t. O žiemą minusai, kad lauke vestuvių surengti nepavyks (norėčiau šventinės palapinės vidury laukų), labai jau tenka derinti aprangą ir plius nesinori dar vienos šventės žiemą, nes mūsų abiejų gimtadieniai, buvimo kartu jubiliejai, mano tėvų gimtadieniai ir taip jau žiemą yra.
Kitais metais birželio pabaigoj būtų mano svajonių data - šilta, galima lauke vestuves planuoti, daugiau žmonių susikviesti, atviresnę suknelę rinktis, ilgai fotografuotis plius turėčiau laiko ilgam pasiruošimui, bet tada vaikelio planavimą teks metams atidėti ir šiaip ilgu laukt. Štai ir sprendžiu dilemą dabar.


O mes antraip. Ilgai laukem kol bus geresni laikai (na neilgai, 2metus jau susizadeja, bet man tai daug). Per ta laika daug dalyku buvo, mazai ka besusitaupem, daugiau netikietiems dalykams isleidom, nei pritaupem. smile.gif) IR as kaip tik norejau tuoktis budama nestute, bet va nesigauna leliukas smile.gif) MB nori kuo greiciau susituokti, o as galvojau apie vasara, o dabar nusprendem kad ziemuzele arba ankstyva pavasari smile.gif Mazdaug vasari-balandi.
Ziedelius beveik turim, suknute turiu, kostiumas jau yra... O galva kaip prikimsta, ir abejoniu ir minciu, ka kur ir kaip daryti smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 10 25, 14:01)

Sveikinu, Maggie wub.gif viskas bus gerai, bus storos, rusiškos vestuvės smile.gif wub.gif Tiesiog net scenarijus jau galvoje sukasi smile.gif
Atsakyti
Kaip smagu ilysti i sita temute pasiskaityti, kaip ruosiates vestuvems ziema thumbup.gif Pati tekejau pernai, 2012 12 12, visada norejau vestuviu ziema, o dar pasitaike grazi data, kurios laukem nuo 2011 11 11, kada rimtai prakalbom, kad jau laikas tuoktis, nes nuo suzadetuviu praejo keleri metai smile.gif Viskas buvo super ir jei galeciau dar karta viska pakartoti, vestuviu ziema nekeisciau i daugumos taip pamegta vasara smile.gif
Atsakyti
Na, žieminukės, kur jūsų įspūdžiai iš jau buvusių švenčių? smile.gif

O mums, marinaa, žiūrėk ir žiema pabėgo iš kiemo smile.gif Jau pora savaičių kasdien stebim prognozes 22 dienai- nesikeičia niekas smile.gif Tekėsim su saule ir pliusu smile.gif
Atsakyti
Kur visos Žieminukės dingo? smile.gif negi niekas 2014-2015 šaltuoju periodu neplanuoja? smile.gif

O mane domian vienas klausimas, prie CMB vaišinimas. Kai ptai darot šaltuoju periodu? vasara tia stlaiukas viskas ok? o žiema? nesinor itruakti šampano ir sausainių iš bagažinės, bet niekas CMB vaišintis irgi neleis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškauogė @ 2014 07 16, 16:16)
Kur visos Žieminukės dingo? smile.gif negi niekas 2014-2015 šaltuoju periodu neplanuoja? smile.gif

O mane domian vienas klausimas, prie CMB vaišinimas. Kai ptai darot šaltuoju periodu? vasara tia stlaiukas viskas ok? o žiema? nesinor itruakti šampano ir sausainių iš bagažinės, bet niekas CMB vaišintis irgi neleis  doh.gif

Ne nuotaka, bet noriu patarti 4u.gif Vaišinkite karšta arbata ir vynu! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(i.t.s. @ 2014 07 16, 18:29)
Ne nuotaka, bet noriu patarti  4u.gif Vaišinkite karšta arbata ir vynu!  mirksiukas.gif

Tai aš tą suprantu... smile.gif O bet tačiau smile.gif Nenori usmadyti jokio padavėjo tam reikalui ir nesugalvoju kaip pateikti tą vyną prie CMB smile.gif Jokio pulko nebus kad jo paprašyti kad padėtu.... iš bagažinės truakti irgi nelabai smile.gif ir nesugalvoju ką daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškauogė @ 2014 07 17, 09:41)
Tai aš tą suprantu... smile.gif O bet tačiau smile.gif Nenori usmadyti jokio padavėjo tam reikalui ir nesugalvoju kaip pateikti tą vyną prie CMB smile.gif Jokio pulko nebus kad jo paprašyti kad padėtu.... iš bagažinės truakti irgi nelabai smile.gif ir nesugalvoju ką daryti  doh.gif

Na, pulko nebus, bet tikriausiai vis tiek bus žmonių - artimų, kurių prašysite "pagalbos" (jie savaime turėtų susiprast ir pasisiūlyti...). Tad tikrai viskas normalu. Turėkite viską termosuose, viekartinių puodelių, skirtų gerti karštus gėrimus ir po ceremonijos viską atneš sutarti žmonės smile.gif O bet tačiau... ir žiemą staliuką galima naudoti mirksiukas.gif T.y. atsinešti, išsilankstyti, išsidėlioti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(i.t.s. @ 2014 07 17, 14:57)
Na, pulko nebus, bet tikriausiai vis tiek bus žmonių - artimų, kurių prašysite "pagalbos" (jie savaime turėtų susiprast ir pasisiūlyti...). Tad tikrai viskas normalu. Turėkite viską termosuose, viekartinių puodelių, skirtų gerti karštus gėrimus ir po ceremonijos viską atneš sutarti žmonės smile.gif O bet tačiau... ir žiemą staliuką galima naudoti  mirksiukas.gif T.y. atsinešti, išsilankstyti, išsidėlioti...  4u.gif

na gal ir teisybė smile.gif Ačiū labai smile.gif Kai pati pagalvoju ir nesusidleioja o kai kažkas tą patį pasako jau tvirčiau kažkaip smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(i.t.s. @ 2014 07 16, 19:29)
Ne nuotaka, bet noriu patarti  4u.gif Vaišinkite karšta arbata ir vynu!  mirksiukas.gif

As taip pat ne nuotaka, bet irgi manau kad karstas vynas butu tobula. drinks_cheers.gif

user posted image

Grazi ziemos vestuviu fotosesija: http://fabyoubliss.c...ng-inspiration/

Nemegstantiems vyno dar galima karsta punca ar groga pasidaryti. Apie juos: http://www.15min.lt/...unso-726-289531

Papildyta:

Su kavute

user posted image

user posted image
Papildyta:

Dar ideju
Rankomis nertos detales suteikia jaukumo ziema

user posted image
Papildyta:
user posted image

Papildyta:

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 17 lapkričio 2014 - 15:56
QUOTE(kazhkokia @ 2014 02 11, 13:56)
Na, žieminukės, kur jūsų įspūdžiai iš jau buvusių švenčių? smile.gif



Na pasidalinsiu aš savo įspūdžiais smile.gif Viskas gavos geriau nei tikėjomės, visiškai be streso, tokia relax'o diena biggrin.gif Šiaip vestuvių dienos apart fotosesijos ir kur valgysim neplanavome, ekspromtu buvo daug kas, pasidarėme "ką noriu tą darau" dieną. Darėm paprastas, 9 žmonės, jokių kvietimų ir iškilmių. Pasidarėmė 2 fotosesijas su skirtingais fotografais skirtinguose miestuose, po rotušės nuėjome į Forto Dvarą pavalgyti (veiksmas Kaune, kavinės aptarnavimas - super, net stalą prie mūsų spalvų gamos priderino nemokamai), vakare nuėjome čiuožinėti ir bastytis po Kalėdinį miestą smile.gif Kadangi neturėjome nei pakvietimų nei kažkokios kitos žiemiškos atributikos, tai visas "žiemiškumas" tik aprangoje buvo, kurios keli variantai (su megztiniu/be, su šaliku ir pirštinėm/be, su paltu/be) - todėl nuotraukos nebuvo tokios pačios visur, o ir per ceremoniją santūriau atrodžiau viską nusimovus (batų nieks nematė po suknia biggrin.gif ), gavos kaip 2 stiliai - vienas elegantiškesnis, o kitas šiek tiek crazy. Norėjau dar įsiamžinti su kalėdinę kepurę, bet neradome pirkt, tad merginos kurios išteka Kalėdiniu laikotarpiu - galit pamąstyt apie tokį linksmą atributą smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JayJay: 11 vasario 2015 - 15:36
Keletą nuotraukų
Noriu pasidalinti keliomis savo žieminių vestuvių nuotraukomis. Visiškai nesigailiu, kad žiemą tuokemės. Darėm tik šventinę vakarienę su nedideliu kiekiu svečių, nuotraukos fantastiškos, labai džiaugiuosi,kad turėjom sniego. Taip buvo tikrai šalta fotografuotis, bet ištvėrėm, nesusirgom, nors ir bateliai mano buvo paprasti vasarinukai. Kažkaip atsipūtusi buvau, šaltais nervais. Netikrus kailinius nusipirkau likus porai dienu iki vestuvių doh.gif Tiesa, santuoka buvo civilinė, tačiau ateityje planuojame ir bažnytinę, bet nežinau ar noriu vasarą, rudenį gal. Taip daug įdomiau.
Atsakyti