Įkraunama...
Įkraunama...

Žiemą ištekančios nuotakos

kazkaip pasimirsta tas saltis... bet siandien jis primine tikrai save... na jeigu bus uz menesiuko taip... tai nezinau... nezinau... net stipresni gerimas... niekas nepades... biggrin.gif
Papildyta:
ju yra nuoma? na pirkti manau tikrai neapsimoka... dar kainele ne 100 lt turbut biggrin.gif


QUOTE(MuzikALI @ 2010 11 29, 16:53)
o as besikuisdama internete radau toki dalyka, kad pasirodo yra iseitis, ka daryti, kad baznycioje kol kunigas ceremonija atlaikys nebutu salta. yra tokie ale sildytuvai:
http://www.ltkatalog...sviesos-greiciu
ar kas nors esat bande kazka panasaus? mane visai sudomino tiesa sakant  blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2010 11 29, 15:53)
o as besikuisdama internete radau toki dalyka, kad pasirodo yra iseitis, ka daryti, kad baznycioje kol kunigas ceremonija atlaikys nebutu salta. yra tokie ale sildytuvai:
http://www.ltkatalog...sviesos-greiciu
ar kas nors esat bande kazka panasaus? mane visai sudomino tiesa sakant  blush2.gif


panašius naudojo per dekupažo kursus, kuriuose buvau, kad greičiau dažai išdžiūtų ant padėkliukų biggrin.gif
Atsakyti
jei penktadieni toks oras kaip siandien Vilniuje doh.gif jauciu susalsiu as mirtinai. Gerai kad fotosesija ne lauke g.gif
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2010 11 29, 19:33)
panašius naudojo per dekupažo kursus, kuriuose buvau, kad greičiau dažai išdžiūtų ant padėkliukų biggrin.gif

ten aprasyme man rodos ir buvo parasyta, kad dar ir tam galima naudoti smile.gif)
Atsakyti
Merginos, o žiedus pirkotės, ar gaminotės?
Atsakyti
dovanu gavom biggrin.gif
Atsakyti
mes pirkome, klasikiniai, bet kaina labai didele ( vokieciu gamintojai)
Gamintis nenorejau. Apvaziavus visas Vilniaus aukso parduotuves... vienoje uzsidejau... ir niekas nebetiko... Tada jau vyra ikalbineti teko... del ko jie daug brangesni uz kitus klasikinius... Pas juos kitos gaubimas, vasara neprakaituoja, labai prie rankos limpa...
Papildyta:
Turite patys apsispresti ko norite:) Vieni gaminas del to, kad nori labai imantriu ir isskirtiniu, kiti randa parduotuvese paprasciausius ir tinka.
Atsakyti
Ko gero, gaminsimės smile.gif beliko išsirinkti kur ir kokius smile.gif
Atsakyti
na va galiu papasakoti biggrin.gif

nepagalvojau pries CMB kad brendziuko reik 20gr blush2.gif tai nors neilgai stovejom lauke susalau. Bet taip oras buvo neblogas ,nuotaika gera, o nuotraukos irgi super. Bet gerai kad mano suknele silto audinio, nes su standartine tikrai susalciau g.gif

kaip zadejau nuotrauka butinai ikelsiu
Atsakyti
zadeta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2010 12 05, 13:16)
zadeta nuotrauka



Nuostabiai atrodete 4u.gif
Atsakyti
Labai grazu! Labai elegantiska, paprasta, bet prababangiai... Super:)
Atsakyti