Įkraunama...
Įkraunama...

Sveikas maistas

QUOTE(Rkatyte @ 2010 05 10, 13:22)
Receptas puikus, irgi reiks išbandyti prie progos  thumbup.gif  tik kiek pamenu, nerekomenduojama maistui naudoti plėvelės, geriau kietesnė plastmasė  mirksiukas.gif


Buvau skaičiusi,kad plastikiniai buteliai turi būti tik skaidrūs, žalsvi, žydri išskiria kažkokias kenksmingas medžiagas. Dėl maistinės plėvelės neteko girdėt.. Tada reiks kiekvieną batonėlį į kepimo popierių vynioti biggrin.gif

QUOTE(AIRA @ 2010 05 14, 14:56)
Kulinariniame skyrelyje yra visa tema apie namuose kepamą duoną ir daugybė receptų su patarimais 4u.gif  Nuo šiandien aš irgi pradedu auginti raugą ax.gif , šiek tiek abejoju ar iš pirmo karto pavyks, bet nepabandžius nesužinosi smile.gif



Pirmą kartą supelyjo, tai antrą kartą darydama kvietinį raugą iškart dėjau šaukštą nat. jogurto

QUOTE(AIRA @ 2010 05 16, 10:53)
Pagaminau batonėlių ax.gif Kadangi reikėjo procesą pagreitinti, panaudojau savo mėgstamiausius AXA miuslius, sirupą dariau tik iš sviesto ir medaus, be cukraus ir taip jau saldu, o formą ištepiau kokosų aliejumi. Mums patiko  ax.gif


thumbup.gif idėja dėl kokoso aliejaus. Cukrus čia gal ne dėl saldumo, o tvirtumo dedamas g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Amadeja @ 2010 05 16, 12:34)
Pirmą kartą supelyjo, tai antrą kartą darydama kvietinį raugą iškart dėjau šaukštą nat. jogurto
thumbup.gif  idėja dėl kokoso aliejaus. Cukrus čia gal ne dėl saldumo, o tvirtumo dedamas  g.gif ...


Na va, mano raugas iškeliavo į šiukšlių dėžę, supelyjo doh.gif Vakar vakare dar buvo nieko, o ryte jau. Užmaišiau vėl, nepasiduosiu lengvai mirksiukas.gif

O stingimą duoda ne cukrus , o sviestas, čia kalbant apie batonėlius 4u.gif Man jų vynioti neprireikė, per dieną buvo sutvarkyti visi tongue.gif
Atsakyti
Gal kas naudoja kepimui palmių aliejų? Rašo, kad jis specifinio kvapo, ar labai jau tas kvapas ryškus? g.gif
Atsakyti
Mergaiiiiiiiiiitės, ar yra Lietuvoje ekologiškų vaisių, neskaitant obuolių? biggrin.gif Ir jei taip, tai kokiame užkampyje galima jų rasti? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(notredame @ 2010 07 04, 13:10)
Mergaiiiiiiiiiitės, ar yra Lietuvoje ekologiškų vaisių, neskaitant obuolių?  biggrin.gif Ir jei taip, tai kokiame užkampyje galima jų rasti?  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

va sitai ir mane labai domina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2010 05 19, 13:04)
Gal kas naudoja kepimui palmių aliejų? Rašo, kad jis specifinio kvapo, ar labai jau tas kvapas ryškus? g.gif

naudoju vietoj paprasto į sausainius, nes vaikas alergiškas pienui, tai kažkaip kažko tai tokio baisaus ar šlykštaus tiksliai nėra
Atsakyti
QUOTE(chemistry @ 2010 07 05, 23:06)
va sitai ir mane labai domina bigsmile.gif


Na va va. Ieškojau forume tokios info, bet nieko naudingo nematyt. O asmeniškai man vaisiai yra pagrindinė mitybos dalis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(notredame @ 2010 07 04, 13:10)
Mergaiiiiiiiiiitės, ar yra Lietuvoje ekologiškų vaisių, neskaitant obuolių?  biggrin.gif Ir jei taip, tai kokiame užkampyje galima jų rasti?  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Kaimo sodybose bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(notredame @ 2010 07 04, 12:10)
Mergaiiiiiiiiiitės, ar yra Lietuvoje ekologiškų vaisių, neskaitant obuolių?  biggrin.gif Ir jei taip, tai kokiame užkampyje galima jų rasti?  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif


Su vaisiais sunkiau. Maximoj ekologisku darzoviu skyriuj be obuoliu kartais randu ir kriausiu. Bet kazko daugiau tai nepastebejau. Nors darzoviu tai gan ivairiu pasitaiko (papriku, brokoliu, cukinuju, pomidoru...).
Tikrasmaistas.lt siulo braskes ir tresnes (tiesa ne sertifikuoti ekologiski, o tiesiog ukininku, tai nezinau kaip ten su ekologija).
Atsakyti
QUOTE(Kyvis @ 2010 07 08, 22:32)
Su vaisiais sunkiau. Maximoj ekologisku darzoviu skyriuj be obuoliu kartais randu ir kriausiu. Bet kazko daugiau tai nepastebejau. Nors darzoviu tai gan ivairiu pasitaiko (papriku, brokoliu, cukinuju, pomidoru...).
Tikrasmaistas.lt siulo braskes ir tresnes (tiesa ne sertifikuoti ekologiski, o tiesiog ukininku, tai nezinau kaip ten su ekologija).

Aha, kriaušių taipogi dar esu mačiusi. Ir kaimo sodybos, aišku šioks toks išsigelbėjimas, bet va visi šiltųjų kraštų vaisiai - skaudi tema verysad.gif O gaila.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chemistry @ 2010 07 05, 23:06)
va sitai ir mane labai domina bigsmile.gif

Tai kad Lietuvoje tų vaisių, be kriaušių ir obuolių kaip ir nėra daugiau nieko... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2010 07 09, 10:13)
Tai kad Lietuvoje tų vaisių, be kriaušių ir obuolių kaip ir nėra daugiau nieko...  unsure.gif


Lietuvoj ziema ir pomidoru bei agurku nera, bet kai kuriuose PC galima nusipirkti ekologisku, atveztiniu. Aisku, cia klausimas, kiek juose ekologijos, bet jei ES sertifikuoti, tai gal galima pasitiketi, kaip pasitikime savais, nors nematome kaip vyksta procesai. O stai vaisiu kazkodel neatveza isskyrus obuolius ir kriauses... g.gif
Atsakyti