Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų supažindinimas

Sveikos! mirksiukas.gif nu kolkas tokios temos neuzmaciau,jei yra persiprasau 4u.gif bet kada jusu nuomone yra laikas supazindint savo ir antrosios puses tevus? kada patys tai padarete (jei jau supazindinote aisku smile.gif )

Atsakyti
As manyciau,kad tada kai jau kvepia vedybomis,nes siaip kol draugauji,tai tu draugysciu gali buti n,tai negi visa laika tevus vesi susipazinti su tavo antros puses tevais? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(plastake221 @ 2008 11 07, 21:34)
As manyciau,kad tada kai jau kvepia vedybomis,nes siaip kol draugauji,tai tu draugysciu gali buti n,tai negi visa laika tevus vesi susipazinti su tavo antros puses tevais? biggrin.gif

mes supažindinom gerokai prieš kaip pradėjo kvepėt vestvuėmis. Aišku, jau buvo aišku, kad rimtai draugaujam, ne šiaip vienadienė draugystė. Ir manau, kad dar labiau suriša toks supažindinimas. Jau yra kaip ir įsipareigojimas smile.gif
Atsakyti
aš kažkaip nematau butinybės pažindint. kam to reikia? jei gyveni dar pas tėvus, atsivedi tiesiog namo ir susimato jie,bet kažko oficialaus, su vakariene ir pan, nemanau,kad reik 4u.gif
Atsakyti
mes supazindinom po pareiskimu. vieni pas kitus sventem Velykas, sutapo taip. nematau prasmes anksciau.
Atsakyti
as tai manau,kai jau pas mus kvepes vestuvem tai ir supazindinsim.... nors mano tetis jau vis klausineja kada supazindinsim biggrin.gif tai vis pasnekam pasnekam, bet taip ir nesupazindinam, dar truksta drasos turbut ax.gif
Atsakyti
mano nuomone irgi kad nera kur skubeti su tais supazindinimais smile.gif bet mes su draugu kartu jau daugiau kaip 5 metai,senokai kartu gyvename, tai daug kam keista, kad musu tevai dar kaip sakant nera prie vieno stalo sedeje,nors gyvena netoli vieni nuo kitu blush2.gif biggrin.gif bet mes kazkaip nematom reikalo smile.gif nes ir su draugo tevais mes abu ne per daugiausiai bendraujam,su maniskiais daug daugiau ir gerai sutariam. O kaip nekeista jo mama kartais uzsimena,kad reiktu susipazint su "marteles" teveliais,bet mes neskubam ax.gif o pazistu ir tokiu poru, kurios vos pusmeti padaugave,nesiruosdami nei tuoktis ar pan. jau skuba savo tevus suvedinet, vos ne kaip dar patvirtinimas santykiu ju nuomone. Tai ir idomu pasidare kaip cia buna ir pas kitu blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TARSKALIUKE: 08 lapkričio 2008 - 00:45
mano manymu, kai jau arteja vestuves.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2008 11 07, 21:38)
mes supažindinom gerokai prieš kaip pradėjo kvepėt vestvuėmis. Aišku, jau buvo aišku, kad rimtai draugaujam, ne šiaip vienadienė draugystė. Ir manau, kad dar labiau suriša toks supažindinimas. Jau yra kaip ir įsipareigojimas smile.gif

o mums tuomet, ne tik kad vestuvem nekvepejo, bet dar net ir nedraugavom biggrin.gif
Atsakyti
O maniskis uzsimane jau po dvieju savaitciu su mano mama susipazint tj mano buvo sokas , tokia sakau tu rimtais? blink.gif nu sako jo, nu gerai supazindinau, tai jau mama apie ji pora savaitciu kalbejo ax.gif jau ir broliai ir pazystami suzinojo apie ji biggrin.gif oi ta mano mama biggrin.gif
o pats tai nezinau bijo supazindint su mama net keista g.gif sako per anksti.na siandien jau antra kart maciau jo mama bet nekalbejom schmoll.gif
mama paskui parase kad atvaziuotume pas ja kokia diena kartu, tai kai pasakiau MB sako kad ne doh.gif schmoll.gif nu tada labai nusiminiau verysad.gif nes labai seimyna jo patinka, beliko tik su mama susipazint
Atsakyti
Kartu jau daugiau nei 7 metai, bet tėvai vieni kitų nepažįsta lotuliukas.gif Nematau reikalo. Jeigu sugalvosim kelti vestuves, susipažins per jas bigsmile.gif
Su jo tėvais is broliu susipažinau per antrą pasimatymą, o jis su mano tėvais po pusmečio kažkur kai nusprendėm kartu gyventi (pas mano tėvelius gyvenam) blush2.gif
Atsakyti
o musu tevai pazistami buvo dar kai as gimus nebuvau lotuliukas.gif tai ir pazindint nereikia... netycia taip gavosi... nors tevai pazistami (daugiau mamos), bet ji sutikau tik po 24 jo gyvenimo metu tongue.gif
Atsakyti