Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Tesiam toliau temele apie naturalia kosmetika nail.gif

user posted image
Papildyta:
O jus zinot tokia kosmetika DrNona, ji atseit is negyvosios juros Izraelyje gaminama, siaip tai ner pigi ir tik per platintojus galima gaut bet sako gera labai ..... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mytee: 14 lapkričio 2007 - 12:26
lotuliukas.gif as ir vakar sukuriau tema, bet matyt istryne ax.gif

DrNona g.gif nea, negirdejau, o cia kur tokia buna

o gal kas bandet tokius http://www.sveikipro...d...31&id=17638 aliejus

Beje, siandien buvau TBS -ieskojau roziu aliejaus, tai merginos sake, kad TBS ir daro viska, kad kuo greiciau is ju sudeties butu isimti parabenai ax.gif -jau dabar kuno sviestuose ju like po viena (i keliu sudeti uzmeciau aki) - visai smagu rolleyes.gif
Atsakyti
perskaiciau visa senaja tema ir kai kuriu kosmetikos gamintoju puslapius narsiau. susidomejau naturalia kosmetika. jau ir i zvalgyba po parduotuves buvau isejusi r radau assa.gif domina: Weleda ir Dr. Haushckos gaminiai. dabar esu prisirinkusi meginukus tai bandau thumbup.gif:
o siaip traukia roziu linija mastau.gif ir dar mastau del Jojobos aliejaus g.gif
tik vieno dalykas sudomino: ta rozio linija rekomenduojama subrendusiai odai, o taip pat skaiciau, kad ir kudikiams blink.gif ar gali but tiesa?
ar galima ta roziu grema naudoti vasara ax.gif
ir gal kas naudojote roziu kapsules is Weledos linijos. kaip jums jos.
Atsakyti
QUOTE(Alaina @ 2007 11 16, 18:56)
o siaip traukia roziu linija mastau.gif ir dar mastau del Jojobos aliejaus g.gif
tik vieno dalykas sudomino: ta rozio linija rekomenduojama subrendusiai odai, o taip pat skaiciau, kad ir kudikiams blink.gif ar gali but tiesa?
ar galima ta roziu grema naudoti vasara ax.gif
ir gal kas naudojote roziu kapsules is Weledos linijos. kaip jums jos.


Kas del Weledos roziu linijos tai nezinau g.gif kaip ten su kremais
Pati turiu LOgonos dienini krema -tai jis yra skirtas dreikinimui ir apsaugai nuo aplinkos poveikio, o naktinis kremas- jau akcentuojama kova su raukslem
Maniskis toks riebokas, bet gerai susigeria ir oda svelni po jo, bet vasarai gal ir per riebus butu g.gif
Tos kapsules yra labiau brandziai odai, taciau retai naudojant galima ir jaunesnem
Tu kapsuliu indelis kainuoja 66 lt
Atsakyti
o kiek mazdaug kapsuliu yra tame indelyje. galvoju gal pirkt ir trecdali sau pasiimt, o likusias mamai parvest wub.gif

Ar galima roziu vandeni naudoti kaip losiona veidui ax.gif ar kazkas geriau butu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaina @ 2007 11 20, 23:22)
o kiek mazdaug kapsuliu yra tame indelyje. galvoju gal pirkt ir trecdali sau pasiimt, o likusias mamai parvest wub.gif
Ar galima roziu vandeni naudoti kaip losiona veidui ax.gif ar kazkas geriau butu mastau.gif

kiek kapsuliu nezinau ax.gif
as losjona suprantu kaip pieneli, t.y tirstesnes konsistencijos mase, o roziu vanduo yra skystas kaip tonikas - man jis labai patinka wub.gif
Atsakyti
kaip tonika ir turejau omeny blush-anim-cl.gif: tik ne taip parasiau. vakaras. gi laikas gult. tai ir nebemastau biggrin.gif
o kaip tonikas jis geras kaip suprantu thumbup.gif:
Atsakyti
turiu toki klausimeli smile.gif

pas mane rieboka veido oda. Nusipirkau kvieciu zelmenu aliejaus, maniau, panaudosiu paakiams vakarais, bet mano oda nelabai toleruoja sita ideja.

patepus aliejumi, toks jausmas, oda tarsi nustoja kvepuot, po proceduros per diena ar dvi atsiranda tokiu raudonu mazgeliu.

gal kuri nors pasiulytu receptuka paakiams, tinkanti ir tokiai odai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2007 11 20, 23:49)
turiu toki klausimeli smile.gif

pas mane rieboka veido oda. Nusipirkau kvieciu zelmenu aliejaus, maniau, panaudosiu paakiams vakarais, bet mano oda nelabai toleruoja sita ideja.

patepus aliejumi, toks jausmas, oda tarsi nustoja kvepuot, po proceduros per diena ar dvi atsiranda tokiu raudonu mazgeliu.

gal kuri nors pasiulytu receptuka paakiams, tinkanti ir tokiai odai? smile.gif

gali pabandyti sumaisyti veido kremuka su aliejumi. tik nepilk aliejaus i visa kremo bonkute, o sumaisyk saujoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 21 lapkričio 2007 - 22:39
QUOTE(Kelsey @ 2007 11 21, 23:38)
gali pabandyti sumaisyti veido kremuka su aliejumi. tik nepilk aliejaus i visa kremo bonkute, o sumaisyk saujoje  mirksiukas.gif

geriausia vertetu bandyti AVOKADO LYGIOMIS DALIMIS SU PERSIKU MIGDOLU ARBA JOJOBA ALIEJAIS
Atsakyti
Sveikutes mergytes mirksiukas.gif na musu lietuveleje turbut apskritai sunku ganetinai surasti naturalios kosmetikos blush2.gif .... Na bet aptikau toki nebloga puslapiuka rolleyes.gif http://www.cosmeticdatabase.com/ tik jis anglu kalba bet manu kad ir taip imanoma susiorentuoti...
Siame puslapiuke galima ivesti kosmetikos imones pavadinima ir suzinoti visa gaminiu sudeti ir toksinu verinima nuo 0-10... taip pat ar i kosmetika i eina kansorogenines medziagos... tikiuosi kad kam nors pravers 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jaure @ 2007 11 22, 10:52)
geriausia vertetu bandyti AVOKADO LYGIOMIS DALIMIS SU PERSIKU MIGDOLU ARBA JOJOBA ALIEJAIS

mano oda misri, tai man kazkaip netiko avokadu aliejus. per riebus cool.gif
Atsakyti