Įkraunama...
Įkraunama...

Gausus prakaitavimas

QUOTE(miksiukas @ 2008 08 01, 00:30)
sveikutes.kas liecia to prakaitavimo,tai ir man tas pats.gyd. i tai nereaguoja,sako kad normalu ir reikia dazniau praustis,nors nemanau kad 3 kartai per diena yra mazai.pati jau nebezinau ka daryti ir kur kreiptis verysad.gif

Ta problema turiu ir as, prausiuosi 3,4 kartus i diena, kaip iseina, bet vis prakaituoja kirksnys, ir nieko negaliu padaryt. naudoju dezodoranta, bet tai tik laikina. padekit, g.gif
Atsakyti
Tai ir man taip buna,todel isiprausus visad pasitepu tokiu dezodoruojamuoju mineralu Thay. Man jis padeda,kvapo nesijaucia tada doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rapture @ 2008 07 30, 16:06)
o gal cia yra kokiu pasikausciusiu zmoniu, nes pas gydytoja nuejus su tokiais nusiskundimais tai tik isvarys lauk kaip aikstinga poniute, kuri nezino ko nori  blink.gif


Reikia nueiti pas natūralios medicinos žinovus,jie tikrai neišvarys ir nepavadins poniute 4u.gif Kur pinigus moki,ten ir pagalbos ir supratimo daugiau gali tikėtis tongue.gif O šiaip tai protingiausia būtų išsivalyti organizmą,pagerti kokių kapsulių arba arbatų-tokių,kurios šlakus ir kitokį brudą iš organizmo valo-tikrai padeda-sumažėja prakaitavimas ir svarbiausia jo bjaurus kvapas dingsta mirksiukas.gif
Atsakyti
o ar neturi problemu su skydliauke?
Atsakyti
prakaitavimas ypač naktim vienas pirmu TBC požymiu, neišgydytos infekcines ligos požymis,,kai kuriu vitaminu trūkumas, išsekimas , ir daug daug priežasčių tai kad tirtis būtina , jei nepadės viena gydytoja padės kita tik reikia norėt gaut tą pagalbą wink.gif
Atsakyti
Gali buti vienas is grybelio pozymiu. Mano mamai taip buvo, pasirodo, pirty vasara uzsikrete, o islindo tas grybas tik ziema doh.gif
Atsakyti
..as tai naudoju ahc ir man tfu tfu tfu,per visa naudojimo laikotarpy nebuvo nej issausejimo nej jokiu demeliu,as tiesiog naudoju viska pagal instrukcija..,na kartais jei pasitaiko netycia per daug uzlasinu ant servetuko,tai paniezti,bet ir tai tik ryte pabudus,po duso viskas susitvarko.

Atsakyti
tau gerai, man tai visaip buna. kartais lyg ir nieko, kartais niezti ir grauzia... bet kazkaip nepergyvenu del to labai. svarbiausia, kad prakaitas nebeaplanko thumbup.gif
jau pamirsau, ka reiskia vaikscioti slapiomis pazastimis. drabuziu spalvos kardinaliai pasikeite. isvis, gyvenimas mielesnis pasidare thumbup.gif
Atsakyti
turiu ir as sia beda,dar plius skydliaukes tiroiditas,tai ir tas kazkiek paskatina prakaitawima,kaip gelbetis,is uzsienio parsisiust tai nemoku priemones geros cray.gif cray.gif cray.gif gal lt kokiu geru yra?
Atsakyti
o kuris geresnis ar ahc ar driclor?nes zadu uzsisakyti tik kuri dar galvoju.
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 11 10, 17:33)
o kuris geresnis ar ahc ar driclor?nes zadu uzsisakyti tik kuri dar galvoju.

o vat i si klausima tikrai negaliu atsakyti. manau, vienos sakys kad ahc, kitos, kad driclor. man atrodo, kad abu panasiai veikia, tik ahc yra 20 arba 30. vienas silpnesnis, kitas stipresnis. dar skiriasi tuo, kad ahc reikia su kokia servetele ar dar kuo pasitepti, o driclor kaip rutulinis dezodorantas.
jei kazka pamelavau, tai kitos mane gal pataisys.
Atsakyti
as tai manau,kad jie abu yra geri,tiesiog as kai nebandziau dricolo,tai nuomones apie ji neturiu..,o ahc tai tikrai superinis.. thumbup.gif
ir beje ji galima ne tik pazastim naudoti..,siaip tai jei nori suzinoti daugiau paskaityk praeita tema.. 4u.gif
Atsakyti