Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo paieškos, patarimai

QUOTE(Aistulis.oho @ 2008 11 10, 22:55)
Aga Kaune BIGBANK. Greičiausiai ten pat. Būsim konkurentės. smile.gif


na va, ir susitikom SM biggrin.gif tai ir manes laukia nelengvas pokalbis doh.gif unsure.gif labai jau sudetingos buvo tos logines uzduotys? mane jos labiausiai ir neramina unsure.gif

kaip bebutu, konkurencija visada ir visur reikalinga rolleyes.gif o gal busim ne tik konkurentes, bet ir koleges mirksiukas.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubiniuke @ 2008 11 11, 00:15)
na va, ir susitikom SM  biggrin.gif tai ir manes laukia nelengvas pokalbis  doh.gif  unsure.gif labai jau sudetingos buvo tos logines uzduotys? mane jos labiausiai ir neramina unsure.gif

kaip bebutu, konkurencija visada ir visur reikalinga rolleyes.gif o gal busim ne tik konkurentes, bet ir koleges mirksiukas.gif  sekmes  4u.gif

Aga, mažas pasaulis.smile.gif To ir reikia tiketis, kad kolegės būsim. smile.gif Šiaip nesakyčiau, kad sunkios tos užduotys, tiesiog reikalauja pamąstyti (skaičių sekos, daugiau - mažiau).
O šiaip darbas visai nieko, manau būtų faina jį dirbti, tik grafikas nelabai koks. Bet visur yra kažkokių minusų.
Jums irgi sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistulis.oho: 10 lapkričio 2008 - 23:56
na as irgi jau po pokalbio karsta.gif jau tos uzduotys doh.gif man sunku susikaupt buvo, o dar kai uz sienos kazka kale, greze, tai... niu, bet patirtis vis kazkokia lieka... darbo grafikas tikrai nelabai schmoll.gif jauciu, atmesiu si varianta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rubiniuke: 12 lapkričio 2008 - 11:14
Mačiau ir aš ši darbo pasiūlymą, o koks tas grafikas?O apie pinigėlius kokius kalba? ax.gif
Atsakyti
BigBanke darbas pamaininis - tiksliai nepamenu, bet lyg ir tris dirbi tris nedirbi, paskui kažkaip kitą savaitę kitaip keturias dirbi tris nedirbi. Ai jau susimakalavau. doh.gif Aišku, išpultų ir savaitgaliais, ir švenčių dienomis dirbti. kai paklausiau apie algą - sakė 1500 lt į rankas.
Na lauksim kitos savaitės.Žiūrėsim, kas čia bus.O šiaip tai ir mane nelabai tas grafikas tenkina.Kažkaip bent per Velykas ir Naujus metus norisi su artimaisiais pabūti.
Atsakyti
QUOTE(Aistulis.oho @ 2008 11 12, 18:38)
BigBanke darbas pamaininis - tiksliai nepamenu, bet lyg ir tris dirbi tris nedirbi, paskui kažkaip kitą savaitę kitaip keturias dirbi tris nedirbi. Ai jau susimakalavau.  doh.gif Aišku, išpultų ir savaitgaliais, ir švenčių dienomis dirbti. kai paklausiau apie algą - sakė 1500 lt į rankas.
Na lauksim kitos savaitės.Žiūrėsim, kas čia bus.O šiaip tai ir mane nelabai tas grafikas tenkina.Kažkaip bent per Velykas ir Naujus metus norisi su artimaisiais pabūti.

Pamaininis darbas yra visai gerai, daugiau laisvu per menesi turi. aišku tik jei per šventes reikia dirbti, tai jau kiek blogiau
Atsakyti
QUOTE(Aistulis.oho @ 2008 11 12, 17:38)
BigBanke darbas pamaininis - tiksliai nepamenu, bet lyg ir tris dirbi tris nedirbi, paskui kažkaip kitą savaitę kitaip keturias dirbi tris nedirbi. Ai jau susimakalavau.  doh.gif Aišku, išpultų ir savaitgaliais, ir švenčių dienomis dirbti. kai paklausiau apie algą - sakė 1500 lt į rankas.
Na lauksim kitos savaitės.Žiūrėsim, kas čia bus.O šiaip tai ir mane nelabai tas grafikas tenkina.Kažkaip bent per Velykas ir Naujus metus norisi su artimaisiais pabūti.


aha, darbo grafikas labai jau uzkrautas... unsure.gif as irgi susimaisiau, kaip ten tos dienos issidesto, bet gaunasi, kad per menesi kas trecias savaitgalis laisvas, kitais ispuola ir sestadienis, ir sekmadienis ir abu is karto... tiesiog, tiems, kurie neturi seimos, vaiku, butu saunus darbelis, bet as, turinti vaika, jo beveik nematyciau dirbdama nuo ryto iki velyvo vakaro kelias dienas is eiles doh.gif o ir i darba priimtu tik po dvieju menesiu, o i kita darbo vieta - po menesio...
Atsakyti
Ištikrųjų padėtis yra žiauri. Kai nueini į darbo pokalbį ir pasakai, kad turi du mažamečius vaikus, niekam tu nesi reikalingas. Dabar slepiu, sakau kad tik viena vaiką turiu. ŽIAURU
Atsakyti
Darbo paiesku tema visai jau toli nuejusi.Tad keliu i virsu ir manau bus merginu pasidalinti mintimis, kokia padetis darbo rinkoje.Manau sastingis.Dabar daug atleidzia ir niekur nepriima. Bet skelbimu yra, kad reikia darbuotoju.
Kaip sekasi merginos su darbo paieskom? 4u.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2008 11 28, 12:42)
Darbo paiesku tema visai jau toli nuejusi.Tad keliu i virsu ir manau bus merginu pasidalinti mintimis, kokia padetis darbo rinkoje.Manau sastingis.Dabar daug atleidzia ir niekur nepriima. Bet skelbimu yra, kad reikia darbuotoju.
Kaip sekasi merginos su darbo paieskom?  4u.gif  g.gif

Mano sesuo prieš porą savaičių gavo darbą. Ir ne už minimumą. Neturėjo darbo patirties visai. Vadinasi įmanoma rasti darbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2008 11 28, 11:51)
Mano sesuo prieš porą savaičių gavo darbą. Ir ne už minimumą.  Neturėjo darbo patirties visai. Vadinasi įmanoma rasti darbą  4u.gif

o jei ne paslaptis i kokia sriti isisdarbino?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
tema jau tikrai buvo visai uzmirsta ax.gif
as cia rasiau, kad irgi ieskausi darbo, kad sunku dabar. Bet va, nuo pirmadienio pradedu dirbti thumbup.gif papasakosiu savo sitorija smile.gif

esu baigusi aplinkotyros baklaura ir aplinkos vadybos magistra. Du metus gyvenau uzsienyje, o nesenai gryzau, nes noriu dirbti kvalifikuota darba. Bet daug kur man prikisdavo - kur tu buvai du metus? Zinojau, kad koja kis dar ir tai, jog esu nesenai istekejusi, vaikuciu dar neturiu... ax.gif bet sugalvojau issiusti savo CV i visas imones Kaune (nes cia gyvenu), kurios susije su aplinkosauga. Nei viena ju darbuotoju neieskojo. Bet as prisistatydavau savo motyvaciniame, pasakydavau, akd noriu dirbti butent sioje srityje. Taigi is mazdaug 20 issiustu laisku, sulaukiau vieno skambucio! Susitikau su direktorium. Pasirodo jie tik maste keisti esanti projektu vadova, bet rimtai nesvarste tokios galimybes, nes ir kandidato nebuvo. O cia va kaip tik pasimaisiau as biggrin.gif Taigi pakalbejau su direktorium, antras pokalbis buvo su direktorium ir jo zmona, kuri yra Bites personalo vadove, ir dar trecias pokalbis vel su direktorium ir jo partneriu, finansu direktorium. Rezultatas - pasiulytas darbas apie kuri galejau tik pasvajoti thumbup.gif alga mane tenkina, plius dar bus bonusai. Gausiu automobilil, telefona. Sius net i kursus mokytis, kadangi sakiau, jog neturiu patirties daug. Gali tekt i Suomija skrist susipazinti su produktais. Pakolkas viskas skamba labai gerai. Kaip bus - pamatysim...

Tik noriu pasakyti, kad nenuleistumete ranku! Zinau, krize ir pan. Bet juk vistiek zmones dirbs, kazkas sirgs, kazkas iseis dekretiniu atostogu ir pan. Jei nera to darbo, laika stenkites isnaudoti naudingai, mokykites, galu gale galit kursinius ar referatus rasyt studentams uz pinigus smile.gif bus nusauti du zuikiai vienu suviu 4u.gif
Atsakyti