Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo paieškos, patarimai

džiugi istorija, šaunuolė smile.gif
kam siuntei mailus - tiesiai valdžiai, bendrais mailais? ar po to perskambindavai pasiklausti, pasisiūlyti pokalbiui?
Atsakyti
QUOTE(Kadra @ 2008 11 28, 14:34)
Tik noriu pasakyti, kad nenuleistumete ranku! Zinau, krize ir pan. Bet juk vistiek zmones dirbs, kazkas sirgs, kazkas iseis dekretiniu atostogu ir pan. Jei nera to darbo, laika stenkites isnaudoti naudingai, mokykites, galu gale galit kursinius ar referatus rasyt studentams uz pinigus smile.gif bus nusauti du zuikiai vienu suviu  4u.gif


drinks_cheers.gif as irgi taip manau. Ir manau, kad ir ekonomikos kylimo metu (kai kuriamos naujos darbo vietos, dideja pardavimai) taip pat nera lengva susirasti darba schmoll.gif . Pavyzdziui teisei, jau nuo pirmo kurso stebiu teisinius skelbimus, pasiula maza buvo ir pries 5 metus ir dabar cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2008 11 28, 19:30)
džiugi istorija, šaunuolė  smile.gif
kam siuntei mailus - tiesiai valdžiai, bendrais mailais? ar po to perskambindavai pasiklausti, pasisiūlyti pokalbiui?

stengiausi siusti tiesiogiai direktoriams, o jei nebuvo ju kontaktu, tada i bendrus meilus 4u.gif neperskambindavau pasisiulyti. Pamaniau, jei reiks, tai paskambins patys. Taip ir buvo 4u.gif
Atsakyti
Tylu temutėj, tai aš pasipasakosiu.. Buvau pokalbyje dėl naujo darbelio, jo negavau, bet dabar tik džiaugiuosi. Darbdavys vėlavo daugiau nei valandą, visą pokalbį vartė akis po kiekvieno pasakyto sakinio, kabinėjosi prie žodžių ir kas penkias min atsiliepinėjo tel asmeniniais reikalais. Su prieš mane ėjusia merginą išvis nemandagiai atsisveikino, net pakraupau. Nežinau, ar čia dėl tos krizės tai darbdaviai nebesiskaito su žmonėmis, bet tokiame darbe net dirbti po pokalbio nebenorėčiau, o tuo labiau už minimumą.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2008 12 03, 20:05)
Nežinau, ar čia dėl tos krizės tai darbdaviai nebesiskaito su žmonėmis, bet tokiame darbe net dirbti po pokalbio nebenorėčiau, o tuo labiau už minimumą..  ax.gif


g.gif jo doh.gif , tikekimes, kad ne del krizes, o del ispindejimo tongue.gif .
Siaubas doh.gif , taigi tos krizes ateina ir praeina. Nezinau kaip, bet man jau tikrai duonos kasnio neturet ir pas toki darbdavi tikrai nedirbciau schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2008 12 03, 23:26)
g.gif jo  doh.gif , tikekimes, kad ne del krizes, o del ispindejimo  tongue.gif .
Siaubas  doh.gif , taigi tos krizes ateina ir praeina. Nezinau kaip, bet man jau tikrai duonos kasnio neturet ir pas toki darbdavi tikrai nedirbciau  schmoll.gif .

Krizę paminėjau dar ir dėl to, kad man ją prikaišiojo kone viso pokalbio metu biggrin.gif Nors šiaip man pasirodė, kad kandidatas į tą vietą jau senai yra, o tie pokalbiai tik formalumas. Interviu vyko po ~5min, nei vienai neleido nieko paklausti nei apie pareigas, nieko, tik sausai uždavė kelis klausimus, pasilazdavojo ir atsisveikino lotuliukas.gif Dar neteko niekad tokiame absurdiškame interviu dalyvaut.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2008 12 04, 03:58)
Krizę paminėjau dar ir dėl to, kad man ją prikaišiojo kone viso pokalbio metu biggrin.gif Nors šiaip man pasirodė, kad kandidatas į tą vietą jau senai yra, o tie pokalbiai tik formalumas. Interviu vyko po ~5min, nei vienai neleido nieko paklausti nei apie pareigas, nieko, tik sausai uždavė kelis klausimus, pasilazdavojo  ir atsisveikino  lotuliukas.gif Dar neteko niekad tokiame absurdiškame interviu dalyvaut.

Išeinant ar atsisveikinant būčiau pasiteiravusi ar čia parodomasis pokalbis, kaip nereikia vesti interviu su būsimu darbuotoju ar parodytas tikrasis darbdavio veidas biggrin.gif
Linkiu sėkmės, darbų mergaitės yra, tik nenuleiskite nosies biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2008 12 04, 03:58)
Krizę paminėjau dar ir dėl to, kad man ją prikaišiojo kone viso pokalbio metu biggrin.gif Nors šiaip man pasirodė, kad kandidatas į tą vietą jau senai yra, o tie pokalbiai tik formalumas. Interviu vyko po ~5min, nei vienai neleido nieko paklausti nei apie pareigas, nieko, tik sausai uždavė kelis klausimus, pasilazdavojo  ir atsisveikino  lotuliukas.gif Dar neteko niekad tokiame absurdiškame interviu dalyvaut.


o dar nesake, kad pas juos eiles stovi lotuliukas.gif . Jau taip pat ne vienam pokalbi esu girdejus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2008 12 04, 10:46)
o dar nesake, kad pas juos eiles stovi  lotuliukas.gif . Jau taip pat ne vienam pokalbi esu girdejus  doh.gif  lotuliukas.gif


doh.gif nu nesuprantu as kai kuriu darbdaviu, nors tu ka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kadra: 04 gruodžio 2008 - 09:20
Sveikos,

aš visiškai pasimetusi sad.gif pokalbio metu išklausinėjo visko nuo A iki Ž, atlikau krūvas testų. Kaip pasakiau, kad noriu algos nuo 1500 Lt. tai pradėjo šnekėti apie krizę ir eilės norinčių dirbti. Taip taip ir nesupratau, baigusi aukštąjį (na tiek to tokių gal dauguma), turiu 4,5 metų patirtį toje srityje ir še tau, jaučiuosi kaip kokia luzere sad.gif merginos ar iš tiesų dabar reikia eiti bet kur ir kad ir už 1000 Lt. ?
Atsakyti
QUOTE(kirbiziuke @ 2008 12 04, 11:34)
Sveikos,

aš visiškai pasimetusi sad.gif pokalbio metu išklausinėjo visko nuo A iki Ž, atlikau krūvas testų. Kaip pasakiau, kad noriu algos nuo 1500 Lt. tai pradėjo šnekėti apie krizę ir eilės norinčių dirbti. Taip taip ir nesupratau, baigusi aukštąjį (na tiek to tokių gal dauguma), turiu 4,5 metų patirtį toje srityje ir še tau, jaučiuosi kaip kokia luzere sad.gif merginos ar iš tiesų dabar reikia eiti bet kur ir kad ir už 1000 Lt. ?

Labuk,
Nežinau, kirbiziuke. Aš visą savo gyvenimėlį darbą gaudavau jei ne per pirmą, tai per antrą darbo pokalbį tikrai. Dabar kol kas nuėjau tik į vieną, bet jau matau, kad darbdaviai išpindėję ir nerealiai naudojasi savo padėtimi, nors gal čia tik aš pataikiau pas tokį, nenoriu spėliot.
Jei turi galimybę - ieškokis svajonių darbelio toliau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbiziuke @ 2008 12 04, 11:34)
ar iš tiesų dabar reikia eiti bet kur ir kad ir už 1000 Lt. ?

pati sprest turi Kadangi atlyginimas yra vienintelis mano pragyvenimo saltinis - as eiciau ir uz 500 Juk pinigai geriau nei visiskas 0
1000 tai dar nera mazai Galima gyvent su juo tikrai. Aisku jei visokios nuomos yra ar paskolos, tai jau cia kita kalba
Atsakyti