Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dėjote vestuvinius žiedus

na man baisiai idomu pasidare ka kitos moteriskes su tais ziedais daro? ax.gif
mes kaip tik pradejom skiribu formalumus tvarkyt ,mano ziedas jau keli menesiai gulejo belekaip numestas i stalciu schmoll.gif dab jau bent dezutej.

taigi ar saugot ,taupot ,laikot,nesiojat,ismetat,grazinat??? g.gif ax.gif
Papildyta:

ir dar man buvo taip pati netikeciau jai ne man taip but nutike... verysad.gif
isaiskejo kad vyras neistikimas...o ant rytojaus po nakties pastebejau kad vestuvinis ziedas,kuri nesiojau beveik ketverius metus ,apjuodines man pirsta(taip kaip koks pigus blizgutis) unsure.gif nu tada jau pradejau tiket kad gal yra kas ir auksciau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sermuksnelis @ 2008 11 10, 22:26)
na man baisiai idomu pasidare ka kitos moteriskes su tais ziedais daro? ax.gif
mes  kaip tik pradejom skiribu formalumus tvarkyt ,mano ziedas jau keli menesiai gulejo belekaip numestas i stalciu schmoll.gif dab jau bent dezutej.

taigi ar saugot ,taupot ,laikot,nesiojat,ismetat,grazinat??? g.gif  ax.gif
Papildyta:

ir dar man buvo taip pati netikeciau jai ne man taip but nutike... verysad.gif
isaiskejo kad vyras neistikimas...o ant rytojaus po nakties pastebejau kad vestuvinis ziedas,kuri nesiojau beveik ketverius metus ,apjuodines man pirsta(taip kaip koks pigus blizgutis) unsure.gif nu tada jau pradejau tiket kad gal yra kas ir auksciau... unsure.gif

Padetas prie viso kito aukso lauzo biggrin.gif Ir taip guli jau 7 metus.Gal kada perdirbsiu i ka nors naudingesnio rolleyes.gif Bet vis neprisiruosiu.
Atsakyti
Prieš keletą metų įmečiau dėžutėn prie visokių auskarų, papuošalų ir pan. Daugiau į tą pusę nežiūrėjau biggrin.gif
Atsakyti
aš nešioju jau n metų, niu gi ne bet koks-visų akį patraukia-klausia o kodėl jis toks tongue.gif
taip gražu, kad jokių asociacijų su ex neturi rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(sermuksnelis @ 2008 11 10, 21:26)
...o ant rytojaus po nakties pastebejau kad vestuvinis ziedas,kuri nesiojau beveik ketverius metus ,apjuodines man pirsta(taip kaip koks pigus blizgutis) unsure.gif nu tada jau pradejau tiket kad gal yra kas ir auksciau... unsure.gif


ir man pajuodavo po kelių dienų kai užmovė, tai perdėjau ant kairės rankos pirštelio mirksiukas.gif
Atsakyti
I lombarda priduokit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2008 11 11, 03:42)
I lombarda priduokit  smile.gif

tai kad finansiskai neapsimoka, biggrin.gif
as kuri laika nesiojau ant kaires rankos pirsto, o paskui numeciau i dezute, prie kitu auksu, galvojau dukrai atiduosiu, bet prasisuko geri zmones ismese visa auksa (tiksliau aukso lauza) ir netik auksa iskaitant ir sliubini biggrin.gif
Atsakyti
Tarp kitu papuosalu.. Perdirbinet nesiruosiu - kazkoks "saltukas" kirba, kad tegul guli kaip praejusio gyvenimo relikvija, ant jo naujos laimes nesukursi biggrin.gif
Atsakyti
As savaji kazkur laikrodzio dezutej kartu su tuo nenesiojamu laikrodziu laikau ir jokiu planu jo atzvilgiu neturiu. Nenoreciau jo perdirbt i kazka, o ir ismest nelabai iseina. Taip ir pragules visa amzeli turbut..
O ka ex su savuoju padare - neisivaizduoju..
Atsakyti
Man, tikriausiai buvo lengviausia, iš viso nieko nereikėjo galvoti ir spręsti ką daryti. Nėštumo metu man labai ištino pirštai, tad žiedą teko nusiimti ir laikyti dėžutėje prie kitų papuošalų. Kol ligoninėje gimdžiau dukrytę, mano ex žiedą ir kitus vertingesnius papuošalus kažkur "prastūmė"... Tiesa, jo žiedas buvo užstatytas po vestuvių praėjus kokiem 2 mėn. Tris kartus buvau jį išpirkus iš lombardo, po to trūko nervai.
Na, o kai grįžus iš ligoninės supratau, kad ir mano žiedas iškeliavo, buvo labai lengva apsispręsti dėl skyrybų.
Nors kartais tą žiedą prisimenu su nostalgija. Jis buvo sidabrinis su išgraviruota rusiška malda. Nešiojau jį dar mergautiniais laikais. Prieš vestuves radome pirkti antrą tokį, o mano draugė juvelyrė įlydė tuos sidabrinius žiedus į aukso plokšteles. Labai gražus buvo. Ir ėjo su manimi per didelę mano gyvenimo dalį.
Manau, kad jei jį turėčiau, nešiočiau toliau, nes tai draugės daryta dovana, be to dar su malda... nors ir ex primintų, o to tikrai nebenoriu... nežinau ką daryčiau...
Tikriausiai dėl to jo ir netekau, kad dabar nereiktų abejoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolantuke: 13 lapkričio 2008 - 20:42
Mėtosi kažkur rolleyes.gif Padarysiu dukrai auskarus biggrin.gif
Atsakyti
Mano ziedas kazkur uzraustas spintelej, metosi sau pamirstas. Vis pagalvoju, kad reiktu i lombarda nunesti smile.gif Jei jau nebera vyro, tai reik atsikratyt ir ziedo, kam tie sentimentai
Atsakyti
Supratau, kad man pasisekė. Žiedai buvo daryti iš mano ex mirusio tėvo vestuvinio žiedo. Kai skyrėmės - ex pasiėmė mano žiedą, man dovanotus auskarus ir grandinėlę. Taigi, jokio papuošalo kaip atminimo neliko biggrin.gif
Atsakyti