Įkraunama...
Įkraunama...

Mišelės receptai lietuviškai

QUOTE(Fregata @ 2010 12 19, 13:34)
Sveikos, as irggi noreciau pasikonsultuoti del aguonu vyniotinio. Su tesla viskas tvarkoj, bet idaras gavosi kiek sausokas... Ir tada pats vyniotinis toks sprangus. Ar  taip turi buti, ar as idara perkaitinau ir per daug isgarinau?  g.gif o ir aguonos byrejo, kazkaip nesusiklijavo man jos..  g.gif

man įdaras puikiai gavosi gal per daug išgarinai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 12 19, 18:14)
man įdaras puikiai gavosi gal per daug išgarinai? g.gif

tai vat as ir galvoju, kad greiciausiai cia ir bus beda smile.gif O aguonos sulipusios gaunasi, nebyra jos?
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 12 19, 18:12)
tai vat as ir galvoju, kad greiciausiai cia ir bus beda smile.gif O aguonos sulipusios gaunasi, nebyra jos?

man nebyrėjo
Atsakyti
Rimami 4u.gif

buk gera jei gali padek, radau siom kaledom nuostabu recepta, kepsiu brownie ir cheescake torta, tik maciau kad buvai minejusi kad galima kepti ir su baltojo shokolado brownie, lyg buvai zadejusi ishversti thumbup.gif bet niekur niekur nerandu doh.gif buk gera jei gali imesk, ir kaip manot merginos skanus tas tortas gautusi su baltojo shokolado brownie????
Atsakyti
Jeigu jūs mėgstate brownies ir baltąjį šokoladą, tai šis receptas nepaliks jūsų abejingais. Pagal skonį jie minkšti ir drėgni, džiovintos vyšnios suteikia rūgštelės (galima pakeisti spanguolėmis, o va razinomis neverta, kadangi bus labai saldu). O makadamijų riešutų aš siūlyčiau niekuo nekeisti, jeigu yra, aišku, galimybė juos naudoti – labai jau jie praturtina šį receptą. Na, o jeigu tokios galimybės nėra, tai artimiausias pakaitalas pagal skoninį derinį, greičiausiai bus skrudinti žemės riešutai.

BROWNIES IŠ BALTOJO ŠOKOLADO (White Chocolate Brownies)
Originalus receptas

user posted image

200 g baltojo šokolado
113 g sviesto
1/4 st. cukraus
1 v. š. bet kokio likerio (aš naudojau Frangelico)
3 kiaušiniai
1 st. miltų
1/4 a. š. druskos
1/2 st. džiovintų vyšnių (arba spanguolių)
šokoladinės glazūros
1 st. paskrudintų makadamijų riešutų (arba žemės riešutų).

Įkaitinti orkaitę iki 170º C (350 F).
Iškloti pergamentiniu popieriumi kvadratinę arba apvalią 20 cm (8") formą.
Ištirpinti vandens vonelėje šokoladą su sviestu ir cukrumi. Išmaišyti iki lygios vientisos masės (jeigu šokoladą pradės traukti, nieko baisaus, tęskite toliau pagal receptą). Lengvai ataušinti, supilti likerį ir po vieną kiaušinius, išmaišant šluotele (ne mikseriu) kiekvieną kartą įdėjus.
Persijoti miltus su druska, ir suberti į pagrindinę masę kartu su vyšniomis.
Išmaišyti mediniu šaukštu ir sudėti masę į paruoštą formą. Kepti 20–25 min., patikrinant mediniu pagaliuku – ant jo turi būti keletas prilipusių trupinių. Jeigu pagaliukas bus sausas, reiškia braunis truputį perkepė.
Iškeptą braunį reikia visiškai ataušinti.
Per tą laiką reikia pasiruošti glazūrą, tik nedėti į ją gliukozės, kadangi glazūra vis vien bus padengta riešutais ir nesvarbu ar ji blizgės. Sukapoti peiliu riešutus nelabai smulkiai ir užberi juos ant nesustingusios glazūros, lengvai prispaudžiant juos ranka.
Atšaldyti braunį keletą minučių šaldytuve ir supjaustyti kvadratėliais.

Va taip atrodo makadamijų riešutai
user posted image

Šaltinis: kuking.net
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 21 gruodžio 2010 - 01:19
Rimami tu pati nuostabiausia!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Sveiki! Su naujaisiais metais! Linkiu daug silumos, saules, meiles, laimes ir daug kulinarijos sedevru!!!)
Padariau Mini Croquembouche is mazuju ekleriuku:)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Oyzo @ 2011 01 03, 14:46)
Sveiki! Su naujaisiais metais! Linkiu daug silumos, saules, meiles,  laimes ir daug kulinarijos sedevru!!!)
Padariau Mini Croquembouche is mazuju ekleriuku:)
user posted image

essen.gif kaip dabar ju noreciau ax.gif
Atsakyti
oi mergaites, kaip cia skanu viskas bigsmile.gif Saunuoles jus 4u.gif
Atsakyti
O štai mano šachmatiniai sausainiukai) Išvaizda panaši į tą, kuri turi būti, bet ne konkursui buvo kepti:)))
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Oyzo @ 2011 01 08, 17:17)

O kur pasiskaityt receptuka ir eiga ax.gif
Atsakyti
Airius,

sios temos 27 psl.
http://www.supermama...?...4520&st=312

Sekmes;) Tikrai labai skanus, pasigailejau, kad nepadariau dvigubos porcijos...seima visas 15 min prie orkaites prasidejo, galvojo, kad taip pagreitins kepimo procesa...)))
Atsakyti