Įkraunama...
Įkraunama...

Mišelės receptai lietuviškai

Eisiu paieskoti to kito recepto. Nes siandien bandziau kepti Miseles, tai kokia nesamone gavos, kad baisu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Lakstai susitrauke kepdami, tai nebeliko ir pyrago, nes butu visai mazuliukas buves.
Zodziu, vejai g.gif schmoll.gif


Atsakyti
QUOTE(Čiliukė! @ 2010 09 17, 21:10)
Eisiu paieskoti to  kito recepto. Nes siandien bandziau kepti Miseles, tai kokia nesamone gavos, kad baisu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Lakstai susitrauke kepdami, tai nebeliko ir pyrago, nes butu visai mazuliukas buves.
Zodziu, vejai  g.gif  schmoll.gif


Visų Napoleonų lakšteliai susitraukia, reikia prieš kepant juos būtinai subadyt šakute ir tai susitraukia maždaug po 1-1,5 cm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2010 09 17, 21:02)
Visų Napoleonų lakšteliai susitraukia, reikia prieš kepant juos būtinai subadyt šakute ir tai susitraukia maždaug po 1-1,5 cm ax.gif


Subadziau, bet tai kaip susinervinau, nes jis liko mazuliukas, mano forma nedidele ir taip. Tai va... Nieko, gal kada pabandysiu ispjauti kai iskepsiu. Bent forma atitiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiliukė! @ 2010 09 18, 16:59)
Subadziau, bet tai kaip susinervinau, nes jis liko mazuliukas, mano forma nedidele ir taip. Tai va... Nieko, gal kada pabandysiu ispjauti kai iskepsiu. Bent forma atitiks  rolleyes.gif


Neispjausi- sutrupes.
Atsakyti
QUOTE(Čiliukė! @ 2010 09 17, 22:10)
Eisiu paieskoti to  kito recepto. Nes siandien bandziau kepti Miseles, tai kokia nesamone gavos, kad baisu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Lakstai susitrauke kepdami, tai nebeliko ir pyrago, nes butu visai mazuliukas buves.
Zodziu, vejai  g.gif  schmoll.gif

esu kepusi si torta,man jis labai skanus wub.gif bet pripazistu,su lakstu kepimais vargo yra ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLKA999: 19 rugsėjo 2010 - 19:47
QUOTE(Čiliukė! @ 2010 09 18, 15:59)
Subadziau, bet tai kaip susinervinau, nes jis liko mazuliukas, mano forma nedidele ir taip. Tai va... Nieko, gal kada pabandysiu ispjauti kai iskepsiu. Bent forma atitiks  rolleyes.gif


rugiagele teisingai sako - sutrupes ax.gif aš Napoleono lakštus kočioju visad didesnius maždaug 1,5-2 cm negu man reikia, tada iškepę bus maždaug tavo norimo dydžio. Kuomet pertepsi, tortui įsigėrus galėsi apipjaustyti, kad lygus būtų. Sėkmės.
Atsakyti
Pabandysiu sekanti karta, mergaites ;]
Aciu uz patarimus. 4u.gif
Atsakyti
Gal galit nuorodą Asseni Napoleono įmesti? Būtų didelis dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Letune @ 2010 09 21, 19:20)
Gal galit nuorodą Asseni Napoleono įmesti? Būtų didelis dėkui  4u.gif


NAPOLEONAS IŠ VAIKYSTĖS Asseni tortas
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2010 09 21, 22:52)

atsiprašau, kad ne toje temoje aiškinuosi, bet į šį Napoleoną dedamas kondensuotas su cukrumi ir nevirtas? Neparašyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Letune @ 2010 09 21, 22:32)
atsiprašau, kad ne toje temoje aiškinuosi, bet į šį Napoleoną dedamas kondensuotas su cukrumi ir nevirtas? Neparašyta  g.gif


100% atsakyti negaliu, nes pati nesu sio torto kepus. Bet zinau viena, kad sviestinis kremas yra daromas su kondensuotu saldintu nevirtu pienu. Jus geriau paieskokite komentarus apie si torta toje temoje, arba paklauskite mergaiciu tortu temoje, ji kepusiu tikrai yra ne viena, tikrai pades.
Sekmes! mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
zhadu kepti misheles baltojo shokolado-brashkini tora, siuo metu su brashkemis ne kas:( merginos patarkite kuriuo kitu vaisiu galeciau pakeisti? konservuotais persikais? kiviais? ananasu? svieziu konservuotu? niekaip nesugalvoju kas tiktu...tik itariu kad bananas nelabai:(
Atsakyti