Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Mergaites, kad neitruktu galai sudrekinkite juos saldintu ar net paprastu vandenuku .
Su krakmolu neluzineja , bet skanesni biskvitai , kur be jo , as isitikinau kai dariau APELSININIUS MUSUS , tas biskvitas labai skanus . wub.gif
Atsakyti
o kas ta misele ? g.gif
Atsakyti
Citrinu vyniotinis pagal Mishelle originalus receptas


user posted image

Biskvitas:
1/ st. pieno
2 v.š. sviesto
3/4 st. miltu
1 a.š. kepimo milteliu
2/3 st. cukraus
1/4 a.š. druskos
3 kiausiniai
3 tryniai

Kremas:
1/2 st. citrinos sulciu
1 v.š. citrinos zieveles
2/3 st. cukraus
3 kiausiniai
50 gr. sviesto

Biskvitas:
Uzvirinti piena su sviestu. Kiausinius ir trynius suplakti su cukrumi kol mase nepatrigubes (plakti apie 10 min.). Mase bus kaip labai tirstas kremas. Sudeti persijotus miltus ir kepimo miltelius. Atsargiai sumaisyti iki vientisos mases. Pora saukstu mases sudeti i silta piena ir ismaisyti. Pieno mase supilti i kiausiniu mase ir gerai ismaisyti. Kepti 10-15 min. 190 C. Biskvitas labai labai minkstas, ji galima suvinioti kaip silta, taip ir salta

Kremas:
Uzvirinti cirtinos sulti, cukru, sviesta ir citrinos zievele. Suplakti kiausinius siek tiek iki vientisos mases. po truputi ipilti karsta skysti i kiausiniu mase pastoviai maisant. Gauta mase uzvirinti ir virti apie 5 min, kol sutirsties. Atausinti.

Sutepti biskvita kremu ir suvinioti. Deti i saldytuva min. 1 val.
user posted image

Viska dariau pagal tikra recepta, viens prie vieno, nieko nekeiciau. Tik i krema idejau dar 1 papildoma sauksta cukraus, nes man buvo per rugstu.. Man patiko. Labai gaivus, toks sakyciau rugstokas, bet labai idomus skonis. Labai labai minkstas ir visiskai neriebus. Kremas gal siek tiek per skystas, bet kitaip gal ir neturetu but. Geriausiai valgyti su sakute

Bet daugiau jo nedarysiu, nes man visdel to biskvitas neskanus (kiausiniais smirda), kas megsta biskvita tikra tai tada viskas gerai (man labiau tie su krakmolu patinka, tortiniai). Nes cia tai toks tikras minkstas biskvitas. Gal tik krema atskirai panaudosiu i torta patepti ant biskvita ploniuku ploniuku sluoksniu del rugsteles, o ant virsaus tikra krema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 15 lapkričio 2008 - 21:02
QUOTE(Inočka @ 2008 11 15, 20:24)
Citrinu vyniotinis pagal Mishelle


Fainas vyniotinis thumbup.gif ypač pats biskvitas gerai atrodo thumbup.gif Atsižymėk ir Mišelės temoj kaip nors, ok mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu inockai ir daividijai uz patarimus del daugiasluoksnio user posted image

jauciu reiks pabandyti daividijos riesutini sluoksni... (bet del viso pikto turesim ir budinciu sausainiu trupiniu biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 15 lapkričio 2008 - 20:36
MISELE braskyte tai tokia moteris is Kanados , ji cia savo tema padariusi , ji konditere-sefe .
Atsakyti
Sveikos kepejėlės.
Nusipirkau knyga Didžioji kepinių knyga ir šiandien pirmą kartą kepiau iš jos plikytus pyragaičius. Pyragaičiai gavosi gerai, bet su tuo kremu doh.gif
Vanilinio kremo receptas toks:
2 tryniai
40g cukraus
20gkrakmolo
1l pieno
50 ml grietinėlės
pak. vanilinio cukraus.
Trynius suplakiau pagal receptą su cukrumi ir dalimi pieno. neturėjau iš pradžių krakmolo, tai dėjau standiklio. Likusį pieną užvirinau su vaniliniu cukrumi. Po to sumaišiau su trynių mase ir vėl užvirinti, bet man gavosi labai skystai. Galvoju nieko nebus, teks važiuot į parduotuvę krakmolo. Nusipirkau, sudėjau tą krakmolą, bet man sutraukė gumuliukais doh.gif Žodžiu nesąmonė, nors skonis visai skanus. Manau dėl krakmolo man nepavyko tas kremas.
Ir dar dėl grietinėlės. Niekaip jas neįkertu doh.gif Ar reik pirkt milteliais, ar jau paruoštą (skystą)? Aš nusipirkau milteliais. Tuos miltelius suplakiau su pienu ir į tą kremą dėjau. Ar gerai dariau? Ką duoda ta grietinėlė? aš nepajaučiau, kad pasikeistų skonis g.gif
Tai vat toks nepavykęs mano blynas verysad.gif
Atsakyti
Tiosyte , na is tikruju tai gal nieko jau ten taip ir neduoda ta grietinele ypac50mlg. tu ja kita karta sviestuku pakeisk .

Sita grietinele tik is bedos , joje visai riebumo nera , jei darai torta -puosi ,ras ...ir tau jos pritruko ( naturalios) tada gali issigelbeti su sausa .

Krakmola reikia be galo smarkiai sukti ir pilti plooooooonute srovele , bet jei jau taip atsitiko , kisk mikseri ir paplak ant leciausio greicio - problema isspresta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2008 11 15, 19:23)
Ką tik iškepiau Kuršėnų vyniotinio biskvitą ir vyniojant galai įtrūko  verysad.gif ką ne taip padariau?  g.gif  verysad.gif


QUOTE(pirasa @ 2008 11 15, 19:53)
Mano irgi sutrūkinėjo. Biskvitą kepiau pagal šį receptą:
4 kiausiniai,
100g cukraus,
100g miltu.
Bet pridėjau įdaro, susukau ir sustingo. Lygtai gerai atrodo, neišbėgo įdaras.

As isitikinau, kad biskvitas, skirtas vyniotiniui, neitruktu reikia deti ne 4 kiausinius, o 3 kiausinius ir 1 tryni. Vienu baltymu maziau. Tada buna minkstesnis biskvitas, lengviau susisuka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 15 lapkričio 2008 - 21:01
Dieve .....dar karta perskaiciau , kokio bieso tu ta standikli dejai, jis ne tam skirtas , jame laaaaabai mazai krakmolo
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 15, 21:02)
Dieve .....dar karta perskaiciau , kokio bieso tu ta standikli dejai, jis ne tam skirtas , jame laaaaabai mazai krakmolo

Neturėjau iš pradžių to krakmolo doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2008 11 15, 17:23)
Ką tik iškepiau Kuršėnų vyniotinio biskvitą ir vyniojant galai įtrūko  verysad.gif ką ne taip padariau?  g.gif  verysad.gif

gal perkepei?
Siaip tai man niekada netrukineja,as is karto isverciu ant dregno ranksluostuko,susuku ir uzdengiu tuo dregnu ranksluostuku kol atvesta.
Atsakyti