Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie Nojuko artimuosius

QUOTE(Jaunoji_mamyte @ 2008 11 17, 19:25)
kovoja jis,tik kad ne viskas taip paprasta. kai ana puse nuolat meluoja,sunku irodyti tiesa. doh.gif

smile.gif žinau tai, savu laiku ir man teko pasitraukt iš kovos, tiesa ne dėl vaiko-tik todėl, kad nebeužteko jėgų ir dabar jau suprantu, neturėjau gero juristo šalia. tik mano atveju nebūčiau nieko pakeitus ir laimėjus bylą, nes mirusio nebeprikelsi-o šiuo atveju yra vaikas ir jei tėvas nori dėl jo kovoti, turi rasti jėgų ir priemonių savo tikslui pasiekti 4u.gif TURI nepasiduoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 11 18, 14:43)
smile.gif žinau tai, savu laiku ir man teko pasitraukt iš kovos, tiesa ne dėl vaiko-tik todėl, kad nebeužteko jėgų ir dabar jau suprantu, neturėjau gero juristo šalia. tik mano atveju nebūčiau nieko pakeitus ir laimėjus bylą, nes mirusio nebeprikelsi-o šiuo atveju yra vaikas ir jei tėvas nori dėl jo kovoti, turi rasti jėgų ir priemonių savo tikslui pasiekti 4u.gif TURI nepasiduoti  mirksiukas.gif



palaikom mes visi ji, artimieji, gimines, draugai. raginam nepaluzti. nors jis ir pats tvirtas, eina i prieki. skaudziausia tai,kad nepaisant visko ana puse pasitelke i pagalba mela, ir toki ziauru,kad kiekviename zodyje nerasi nei gramo tiesos. kaip issizioja, taip meluoja. Tetis idejo straipsni Lietuvos Ryte, nes nieko nesliapia, jau tikrai manem,kad ir ana puse ides ka nors pries ji, bet kazkaip susilaike, nes matyt gal pabugo, arba laikrastis nedejo, nes ten vien melas ir be jokiu irodymu. o tetis ka kalba, viskam turi irodymus.
Atsakyti
QUOTE(Jaunoji_mamyte @ 2008 11 19, 12:07)
o tetis ka kalba, viskam turi irodymus.

Tai juristai turėtų į juos atsižvelgti. g.gif Manau, tikrai tos srities profesionalas reikalingas, ir taškai greit ant i susidėlios.
Atsakyti
Uzjauciu teti..Kaip zmones taip jausmu neturi,kad drista neleisti vaikuciui tevo matyti.O apie mociute geru zodziu nera....Tikra besirde.Tikrai,kiek yra vaikuciu serganciu kuriem reikia pagalbos,kuriu teveliai neisgali sumoketi uz operacijas ir pns,o cia zmoniu pinigus kilniai dovanotus savo reikmem isleisti.Siaubas...Kaip materialumas svarbiau uz dvasiskus dalykus.
Atsakyti
Labai įdomu. Dirbau bankrutuojančioje firmelėje, direktorius vargais negalais numetė mums "atlyginimą" - 170 Lt, tai aš viską tą pačią dieną ir pervedžiau tam berniukui (iš ko pati gyvenau, neprisimenu). Tikrai labai įdomu. Norėčiau padėti žmonėms, bet jau nebetikiu labdara - nuneši išaugtus vaiko drabužėlius į Matulaičio bažnyčią, po pusvalandžio matai, kaip bobos su gariūniniais maišais tempia tavo ir kitų ką tik atneštus drabužėlius pardavinėt į turgų (ar į skuduryną). Versliukas toks. Kitą kartą paskelbi internete, kad atiduodi vaikiškus drabužėlius, daiktus, tai ateina tokia porelė, kad supranti, jog labdaros jiems nereikia, tiesiog jų toks gyvenimo būdas - prasisukt iš kitų atiduodamų daiktų... išneštų iš tavo namų viską, jei tik leistum... Tai kaip žinoti, kam iš tikrųjų tos pagalbos reikia?
Atsakyti
QUOTE(Jaunoji_mamyte @ 2008 11 19, 12:07)
palaikom mes visi ji, artimieji, gimines, draugai. raginam nepaluzti. nors jis ir pats tvirtas, eina i prieki. skaudziausia tai,kad nepaisant visko ana puse pasitelke i pagalba mela, ir toki ziauru,kad kiekviename zodyje nerasi nei gramo tiesos. kaip issizioja, taip meluoja. Tetis idejo straipsni Lietuvos Ryte, nes nieko nesliapia, jau tikrai manem,kad ir ana puse ides ka nors pries ji, bet kazkaip susilaike, nes matyt gal pabugo, arba laikrastis nedejo, nes ten vien melas ir be jokiu irodymu. o tetis ka kalba, viskam turi irodymus.

o is kur ta informacija, kad mociute aukotus pinigus panaudojo kitiems tikslams?Juk pinigai buvo skirti ne jai o jos dukrai ir suneliui, kaip ji galejo juos pasisavinti?as kazko nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2009 09 20, 19:08)
o is kur ta informacija, kad mociute aukotus pinigus panaudojo kitiems tikslams?Juk pinigai buvo skirti ne jai o jos dukrai ir suneliui, kaip ji galejo juos pasisavinti?as kazko nesuprantu  g.gif



na ten viska valde mociute, tai ir pinigeliai buvo isleisti kartu su dukra (vaiko mama). Po laidotuviu po parduotuves prabego, apsirenge kaip karalienes. Ziauru, kaip zmones neturi nei gedos, nei sazines. verysad.gif
Atsakyti
Nu jūs man atleiskite, sunkiai įsivaizduoju mamą, po vaiko laidotuvių bėgančią per parduotuves... verysad.gif g.gif Ar ne į vienus vartus šaudote karts? g.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif
Tikrai truksta zodziu....Tikiu,kad jaunas zmogus gali krest tokius dalykus...ir tai...o cia pagyvenes.. doh.gif toks zmogus visiskai tuscias...

Atsakyti
kodel.komisija taip negrazai pati nujienu nusprede palikti man iki.senatve pirma grupe as neivalyde ne apsife moku daug padaryti nujienu pas gydytoja pati nusiperku koman reike vaistu buvo pablgejusi sirdi buvo radusi sirdies jinda sauliai tada sunte ikauna ten nieko nerado
Atsakyti
vat nemegstu tokiu - "pazystu herojus asmeniskai" zmoniu, kaip gali svetimas zmogus, na tebunie, nors ir pazystamas - bet juk vistiek svetimas, ne seimos narys, - zinoti visa situacija seimoje? Pavadinciau liaudiskai - "pletkai".
Atsakyti
nesmerkiu ne mociutes ne kitu zmoniu,nezinome kokia priezastis buvo istiesu kad jie taip pasielge,gal buvo jai svariu priezaciu 4u.gif
Atsakyti