Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie vyrų pažastų skutimą?

Gal pasirodysiu keista, bet man nesvarbu ar pažastys skustos ar ne g.gif Na aišku vasara gal tai ir svarbu. Bet šiaip , man visad patikdavo apžėlę vyrukai biggrin.gif Kaip beždžionės biggrin.gif Dėl kvapo tai juk smirda NE PLAUKAI biggrin.gif Vyrukas gali būti apžėlęs bet kvepėti labai skaniai smile.gif Tai priklauso nuo higienos..

Maniškis tai skutasi, bet man nebūtų jokio skirtumo jei ir neisskųstų smile.gif
Atsakyti
ir aš ir maniškis tik už ax.gif
Atsakyti
Mes irgi, kažkada seniau tai galvojau kaip reiktų vyrą prikalbinti, bet kai susiradau savo, tai thumbup.gif pats jau seniai prieš manę skutosi ir nieko neverčiamas, pats sugalvojo - pagarba... dar pradžioj draugystės prasėmės kartu, o mes kadangi be tabu, tai vienz. žmogiukas nusiskuto barždą ir pradėjo skustis pažastis... O po kiek laiko (iki tol nebuvom apie tai kalbėję), tu kažkaip pasimetei, susinepatoginai...
nu jo...kažkaip man keista buvo susitikti vaikiną kuris savo iniciatyvoje skustųsi... dabar jau jeigu (tfu tfu tuf) reiktų tokioj situacijos dar kart atsifurti, tai nedaleisčiau kitaip.
SKUSTI, NEGALIMA PASIGAILĖTI!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Tvarkingas vyras turi prižiūrėti pažastis. Ir jau jau kategoriškai atsisako skustis, tai tegu bent jau trumpai apsikarpo. Nėra nieko šlykščiau už išlindusius pažastų plaukus. Veeeeeeee schmoll.gif
Atsakyti
Oi koki fui maciau: su maike be rankoviu, plaukai net rankas nuleidus matos ir kažkox baltas skystis nuvarvėjęs - turbūt antiperspiranto būta doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 07 12, 01:11)
Tvarkingas vyras turi prižiūrėti pažastis. Ir jau jau kategoriškai atsisako skustis, tai tegu bent jau trumpai apsikarpo. Nėra nieko šlykščiau už išlindusius pažastų plaukus. Veeeeeeee   schmoll.gif


feee... nepakesciau vyro su apzelusiom pazastim! Pati esu super svaruole, tad ir vyra (matyt is kvapo ) tongue.gif , save prisiziurinti, pazastis issiskutanti ir kvepianti issirinkau! Perauklet nereikejo! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fela: 11 liepos 2005 - 23:20
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 07 12, 01:14)
Oi koki fui maciau: su maike be rankoviu, plaukai net rankas nuleidus matos ir kažkox baltas skystis nuvarvėjęs - turbūt antiperspiranto būta  doh.gif  ax.gif


fuiii... nepykink.. blink.gif
Atsakyti
Aš nesuprantu, o kaip tie, kurie nesiskuta, dezodorantus užsitepa??? unsure.gif At krūmynų??? blink.gif
Mano ir tėvukas ir vyrukas sąžiningai ir niekeno neprašomi nusigremžia pažastynus. Oi būna gėdos, kai mano plaukeliai ilgesni už jo būna... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Man patinka kai vyro pazastys yra skustos.... Priesingu atveju i ta vieta ziuret negaliu.....
Atsakyti
as tik uz cool.gif . Kai pries pora metu isvaskavau vyrui krutine, tai dabar jis net nemirkciodamas pasitrumpina visas kuno plaukuotas vieta, net uzsiminti nereikia. Higieniskiau atrodo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maya @ 2005 07 20, 00:02)
as tik uz  cool.gif . Kai pries pora metu isvaskavau vyrui krutine, tai dabar jis net nemirkciodamas pasitrumpina visas kuno plaukuotas vieta, net uzsiminti nereikia. Higieniskiau atrodo.  mirksiukas.gif

o kaip su durimu pernesa? blush2.gif
Atsakyti
Reikia skusti smile.gif jei moterims pažastų skutimas yra higienos reikalas, tai kuo vyrams turėtų būt kitaip? g.gif
Atsakyti