Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

eik tu sau , srove, kaip skaniai tavo tortukas atrodo... wub.gif wub.gif wub.gif ir as noriu tokio gabalelio... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ziwiliute @ 2008 12 23, 21:42)
eik tu sau , srove, kaip skaniai tavo tortukas atrodo... wub.gif  wub.gif  wub.gif ir as noriu tokio gabalelio... wub.gif

Prasom, imk kol yra blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
kuo pasiulytumete keisti torte musu svelniaja varske? negaunu jos pirkti. pirkau philadelfia bet paragau toks surokas bijau kad sugadinsiu torta g.gif
Atsakyti
QUOTE(gretoole @ 2008 12 23, 21:49)
kuo pasiulytumete keisti torte musu svelniaja varske? negaunu jos pirkti. pirkau philadelfia bet paragau toks surokas bijau kad sugadinsiu torta g.gif

Svelniosios varskes yra IKI ir RIMI visada. O siaip galima paprasta varske nsudoti, tik pertrinta iki vientisos mases
Atsakyti
mergaitės, kur patalpintas cipsiuko ananasinis tortas, nu niekur nerandu frusty.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 12 23, 23:49)
mergaitės, kur patalpintas cipsiuko ananasinis tortas, nu niekur nerandu frusty.gif
ačiū 4u.gif

Prasau CIA
Atsakyti
inočka ačiū dideliausias 4u.gif dabar turėsiu ir darbiniam kompe ir naminiame bigsmile.gif
Atsakyti
vkr eilini kart kritau i pravala su sokoladiniais biskvitais... (jau -iolikta karta prizadu ju nebekepti). gavosi blynas su kuriuo galima butu ka nors mušti... unsure.gif reik ant greičio kokio pavykstančio šokoladinio biskvito...
Atsakyti
verysad.gif Vakar nakti... doh.gif dariau napoleona pagal Cipciuko recepta.. kai iskepe blynai tai gavosi tokie kieti... blink.gif isviriau krema, dejau ne virta kondencuota, bet RUDUDU, kremas gavosi toks skystokas... verysad.gif sutepiau... per krastus eme teketi... verysad.gif verysad.gif paslegiau kaip ir buvo pagal recepta liepiama.. verysad.gif tai saldytuve pritekejo.. verysad.gif siandien paciupinejau atrodo blynai suminkstejo.. verysad.gif bet kazkaip nekelia pasitikejimo tas tortas... ir lyg ir saldumo kreme truksta..verysad.gif paskutiniu metu kazkaip labai nebesiseka su tortais... verysad.gif dar siandien po darbo sakau reikes gal Juodaji miska iskepti... jei neisieis biskvitas... (manau grietinele iseis isplati ir vysnias surikiuoti), tai va jei neiseis biskvitas... eisiu... eisiu... su gyvuneliais pasikalbeti... verysad.gif
Palinkekit man sekems...
Aciu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivve @ 2008 12 24, 08:16)
verysad.gif Vakar nakti...  doh.gif  dariau napoleona pagal Cipciuko recepta.. kai iskepe blynai tai gavosi tokie kieti... blink.gif isviriau krema, dejau ne virta kondencuota, bet RUDUDU, kremas gavosi toks skystokas...  verysad.gif sutepiau... per krastus eme teketi... verysad.gif  verysad.gif  paslegiau kaip ir buvo pagal recepta liepiama.. verysad.gif tai saldytuve pritekejo.. verysad.gif  siandien paciupinejau atrodo blynai suminkstejo.. verysad.gif  bet kazkaip nekelia pasitikejimo tas tortas... ir lyg ir saldumo kreme truksta..verysad.gif  paskutiniu metu kazkaip labai nebesiseka su tortais... verysad.gif dar siandien po darbo sakau reikes gal Juodaji miska iskepti... jei neisieis biskvitas... (manau grietinele iseis isplati ir vysnias surikiuoti), tai va jei neiseis biskvitas... eisiu... eisiu... su gyvuneliais pasikalbeti... verysad.gif
Palinkekit man sekems...
Aciu  verysad.gif

console.gif
as tuoj pradesiu laikyti spintoj atsargini pirktini biskvita... unsure.gif
Atsakyti
Bet tie pirktiniai toookie neskanus... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivve @ 2008 12 24, 08:20)
Bet tie pirktiniai toookie neskanus...  verysad.gif


Tai ne mano schmoll.gif , o Miseles receptas , bet taip turi buti , reikejo ji formoje tepti , blynai ir pas mane kieti kaip macai buvo , bet sumirko super thumbup.gif , man jis vienas is skaniausiu tongue.gif viskas bus okei pamatysi mirksiukas.gif
Atsakyti