Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

Labas vakaras, kepejeles 4u.gif
Jusu temos neseku (ir isvis labai retai uzsuku i kulinariniu ideju skyreli) blush2.gif bet kazkada, anksciau, maciau torta su vertikliais biskvitais...perziurejau tortus pirmame puslapyje, bet neradau...ir verciu temas, gal pas Sonatina maciau...net nezinau...padekit man prasau 4u.gif gal kas turi uzsiseivines receptuka tokio idomaus tortuko. Maciau nuotrauka- pertepimai buvo vertikalus (iprasta matyti horizontalius) busiu labai labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2009 01 27, 21:36)
Labas vakaras, kepejeles  4u.gif
Jusu temos neseku (ir isvis labai retai uzsuku i kulinariniu ideju skyreli)  blush2.gif  bet kazkada, anksciau, maciau torta su vertikliais biskvitais...perziurejau tortus pirmame puslapyje, bet neradau...ir verciu temas, gal pas Sonatina maciau...net nezinau...padekit man prasau  4u.gif  gal kas turi uzsiseivines receptuka tokio idomaus tortuko. Maciau nuotrauka- pertepimai buvo vertikalus (iprasta matyti horizontalius) busiu labai labai dekinga  4u.gif

paieskok miseles receptu temoi smile.gif
Atsakyti
Gal kazkas tokio? CIA
Atsakyti
Parodysiu ir as savo Napoleoncika

user posted image

Darydas pagal sita recepta, tik kremui naudojau ne 10, o 13 proc grietinele ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 01 28, 17:45)
Parodysiu ir as savo Napoleoncika


Mmmmm,noriu!!!!
Atsakyti
Įkelsiu ir aš tortą blush2.gif Juodąjį mišką.Dariau savam vartojimui,ragausim ryt.Tik dariau be alkoholio,nes vaikai valgys.vietoj to dėjau,romo kvapus.Bet jau labai jis man apetitnai atrodė daryt.

user posted image
Atsakyti
Kaip graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2009 01 28, 20:22)
Įkelsiu ir aš tortą blush2.gif  Juodąjį mišką.

wub.gif Koks grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2009 01 28, 19:22)
Įkelsiu ir aš tortą blush2.gif  Juodąjį mišką.Dariau savam vartojimui,ragausim ryt.Tik dariau be alkoholio,nes vaikai valgys.vietoj to dėjau,romo kvapus.Bet jau labai jis man apetitnai atrodė daryt.

user posted image



jau torto grozis wub.gif wub.gif wub.gif O kuo virsus puostas?
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2009 01 28, 18:22)
Įkelsiu ir aš tortą blush2.gif  Juodąjį mišką.Dariau savam vartojimui,ragausim ryt.Tik dariau be alkoholio,nes vaikai valgys.vietoj to dėjau,romo kvapus.Bet jau labai jis man apetitnai atrodė daryt.


jau kaip graziai ir skaniai atrodo?
Cia plikyta tesla puosta g.gif
Atsakyti
jetau kaip as pavydziu kad jus visos savam valgymui taip pasipuosiat tortus wub.gif man ideju dazniausiai pritruksta,pagalvoju jog greit suvalgysim ir nesuku galvos wink.gif
Atsakyti
Masiania, žiūriu į jį ir vėl aš jo noriu essen.gif Mmm skaniai atrodo wub.gif

Zebra, žavus ir labai gražiai papuoštas tortukas thumbup.gif Bet kaip gražiai papuošimai tokie atrodo blink.gif blink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti