Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 03, 15:51)
Aš jį jau buvau žiūrėjusi  mirksiukas.gif , ....matai ten gaunasi ale zefyras , todėl ir beze ant jo laikosi  mirksiukas.gif ....aplamai tai reikėtu juo užsiimti , tuo tortuku rolleyes.gif  g.gif
O ji tai iš Lietuvos , ta mergina  tongue.gif ...Wilnios lotuliukas.gif


Ačiū už nuomonę ir atsakymą 4u.gif Taigi čia ta pati Glacee = Ellie = Elžbieta ir tai jos receptas lotuliukas.gif Turėtų tikrai būt geras receptas, kaip ir visi kiti jos receptukai thumbup.gif Nu aš ir seklys morka blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 03 vasario 2009 - 17:32
QUOTE(EgluteN @ 2009 02 03, 14:45)
bet viską stumdyt galima ir įskaitoma ax.gif
nesigauna man tie triukai,nesistumia g.gif iki galo tame puslapyje schmoll.gif cia matyt moderatoriu pagalbos reikes ar dar kieno,kas tvarko visa musu rasleva rolleyes.gif


tavo pacios parasas istampe puslapi, nedek salia dvieju liniuociu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 02 03, 18:53)
tavo pacios parasas istampe puslapi, nedek salia dvieju liniuociu  cool.gif



Na gal... g.gif bet tai visuose puslapiuose taip butu...Ai,nebereikia man to puslapio taip ar taip biggrin.gif


Niekaip tas vyro nupasakotas tortas is galvos neiseina,kaip ten ji kepti g.gif matyt teks kazka fantauoti ir ziureti kas iseina lotuliukas.gif

Jaunystes receptuka drauge konditere zadejo atsiusti,paziuresiu ka gausiu,gal [abandysiu ir cia idesiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(RiMami @ 2009 02 03, 18:28)
Ačiū už nuomonę ir atsakymą 4u.gif Taigi čia ta pati Glacee = Ellie = Elžbieta ir tai jos receptas  lotuliukas.gif Turėtų tikrai būt geras receptas, kaip ir visi kiti jos receptukai  thumbup.gif Nu aš ir seklys morka blush2.gif  doh.gif



Atsiprasau,bet nezinau kas ji tokia blush2.gif Gal galetum ideti nuoroda su jos receptukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 02 03, 17:28)
Ačiū už nuomonę ir atsakymą 4u.gif Taigi čia ta pati Glacee = Ellie = Elžbieta ir tai jos receptas  lotuliukas.gif Turėtų tikrai būt geras receptas, kaip ir visi kiti jos receptukai  thumbup.gif Nu aš ir seklys morka blush2.gif  doh.gif


blink.gif blink.gif blink.gif .................user posted imageuser posted imageuser posted image...........cukrinė morka .....

Papildyta:
QUOTE(EgluteN @ 2009 02 03, 19:13)
Na gal... g.gif bet tai visuose puslapiuose taip butu...Ai,nebereikia man to puslapio taip ar taip biggrin.gif
Niekaip tas vyro  nupasakotas tortas is galvos neiseina,kaip ten ji kepti g.gif matyt teks kazka fantauoti ir ziureti kas iseina lotuliukas.gif

Jaunystes receptuka drauge konditere zadejo atsiusti,paziuresiu ka gausiu,gal [abandysiu ir cia idesiu 4u.gif
Papildyta:
Atsiprasau,bet nezinau kas ji tokia blush2.gif Gal galetum ideti nuoroda su jos receptukais 4u.gif


O tu nuo pirmų puslapių pasižiūrėk ( kai supermama susikūrė ) ......tik neišgriūk user posted image
Atsakyti
Pvz, cia jos puslapiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 02 03, 20:25)


Paziurejau,dekui 4u.gif ta bulka visai skaniai atrodo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 03, 20:21)
:
O tu nuo pirmų puslapių pasižiūrėk ( kai supermama susikūrė ) ......tik neišgriūk user posted image


P tu man linka gali imest,jei ten kas daugiau nei Masiana* idejo ax.gif susipainiojau cia beieskodama blush2.gif
Atsakyti
blush2.gif blush2.gif blush2.gif .....nemoku ........gal RiMami tau idės nuorodą blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2009 02 04, 11:31)
Paziurejau,dekui 4u.gif ta bulka visai skaniai atrodo biggrin.gif


Tai kad ten ne tik bulka hihihi.gif

Va cia keli tortukai yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masiania*: 04 vasario 2009 - 13:00
Gražuoliai tortai, mane labai sudomino tas jogurtinis persikinis, gal kas bandę yra ar labai minkštas gaunasi? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 04 vasario 2009 - 13:11
QUOTE(Masiania* @ 2009 02 04, 13:59)
Tai kad ten ne tik bulka  hihihi.gif

Va cia keli tortukai yra.


Joooooo.... blink.gif Tie su zele ,tai be komentaru-aukstasis pilotazas clap_1.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 02 04, 12:59)
Tai kad ten ne tik bulka  hihihi.gif

Va cia keli tortukai yra.

Net seilė nutyso bežiūrint biggrin.gif
Su žėlė įspūdingi wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Savaitgalio darbelis ax.gif

"Angliska Moka" pagal Cypciuka....

user posted image


Biskvitas super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif bet pjaunant suluzo verysad.gif
krema kai plakiau, toks neskanus gavosi, galvoju, kaip tokiu neskaniu reiks torta tept... g.gif
na bet vakar prapjovem wub.gif wub.gif wub.gif kartojom ir kartojom... jau pora uzsakymu sio torto turiu blush2.gif

LABAI SKANUS !!!!!
Atsakyti